Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Shiseido Göz Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0
Shiseido göz kremi, göz çevresindeki 6 farklı kırışıklığı önlenmesine yardımcı olan göz çevresi bakım kremidir.
Zengin kadifemsi dokusu, kuruluktan kaynaklanan ince çizgileri gözle görülür şekilde iyileştirmek için göz çevresin nemi geri kazandırır ve cildin göz çevresinin daha pürüzsüz bir görünüm kazandırması için direncini artırır.

Shiseido Göz Kremi İşe Yarar mı?

Shiseido göz kremi, Kahverengi ve mor halka görünümünü hedef alan koyu halka karşıt uzman göz çevresi kremidir. Shiseido göz kremi, göz çevresi cildini aydınlatmaya ve duru bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Gözlere gençlik dolu bakışlar kazandırır. Göz çevresindeki renk düzensizliklerini ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya destek olur. Cildin direncini artırarak kahverengi koyu halka oluşumunu engellemeyi hedefler. Cilt gençlik dolu görünümü muhafaza eder.

  • 1 haftada göz çevresi nemlenmiş ve canlanmış bir görünüm kazanır.
  • 4 haftada koyu halkaların boyutları küçülür ve görünürlükleri azalır.
  • 8 haftada koyu halkalar azalırken cilt tonu eşitlenir ve gençleşir.

Shiseido Göz Kreminin İçeriği

Üç çeşit yosundan oluşan bir kombinasyon. Cildin yenileme sürecini normalleştirir. Epidermal hiyalüronik asit üretimini teşvik eder.

Aqua Peptide formülü ile kırışıklığa dayanıklılık sağlar, cildin esnekliğini arttırır.

Shiseido Göz Kreminin Fiyatı

Shiseido göz kremi fiyatı, 790 TL’dir.

Shiseido Göz Kremi Nasıl Kullanılır

Shiseido göz kremini, Gündüz ve gece cilt bakım ritüelinizin son adımı olarak kullanın. Parmak ucunuzu kullanarak, her iki göz çevresi  için pirinç tanesi miktarında alıp ve hafifçe uygulayın.

Shiseido Göz Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: krem harika birşey diyebilirim ama kullanmayı bırakınca gözaltı morlukları tekrardan geri geliyor. kullanınca işe yarıyor gerçekten
Kullanıcı: Henüz yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Ancak göz altı morluklarımda gözle görülür bir açılma oldu. Teşekkürler Shiseido.
Kullanıcı: Ben bu ürünün göz altı morluklarına iyi geldiğini düşünüyorum düzenli kullandığımda bir aydınlık oluyor.
Kullanıcı: 2 haftadır kullanıyorum bir değişiklik yok genetik bir morluk varsa gözaltında, geçirmiyor sadece yorgunluktan olursa geçiriyormuş
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.