Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

At Kılı Selülit Fırçası Nedir, Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

 At Kılı Fırçası ile yapılan kuru vücut fırçalama, deri altındaki kan dolaşımını hızlandırırken, kuruluktan pullanan ve kıl dönmesi sorunu yaşayan bacaklar için de çok daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamakla birlikte, selülit sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

At Kılı Selülit Fırçası Ne İşe Yarıyor

At kılı fırçası düzenli kullanımda gözle görülür bir şekilde selülitlerinizden kurtulmanıza fayda sağlar.

At Kılı Selülit Fırçası Fiyatı

At Kılı Fırçası fiyatı 85 TL’dir.

At Kılı Selülit Fırçası Nasıl Kullanılır

Fırçayı derinize bastırma hızınızı ve sertliğinizi cilt tipinize göre ayarlamayı ve kuru cildinize uygulamayı unutmayınız. İşlem görmüş, yanığa maruz kalmış ve yaralı cilde kesinlikle uygulanmamalıdır. Sabah akşam 5 ile 10 dakika olacak şekilde, aşağıdan yukarıya, kalp yönüne doğru fırçalamanız gerekmektedir. Fırçalamanız bittiğinde, dilerseniz, nemlendirici ile masaj yapabilirisiniz. At Kılı Fırçası, atın yelesindeki kıllardan özenle seçilip üretilmektedir. Bu işlem yapılırken, kesinlikle ata bir zarar verilmemektedir. Nasıl Sterilize Edebiliriz? Fırçanızı lütfen su ile temas ettirmekten kaçınınız. Kullandıktan sonra nemli bir bezle temizleyip kurumaya bırakabilirsiniz.

At Kılı Selülit Fırçası Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Bacaktaki rahatlama hissi cok güzel oluyor tatlı birde not gönderiyorlar kesesiyle beraber. kılları yumuşak diğer markalara göre marlenin daha doğal olduğunu duydum o yüzden tercih ettim memnunum

Kullanıcı Yorumu: kendi kesesinde gönderilmesi çok güzel, çok iyi hissettiriyor. 1 sefer alınacak bir urun için fiyatı makul. henüz 3 kez kullandım ancak kullandıktan sonra hissedilen rahatlama için kesinlikle tavsiye edilir.

Kullanıcı Yorumu: İndirimde oldukça iyi bir fiyata aldım. İlk kullanımda bile batık konusunda fark yarattı. Selülite etkisi için biraz gözlemledikten sonra yazacağım. Kıllar ne sert ne yumuşak. Deriye asla zarar vermiyor. Ele oturması da kullanım kolaylığı sağlıyor.
Kullanıcı Yorumu: yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve cildim daha da yumuşacık oldu. Spor yapmadan önce bu fırçayı kullanıyorum ve sporla birlikte gerçekten selülitlerimde azalma oldu
Kullanıcı Yorumu: Uzun zamandır almak istediğim bir üründü, indirime girmesini bekledim fakat fiyatını tamamen hakediyor. Çok kaliteli bir ürün, kılları sık ve dökülme yapmıyor. Oldukça yumuşak dokulu, tende bastırsanız bile çizme veya acıtma gibi bir durum olmuyor ve yumuşak bir his bırakıyor.
Kullanıcı Yorumu: Kullandığım ilk günde bile yumuşacık yaptı bacaklarımı. Aşağıdan yukarıya çok bastırmadan uyguladım batıklarımın hepsini çıkardı. Selülite de iyi geleceğini düşünüyorum. Fırçaladıktan sonra üzerine selülit jeli de uyguluyorum. Yumuşacık kıllara sahip bir fırça.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.