Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Nondo Epimedium Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Nondo epimedium, keşiş külahı adıyla da bilinen bitki de bu aileye mensuptur. Yapılan araştırmalara göre epimedyumun anavatanı Güney Çin bölgesidir.

Ancak bitkinin farklı türleri farklı bölgelerde de yetişiyor. Ülkemizde de epimedyum türleri yetişiyor. Mesela Türkiye’de epimedyum yetişir mi sorusunun yanıtı, dağlarda büyüyen azgın teke otudur.

nondo advanced epimedium yorumlar, nondo epimedium, nondo epimedium faydaları, nondo epimedium force, nondo epimedium kapsül, nondo epimedium kapsül kullananlar, nondo epimedium kapsül kullananlar yorumları, nondo epimedium kullananlar, nondo epimedium kullananlar yorumları, nondo epimedium kullanımı, nondo epimedium nasıl kullanılır, nondo epimedium ne işe yarar, nondo epimedium yan etkileri, nondo epimedium yorumlar, nondo vitamins epimedium yorumlar

Nondo Epimedium Ne İşe Yarar?

Nondo epimedium, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Tavsiye edilen günlük miktarı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru bir yerde saklayınız. Hamilelik ve emzirme döneminde , reçeteli ilaç kullanımında sağlık uzmanı tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Nondo Epimedium Nasıl Kullanılır?

Hamilelik ve emzirme döneminde , reçeteli ilaç kullanımında sağlık uzmanı tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Önerilen kullanım şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 defa 1 kapsülün yemeklerle birlikte kullanılması önerilir.

Nondo Epimedium Fiyatı

Nondo epimedium tabletin fiyatı 126 TL’dir.

Nondo Epimedium Kullananların Yorumları

Nondo epimedium kullanan kullanıcıların kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.