Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

BEEO Propolis Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Ham propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, fenolik ve flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür.

Kelime anlamı olarak, pro (ön) + polis (koruyan) kelimelerinden oluşan saf propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir

BEEO Propolis Damla İşe Yarar mı

Bee’o propolis damla faydaları,

  • Yaraların iyileşme sürecini hızlandırır. Oldukça zengin bir içeriği olan propolis, hücrelerin yenilenme sürecini hızlandırarak yaraların iyileşmesini kolaylaştırır.
  • Kansere karşı etkilidir. Düzenli propolis kullanımı, uzun vadeli bir süreçte olası kanser tehlikesini en aza indirger. Zira, C vitamini açısından zengin bir kaynak olan bu madde, kanser hücrelerinin oluşmasına engel olur.
  • Cilt sağlığına iyi gelir. Güçlü bir antioksidan olmasından dolayı, cilt sağlığı üzerinde oldukça iyi etkileri vardır. Cildin yenilenmesini ve diri olmasını sağlar.
  • Mikrop ve bakterilere karşı koruma kalkanı oluşturur. Arı kovanını mikroplardan arındırdığı gibi, insan vücudunda da mikrop ve bakteri oluşumuna engel olur, hastalıklara yakalanma tehlikesinin düşürür.
  • Uçuk ve ağız yaralarını iyileştirir. Ağız kenarında oluşan yaralar başta olmak üzere, çeşitli bölgelerde oluşan uçukların tedavisinde kullanılır.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir. Güçlü içeriği ile bağışıklık sisteminin düzenli ve sağlıklı olmasını sağlar.

BEEO Propolis Damla İçeriği

Bee’o propolis damla içeriğindeki,

Etken Madde: Saf Anadolu Propolis %15

Yardımcı Maddeler: Su ve Glikol

BEEO Propolis Damla Fiyatı

Bee’o propolis damla fiyatı, 48.68 TL’dir.

BEEO Propolis Damla Nasıl Kullanılır

BEE’O Propolis Damlayı; 4-10 yaş çocuklar için günde 10 – 40 damla arası, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için ise günde 20 – 80 damla arası doğrudan ya da ılık veya soğuk (bal, pekmez, yoğurt) gibi katı gıdaların içerisine ilave ederek tüketilmesi tavsiye edilir.

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damlayı; 4-10 yaş çocuklar için günde 10 – 40 damla arası, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için ise günde 20 – 80 damla arası doğrudan ya da ılık veya soğuk (su, süt, meyve suyu) gibi sıvı gıdaların içerisine ilave ederek tüketilmesi tavsiye edilir.

Propolisi ilk defa kullanıyorsanız, propolise alerjiniz olup olmadığını anlamak için 1 damla ile başlayıp damla sayısını yavaş yavaş arttırabilirsiniz.

BEEO Propolis Damla Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ertesi gün elime ulaştı. Teşekkür ve tavsiye ediyorum. Sadece eklediğiniz içeceğin tadını bariz değiştiriyor, o yüzden 10 değil 5-6 damla kullanmakta fayda var.

Kullanıcı Yorumu: Gayet güzel ürün. Üretim tarihi 04 Nisan 2020 ve son kullanım tarihi 04 Nisan 2023. Tam belirtildiği gibi oldukça güzel ve savunma sistemini güçlendiren bir ürün. Teşekkürler.

Kullanıcı Yorumu: ufak çocuğumuzda kullanmaya başladığımızdan beri hamdolsun iyi gidiyor ufaklık tekrar hastalık yüzü görmedi. Şifa allahtan tabi ama vesile olmuştur diye düşünüyoruz. Korkmadan alabilirsiniz. Tadı çok acımsı olmasın diye 2’şer damlalar halinde aralıklı uygulamakta fayda var.

Kullanıcı Yorumu: 3 gündür kullanıyorum,biraz pahalı gibi.Henüz bir etkisinin farkına varamadım.Bağışıklık sistemini güçlendirip güçlendirmediği ancak korona olmadığım zaman anlarım.İnşaallah faydalıdır.

Kullanıcı Yorumu: 2 ve 4 yaşındaki kızlarım pekmezle tüketiyorlar. Faydası olduğunu düşünüyorum. İlk kez tüketeceklere kokusu ve tadı garip gelebilir fakat zamanla alışılıyor. 2 yaşındaki kızım ilk anlarda neyle versek reddediyordu şimdiyse probolisimi unutmayalım diye beni uyarıyor

Kullanıcı Yorumu: Suda çözünmeyen versiyonu da denedim. Çok zorlandık kullanmaya elverişli hale getirmeye. Suda çözüneni taze meyve suyuna at mis. Diğerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu çok daha kullanışlı.

Kullanıcı Yorumu: Covid 19 hastalığı geçirmemizde faydası oldu. Yoğurt veya kefir içine atıp tüketebilirsiniz

Kullanıcı Yorumu: Hasta olmamanın çaresi gibi bir şey. Yani bunu sadece risk durumunda değil ara ara alın kullanın. Besinlerin besleyiciliği çok düştüğü için böyle şeyleri ara ara değiştire değiştire kullanın.

Kullanıcı Yorumu: uzun zamandır kullanıyorum bu markayı memnun kaldık.çocuklarda kullanıyorum faydası oluyor ciddi hastalanmaları olmuyor bağışıklık için gerçketen faydası varmış görmüş oldum

Kullanıcı Yorumu: Çocuklar için süte karıştırıp veriyoruz. Genel olarak etkisi olduğunu düşünüyoruz. Hergün değil arada es geçilebilir. Mevsim geçişlerinde biz daha rahat geçtiğini gördük. Suya katınca beyaz renk alıyor. Tadı buruk hassas çocuklar fark eder daha tatlı şeylerle verilebilir.

Kullanıcı Yorumu: Süper ürün, çocuklarım için alıyorum, kendim içtiğimde de faydasını görüyorum. Kampanyaları takip etmekte fayda var tabi, ucuz sayılmaz sonuçta. 4 kişilik aileye 10 gün gidiyor ancak salgın günlerinde ve kış aylarında her gün içilmesi gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.