Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Tree Şampuan İşe Yarıyor mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

0

Dragon’s Blood Şampuan içerisinde ejder ağacı kanı bulunan saç uzatmak, yıpranan saçları onarmak, saç tellerini güçlendirmek ve saçlara düzenli bakım yapmak için geliştirilmiş bir şampuandır.

Daha önce saç serumu olarak çıkan Dragon’s Blood saç saç serumu ile neredeyse aynı içeriğe sahip olan bu şampuan kullanımı kolay olduğundan ve saç serumu ile vakit harcamak istemeyenler için üretilmiştir.

Dragons blood tree,

Ejder-Dragon Ağaçları‘nın en büyük özelliği kesildikten sonra gövdesinden akan kan benzeri kırmızı bitki özsuyudur. İnsan kanında bulunan hemoglobulin içindeki demir‘in bulunduğu tespit edilen bu bitki özsuyu yıllardır tıpta ilaç yapımınnda kullanılmaktadır. Eski Roma zamanlarında kanser hastaları için şifa olan bu ağaçların özündeki sıvılar orman yerlileri tarafından da yara dezenfektanı olarak kullanılmıştır.

Doğadaki antioksidan bakımından zengin olan besinlerden 10 kat daha fazla antioksidan içeren ejder ağacının kan kırmızı reçinesinin faydaları saymakla bitmiyor. İşte 3 damlası bile çok değerli olan ejder ağacı kanının faydaları;

  • Cilt yanıklarını ve yaraları iyileştirir.
  • Enfeksiyon riskini hızla azaltan dezenfekte ilacı olarak kullanılabilir.
  • Anemi riskini azaltır.
  • Kanserli hücrelerin oluşumunu engeller.
  • Ağız yaralarını dezenfekte eder.
  • Ejder ağacı reçinesi işlem gördükten sonra ilaç olarak kullanıldığında kan hücrelerini arttırıp genç hücrelerin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Tree Şampuan İşe Yarıyor mu

Ünlü instagram fenomeni Selin Ciğerci’nin piyasaya sürdüğü, dragons blood şampuan bir çok kullanıcı tarafından denendi. Herkesten önce Selin Ciğerci instagram hesabından bir ay kullandıktan sonra saçlarının ne kadar çabuk uzadığını gösterdi. Dragons blood tree şampuanu kullananlar oldukça memnunlar.

SelinBeauty dragons blood şampuan, saçın direncini 20 kat arttırarak kendini onarmasını sağlar, nem iletimini güçlendirir.

Dragon blood şampuan icerigindeki doğal özler ile nemini kaybetmiş ve yıpranmış saçlarınıza anında özel bakım uygular.

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Tree Şampuan İçeriği

SelinBeauty dragons blood tree şampuanın içeriğinde isminden de anlaşılacağı gibi ejder ağacı kanı bulunuyor. Bunun yanında bir çok vitamin, mineral ve doğal yağlardan oluşan zengin içeriği ile saçlarınıza derinlemesine bakım yapıyor.

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Tree Şampuan Fiyatı

Selin Ciğerci Dragons blood tree şampuan fiyatı 150 TL’dir. Selin Ciğerci Dragons blood tree şampuan güncel indirimli fiyatı ise 75 TL’dir.

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Tree Şampuan Nasıl Kullanılır

Saç serumu kullanmak için vakti olmayanlar için üretilmiş bu şampuanı rutin kullanımlarınıza uygundur. Selin Ciğercinin neredeyse aynı içeriklere sahip olan saç serumu ve saç şampuanı birlikte kullanıldığı zaman daha etkili oluyor. Serum kullanmak için vaktim yok diyorsanız da ıslattığınız saçlarınızı Dragon’s Blood tree şampuan ile yıkayın. 5 dakika saç diplerine masaj yapın. Bekleme süresi dolunca da saçlarınızı güzelce yıkayın. Her banyoda kullanmanız durumunda düzenli kullanım sonrasında Dragon’s Blood şampuanın etkilerini tam olarak görebileceksiniz.

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Tree Şampuan Kullanıcı Yorumları

Esma: 1 aydır düzenli olarak haftada 3 defa olmak üzere selin ablamın şampuanını kullanıyorum saçlarımın gözle görülür bir şekilde uzadığını söyleyebilirim.

Melda: Benim saçlarım kalın telli olduğu için çok fazla elektriklenme oluyor. Aşırı bir şekilde kabarıyordu. Dragons blood tree şampuanı kullanmaya başladığım ilk günden itibaren etkisini gördüm saçlarım artık kabarmıyor kolayca şekil verebiliyorum. Hızlı bir şekilde saçlarımı uzatması ise mükemmel.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.