Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Duphaston Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Duphaston, adet döngüsünü düzenlemek ve adet olamayan kadınların adet görmesini sağlayan ilaçtır. Ayrıca hamile kalmak isteyen pek çok kadın için de küçük kist tedavisinde kullanılan ve öncelikle regl döngüsünü de düzenler.

duphaston, duphaston 10 mg, duphaston 10 mg 20 tablet, duphaston 10 mg yorumları, duphaston adet olunca bırakılır mi, duphaston fiyat, duphaston kullanan hamileler, duphaston kullananlar, duphaston kullananlar hamile kalırmı, duphaston kullananlar kadınlar kulübü, duphaston kullanıcı yorumları, duphaston kullanımı, duphaston kullanımı hakkındaki tüm sorular, duphaston kullanırken adet oldum, duphaston kullanırken hamile kalınır mi, duphaston kullanırken lekelenme, duphaston kullanırken yumurtlama olur mu, duphaston ne için kullanılır, duphaston nedir, duphaston prospektüs, duphaston yan etkileri, duphaston yorum

Duphaston Ne İşe Yarar?

  • Adet göremeyen kadınlarda adet görme sorunu için kullanılır,
  • Adet döngüsünü düzenler,
  • küçük kistlerin tedavisinde kullanılır.

Duphaston Nasıl Kullanılır?

Duphaston tok karna alınmalıdır. Sizin için en uygun doz ve kullanım şeklini doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

Duphaston Fiyatı

Duphaston eczane fiyatı 27,25 T’dir.

Duphaston Kullananların Yorumları

Duphaston kullananların yorumları ve adet döngülerindeki gözlemlediklerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. Siz de eğer Duphaston kullananlardansanız kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.