Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Altın İğne Nedir? Altın İğne Nasıl Yapılır? Fiyatı ve Yorumları

0

Altın İğne Nedir?

Altın iğne tedavisi uzmanlar tarafından yapılması gereken bir tedavi yöntemidir.

Cildin alt katmanlarına yüksek dalga frekanslı enerjinin gönderilmesi ile cilt altında kontrollü hasar oluşturulması sağlanır ve vücudun doğal bir şekilde kolajen üreterek iyileşme sürecinin başlatılmasını sağlar.

Altın İğne Nasıl Yapılır?

Altın iğne işlemi başlamadan önce mutlaka cilt dokuzu tamamen temizlenmiş ve arındırılmış olmalıdır bunun arkasından mutlaka anestezik etkiye sahip bir krem cilt dokusuna uygulanarak masaj yapılarak cilde yedirilir. Bu sayede altın iğne işlemi yapılırken ciltteki aşırı ağrı engellenir. Altın iğne uygulamasının yapıldığı uç kısım çok sayıda mikro altın iğnecik barındırır ve cihaz cildinizde tarama yaparken altın iğneler istenilen bölgeye ve istenilen derinlikte deri altına giriş yaparak bu bölgede planlı hasar ve zarara sebep olur bu sayede de cilt altındaki kolej un ve elastikiyet üretimi tetiklenir ve dışarıdan alınan kolajen miktarına nazaran içeriden üretilen kolajen ve etkisi çok daha hızlı ve etkili bir biçimde sonuç verir.

Altın İğnenin Güncel Fiyatı

Altın iğne işlemi her kişide farklı bölgelere, farklı sebeplerden ve farklı şekillerde yapılacağı için net bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Uzman incelemesinin ardından belirlenecek olan işlem türü ve adımlarından sonra fiyat belirlendiği için burada net bir şekilde fiyat belirtemiyoruz. Ama yine de hekiminize danışarak ortalama olarak size yapılacak işlemin maliyetini öğrenebilirsiniz.

Altın İğne Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Cildimde aşırı sivilcelenmeden ve doğru müdahale yapılamamasından dolayı çok sayıda sıkar bulunmaktaydı. Her ne yaptıysam hiçbir şekilde çözüm olmadı bugüne kadar denediğim krem, serum, maske ve cilde yapılan diğer hiçbir müdahale işe yaramadı. Özel bir klinikte altın iğne işleminden bahsedildi ve denemediğim hiçbir şey kalmasın diye bunu da denemek istedim ve cildimdeki skar görüntüsü daha ilk işlemden itibaren %70 oranında azaldı. Her ne kadar pahalı bir işlem olsa da eğer sizde benim gibi sosyal hayattan kendinizi soyutladıysanız ve özgüveninizi büyük ölçüde kaybettiyseniz bu yöntemi denemenizi tavsiye ederim. Altın iğne benim kendimle barışmamı sağladı.

Kullanıcı:  altın iğne işlemini yaptırmak istiyorum. Özellikle göz çevremde ve yanak bölgem de ciddi derecede kusurlar bulunmakta. Sorduğum tüm klinikler birbirinden çok farklı fiyatlara sahip bu yüzden de emin olamıyorum eğer aranızda altın iğne işlemi yaptıran varsa özellikle İstanbul bölgesinde hangi kliniğe gittiğini yazabilir mi lütfen?

Kullanıcı: altın iğne işlemi sivilce sorunu yaşayan ve bir türlü sevince sorununu aşamayan kişiler için kesinlikle işe yarıyor. Ben bugüne kadar pek çok güzellik salonu ve klinik gezdim ama hiçbir şekilde bana altın iğneden bahseden olmadı. İstanbul’un en popüler kliniklerinden bir tanesinde altın iğne tedavisini önerdi bana doktorum ve ben de tedaviye başladım şunu söyleyebilirim ki Altın iğne cildindeki ciddi hasarlarla baş edemeyen tüm kadınlar için mucizevi bir işlem.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.