Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Beeo Kudret Narı Ginseng Propolis Shot Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

1

Beeo kudretli narı ginseng propolis shot, içeriğinde doğal olarak, demir, kalsiyum, magnezyum, çinko, manganez, fosfor mineralleri, C vitamini ve B1, B2, B3, B9 vitaminlerini içerir. 1 adet BEE’O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot ürünümüz zengin C vitamini içeriği ile günlük C vitamini ihtiyacınızın tamamını karşılar. Her bir adet Shot’ın (50 ml), fenolik içeriği 230 mg GAE/ml, flavonoid içeriği 20 mg KE/ml, polifenol içeriği ise 600 mg TE/ml’dir.

Beeo Kudret Narı Ginseng Propolis Shot Ne İşe Yarar?

Propolis: Arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı reçinemsi bir maddedir. Propolisin kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmektir. Propolis, fenolikler, flavonoidler ve polifenoller açısından oldukça zengindir.

Kırmızı Ginseng: Kırmızı Ginseng 6 veya daha fazla yıl sonra hasat edilir. Ginsenosit isimli etken maddeyi en yüksek oranda içeren ginseng türüdür.

Kudret Narı: Kabakgiller (Cucurbitaceae) familyasından tropik iklim bölgelerinde yetişen bir bitkidir. İçeriğinde doğal olarak, demir, kalsiyum, fosfor mineralleri, B1, B2, B3, B9 ve C vitaminleri bulunur.

beeo kudretli narı ginseng propolis shot, beeo kudretli narı ginseng propolis shot nedir, beeo kudretli narı ginseng propolis shot ne işe yarar, beeo kudretli narı ginseng propolis shot fiyatı, beeo kudretli narı ginseng propolis shot yorumları, beeo kudretli narı ginseng propolis shot kullananlar, beeo kudretli narı ginseng propolis shot kullanıcı yorumları, arı sütü kırmızı ginseng propolis, arı sütü kırmızı ginseng propolis shot, arı sütü kırmızı ginseng propolis shot faydaları, arı sütü kırmızı ginseng propolis shot fiyat, arı sütü kırmızı ginseng propolis shot kullananlar, arı sütü kırmızı ginseng propolis shot kullanımı, bee’o arı sütü kırmızı ginseng propolis shot, beeo arı sütü – kırmızı ginseng – propolis, beeo kudret narı, ginseng propolis shot, kırmızı ginseng propolis, kudret narı ginseng, kudret narı ginseng propolis, kudret narı ginseng propolis shot, kudret narı ginseng propolis shot 12 li kutu, kudret narı ginseng propolis shot ekşi, kudret narı ginseng propolis shot kullananlar, kudret narı ginseng propolis shot ne işe yarar, kudret narı ginseng propolis shot yorum, propolis kirmizi ginseng guarana zencefil

Beeo Kudret Narı Ginseng Propolis Shot İçeriği

Beeo kudret narı ginseng propolis shot içeriğinde

  • Ham Bal,
  • Nar Suyu,
  • Kudret Narı (%10),
  • Kırmızı Ginseng (%3) ve
  • Saf Anadolu Propolis (%1) bulunmaktadır.

Beeo Kudret Narı Ginseng Propolis Shot Nasıl Kullanılır?

Fenolikler, flavonoidler, polifenoller açısından oldukça zengin olan bu ürün, tamamen doğal olup, ilave yağ, şeker, katkı ve koruyucu maddesi içermez. Sadece ham bal ve nar suyu ile tatlandırılmıştır. Her gün 1 shot ile zirvede hissedin.

Beeo Kudret Narı Ginseng Propolis Shot Fiyatı

Beeo kudret narı ginseng propolis shot fiyatı 8,90 TL’dir.

Beeo Kudret Narı Ginseng Propolis Shot Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: yoğun bir işte çalışıyorum . markayla tanıştığıma memnunum, benim için muhteşem oldu .

Kullanıcı Yorumu: Kızım okul dershane derken yorucu yoğun zaman geçiriyor. Eşim profosyonel bisikletçi hafta da 3 gün bisiklet biniyor. Onlara enerji güç versin diye aldım. Tadı çok iyi rahatsız edici değil. Zaten Bee’o nun başka ürünlerini kullanıyoruz. paketleme kargolama mükemmel dökülme patlama yok. Teşekkürler

Kullanıcı Yorumu: Bu BEE’O shot gerçekten harika birşey insanı daha enerjik yapıyor. Hasta olduğum zaman kür olarak kullandım ve çok iyi geldi kesinlikle tavsiye ediyorum satıcı da ürünü gayet hızlı kargoladı. Çok memnun kaldım.

Kullanıcı Yorumu: Ürün eve geldiğinde bir sorun gözükmüyordu fakat kiler dolabımıza kaldırmıştım yerden dolayı kutuyu yan koymuştum 15 gün sonra gördüğümde 12 li kutunun hepsinin içinin boşaldığını gördüm kapaklar kapalı nasıl sızdığını bir türlü anlamdım;(ürünü daha öncede kullandık beeo nun diğer ürünleri gibi çok güzel.

Kullanıcı Yorumu: Bee’o ürünlerini dönem dönem kullanıyorum ama kendi sitesinden alıyordum. Bu ğrün Trendyol’da indirimde olunca burdan aldım. Cuma sipariş verdim pazartesi elüme ulaştı. Ürünlerde her hangi bir bir hasar yok ama sadece pat pata sarılı olmasa daha iyi olur, daha sağlam paketleme olabilir. Malum her kargocu aynı özeni göstermeyebiliyor. Son kullanma tarihi de 2024.

1 yorum
  1. Suzan diyor

    kudret narı zaten çok faydalı bir besin beeo sayesinde daha kolay kullanımı olmuş tavsiye ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.