Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Mesoplex Saç Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Mesoplex Saç Serumu İşe Yarar mı?

Mesoplez saç serumu, saç derisine Derma roller ile uygulanan ve yaklaşık olarak 30 dakika kadar bekletindikten sonra ihtiyaca göre yıkanabilen, saç dökülmesini durdururken var olan saçlarından daha güçlü olmasını sağlayan ve bunu garanti eden bir saç serumudur.

mesoplex saç serumu, mesoplex saç serumu kullananlar, mesoplex saç serumu kullanıcı yorumları, mesoplex saç serumu ne işe yarar, mesoplex saç serumu nedir, mesoplex saç serumu şikayet, mesoplex saç serumu yorumları, mesoplex saç serumunu, mesoplex saç serumunu yorumları

Mesoplex saç serumu, saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olan ve bebek saçlarına hızlıca kavuşmak için oldukça hızlı bir şekilde etki eden oldukça etkili bir saç bakım ürünüdür.

Mesoplex Saç Serumu Fiyatı

Mesoplex saç serumunun fiyatı 189 TL’dir.

Mesoplex Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Saç derisi üzerinde Derma roller ile açılan küçük gözeneklerin üzerine direkt olarak uygulanıp parmak uçları ile masaj yapılarak cilt yüzeyine yedirilir. En az yarım saat kadar saçla bekletilmesi gerekmektedir ve eğer ihtiyaç duyulursa yıkanması tavsiye edilir.

Mesoplex Saç Serumu Kullananların Yorumları

Mesoplex saç serumu kullananların yorumlarını ve kullanıcı deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmında görebilirsiniz. Bu ürünü daha önce siz denediyseniz kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi de yine aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.