Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Rüyada Burun Görmek Ne Anlama Gelir?

0

Rüyada burun görmek neye delalet eder, rüyamızda insan vücudunun her bir parçasını görmek farklı rüyaya yorumlanır. Peki rüyada burun görmenin ne anlama geldiğini merak edenler için araştırdık.

Rüyada Burun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda burun görmek makam, derece veya muradına erme anlamına gelir. Rüyada burundan bir şey aktığını görmek hastalığa sümük aktığını görmek saygın ve büyük birinden hayır bulmaya delalettir.

rüyada burun büyüdüğünü görmek

Rüyamızda Burun Büyüdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda burunun büyümesi çok gururlu olduğuna, burnunun koptuğunu gören kimsenin ise; çok günahkâr olduğuna delâlet eder. Bazı durumlarda ise meselâ, bir kimse rüyasında burnunu kopmuş ama çok güzel olarak görürse çok sevdiği bir eşyanın elinden gideceği söylenir.

Rüyamızda Burun Temizlediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda burun temizliğini görmek günahlardan kurtulmaya, üzüntülerin sona ermesine veya zenginliğe yorumlanmıştır. Bir kimsenin rüyasında burnuna sinek ve benzeri bir şeyin kaçtığını görmesi rüya sahibinin akrabalarından olan birisinin başına gelecek kötü olaya rüya işaret eder diyebiliriz.

Rüyamızda Burun Kanadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda burun kanaması iyi şeylerin olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına işarettir. Bazı yorumcuların ise burunun kanaması dertlerden kurtulacağına delalet eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.