Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Ela Gözlülere Hangi Saç Rengi Yakşır?

0

Ela Gözlülere Hangi Saç Rengi, Ela gözler en güzel göz renklerinden biridir, ancak onları tamamlayan bir saç rengi bulmak zor olabilir. Saçınızı kahverengi veya siyah dışında bir renkte kullanmak istiyorsanız, seçiminizin gözlerinizle uyumlu olduğundan nasıl emin olabileceğinize dair bazı fikirler sunmak istiyoruz.

İlginizi Çekebilir: Yeşil Göze Hangi Renk Saç Gider?

Ela göz ne renk

Ela göz ne renk

Ela Göz Rengi Ne Renk?

Ela gözler, tarif edilmesi zor olabilen nadir, güzel bir renktir.

Ela gözlerin içinde birçok farklı ton vardır ve kişiden kişiye değişebilir. Ela gözlerin rengi genellikle sarı veya altından yeşil veya kahverengiye kadar değişen tonlarda çok renkli olarak tanımlanır. Bazı durumlarda, ela gözlerde mavi veya mor lekeler bile olabilir.

Buğday ten ela göze hangi saç rengi

Buğday ten ela göze hangi saç rengi

Ela gözlerin ne renk olduğunu tarif etmenin en iyi yolu örneklere bakmaktır:

– Ela gözlerinizin içinde çok fazla altın varsa, o zaman sıcak bir bal rengi gibi görünürler.

– Ela gözleriniz her şeyden çok kahverengimsi yeşilse, o zaman zengin yeşilimsi kahverengi gibi görünebilirler.

Ela göze uygun saç rengi

Ela göze uygun saç rengi

Ela Gözlülere Hangi Saç Rengi Yakışır?

 • Eğer ela gözlere sahipseniz saçlarınızda birçok rengi kullanabilirsiniz.
 • Koyu kahverengi, siyah, koyu sarı, açık sarı ve kızıl bu görünümde en popüler olanlardır.
 • Eğer ela gözlere sahipseniz ve saçınızı kızıl ya da sarıya boyamak istiyorsanız, mavi gözler için mor ya da kahverengi gözler için yeşil gibi göz renginize zıt bir renk deneyin.
Ela yeşil göz saç rengi

Ela yeşil göz saç rengi

Ela göze yakışan kahve saç tonları

Ela gözleriniz varsa ve güzelliğini ortaya çıkaracak bir saç rengi arıyorsanız, koyu kahverengi veya kumral bir ton kullanmayı düşünün. Koyu esmer renkler kahverengi veya ela gözlü kadınlar için idealdir. Ayrıca, solgunluğu koyu tonların sıcaklığıyla artırılabilen açık tenli güzellerde de en iyi şekilde görünürler.

Ela Gözlülere Yakışan Saç Renkleri

Ela Gözlülere Yakışan Saç Renkleri

Ela Göze Giden Saç Renkleri

 • Ela göze kızıl kahve saç rengi
 • Ela Göze Çikolata Kahve Saç Rengi
 • Ela Göz İçin Karamel Saç Rengi
 • Kumral saç ela göz. Kumral, ela gözlerin en iyi özelliklerini vurgular: aynı anda hem sıcak hem de soğuk olma yetenekleri. Sıcak alt tonları ve soğuk tonları ile bu renk size nereye giderseniz gidin dikkatleri üzerinize çekecek çekici bir görünüm verir.
Siyah saç ela göz uyumu

Siyah saç ela göz uyumu

 • Bal sarısı, ela gözlerdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için yeterli sıcaklığa sahiptir. Tüm cilt tonlarında hoş durur, ancak özellikle zeytin veya daha koyu tenli olanlar için güzeldir.

 • Kül sarısı veya platin: Ela gözlü kadınlara saç renginde Kül sarısı veya platin gözlerinizdeki renklerle oynamayacaktır, bu da bir değişiklik için daha açık saçlar kullanmak istiyorsanız ancak göz renginizi normalden farklı bir şekilde vurgulamasını istemiyorsanız iyi olabilir.

Beyaz ten yeşil göze hangi saç rengi yakışır

Beyaz ten yeşil göze hangi saç rengi yakışır

 • Altın tonlu açık kahverengiler, çoğu cilt tonu ve göz rengiyle iyi uyum sağladıkları için saç renkleri arasında en nötr olanlardır. Ela gözlü kadınlar için bu tonlar, irislerindeki altın rengini ortaya çıkararak görünümlerine daha fazla kontrast katabilir. Açık tenli ve ela gözlü kadınlar için iyi bir seçenek, temelinde biraz kırmızı bulunan koyu kahverenginin daha küllü bir tonudur; bu, gözlerinizin diğer esmerlerin verebileceğinden daha parlak görünmesine yardımcı olacaktır.

 • Ela göze siyah saç yakışır mı? eğer beyaz tenli iseniz koyu saç rengi sizde biraz boğucu hava oluşturabilir. Fakat esmer ama ela gözlü iseniz siyah saç sizlere yakışır.
Ela göze yakışan saç renkleri nelerdir?

Ela göze yakışan saç renkleri nelerdir?

Beyaz ten ela göze hangi saç rengi gider?

Ela Gözlülere Hangi Saç Rengi, Ela gözler için en iyi saç rengi cilt tonunuza ve saç renginiz ile göz renginiz arasında ne kadar kontrast istediğinize bağlıdır. Açık tenliyseniz, seçenekleriniz oldukça geniştir; çok koyu veya soluk görünme endişesi olmadan neredeyse her renge boyayabilirsiniz. Koyu tenliyseniz ve saçınızı daha açık bir renge boyamak istiyorsanız, cilt tonunuza göre çok sarı görünmemesi için altın sarısı yerine platin sarısı veya küllü kahverengi gibi bir renk seçin.

Ela gözler için birçok renk olduğunu söylemek gerekir.

 Ela gözlülere hangi saç rengi yakışır

Ela gözlülere hangi saç rengi yakışır

Sizde kendinize en çok yakıştırdığınız ela gözlerinize uyumlu saç rengini seçmelisiniz.

Sizlere ilham vermesi için resim galerimize göz atmalısınız. Ayrıca bir önceki Dar Omuzlu Kadınlar İçin Saç Modelleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ :

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.