Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Bileşenlerinde yer alan jojoba yağı ile kapalı gözeneklerin açılmasına, hint badem yağı ile gürleşmesine, organik biberiye yağı ile sakal ve bıyıkların köklerinin beslenmesine yardımcı olur.

Uraw Mavi serum formülün saçlara olan etkisiyle binlerce kişinin takdirini kazanan önemli bileşen şimdi de sakal ve bıyık için geliştirildi.

Uraw sakal ve bıyık serumu sakalı az çıkan ya da daha fazla çıkmasını isteyenler için…

 

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu İşe Yarar mı

Yılan yağı: Yılan yağı, soğuk baskılama metodu ile yılandan sağlanan bir yağdır. Eski dönemlerde, acı ve ağrı giderilmesi amacı ile kullanılan yılan yağı sakalları köklerden itibaren güçlendirerek besler. Sakal ve bıyık için oldukça etkili ve doğal bir savaşçıdır denilebilir.

Jojoba yağı: Sakal ya da bıyık çıkmamasının ya da az çıkmasının nedenlerinden biri olan sakal köklerinin bulunduğu gözeneklerin kapalı olmasına etki ederek bu gözeneklerin açılmasına katkı sağlayan önemli bir bitkidir.

Sedir ağacı yağı: Osmanlıda köse erkeklerin sakal ve bıyıklarının çıkmasına destek olan sedir ağacı yağı çıkarılması ve yağ haline getirilmesi oldukça zor bir bitkidir. Orijinal sedir ağacı yağı bulmak oldukça zordur.

Hint badem yağı: Sakal aralıklarını kapatarak sakal ve bıyıkların daha gür çıkmasına destek olan bu bitki en verimlisi ise Hindistan’da yetişir. Normal bademler 7-8 kat daha etkili olduğunu söylenir. Organik biberiye yağı: Bugün birçok aktarda da bulunan biberiye yağı saç, sakal ve bıyık köklerine etki ederken organik biberiye yağı normallerinden çok daha verimli ve çok daha hızlı etkidedir.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu İçeriği

Uraw sakal ve bıyık serumu içeriğinde,

  • jojoba yağı,
  • hint badem yağı,
  • sedir ağacı yağı ve
  • yılan yağı bulunmaktadır.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Fiyatı

Uraw sakal ve bıyık serumu fiyatı 119 TL’dir.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Nasıl Kullanılır

Uraw sakal ve bıyık serumunu kullanmadan önce cildinizi yıkayınız ve kurulayınız, Avucunuza birkaç damla Uraw Sakal Bıyık Serumu alıp sakallarınıza sürünüz, Serumu uygularken cildinize masaj yaparak etkisini arttırınız. Göz çevresi veya boynun altı gibi bölgelere uygulanmaması tavsiye edilir.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Kullananların Yorumları

Kullanıcı yorumu: 3 aydır kullanıyorum seyrek olan bölgelerimde sakal oluşmaya başladı hiç inanarak kullanmıyordum memnunum

Kullanıcı yorumu: Sakal ve bıyık çıkartmıyor ben beğenmedim

Kullanıcı yorumu: 1şişe aldım 25 hünde bitti ama seyrek yerlerde gözle görülür bir düzelme olmadı 2. Şişeyi almakta tereddüt ettim üründen memnun kalmadım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.