Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

New Life Efa One Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

EFA One’ da bulunan omega-3 miktarının doğruluğu, saf, temiz ve güvenilir içeriği, stabilite ve raf ömrü aynı zamanda ağır metal-civa içermediği her seride alınan IFOS onayı sayesinde kanıtlanmaktadır.

EFA One içerisinde bulunan omega-3 yağ asidi IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) onayına sahiptir.

IFOS, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Beslenme Konseyi (CRN) tarafından belirlenmiş test kriterlerine göre, omega-3 ürünlerini yüksek saflık ve belirtilen omega-3 içeriklerine uygunluk alanlarında test eden bağımsız bir programdır.

Efa One Ne İşe Yarar

  • EFA One kapsülleri hijyenik tekli paketleme (blister) sayesinde kullanım sırasında havayla temas etmez, oksidasyon riski yoktur bu duruma bağlı oluşabilecek tat ve kokuda bozukluk ve kapsüllerin yapışması gibi sorunlar görülmez.
  • Balık yağı ürünlerinin omega-3 konsantrasyonu önemlidir. Balık yağında bulunan omega-3 miktarı üründe bulunan balık yağı miktarına ne kadar yakınsa konsantrasyonu o kadar yüksektir ve omega-3 dışındaki yağ asitlerini de oldukça düşük oranda içerdiğini göstermektedir. EFA ürünlerinde kalite göstergelerinden biri ise içerisinde bulunan balık yağının yüksek konsantrasyonda omega-3, EPA ve DHA içermesidir. EFA One %85 oranda omega-3 içeren en yüksek konsantrasyona sahip EFA ürünüdür.
  • EFA One içerisinde bulunan Omega-3 trgiliserit formdadır.
  • Balık jelatini kapsüller sindirim sistemine uyumludur, kötü koku ve tada yol açmaz. Bu özelliği sayesinde EFA One rahat bir kullanım sağlamaktadır.
  • EFA One içerisinde bulunan balık yağı ançüez ve sardalya küçük balıklarının gövdelerinin preslenmesiyle elde edilmiştir. Balıktan gelen A ve D vitamini içermemektedir.
  • Gluten içermez.

efa one, efa one fiyat, efa one ekşi, efa one omega 3 fiyat, efa one en ucuz, efa one omega 3 ekşi, efa one kapsül, efa one 1200, efa one nedir, efa one omega, efa one nedir, efa one ne işe yarar, efa one içeriği, efa one nasıl kullanılır, efa one kullananlar, efa one kullanıcı yorumları, efa one kullananların yorumları,

Efa One İçeriği

EFA One, KD- Pür® Teknolojisi sayesinde tek kapsülde oldukça yüksek konsantrasyonda omega-3 içeriğine sahiptir. Tek kapsülde 1020mg (1 gram) omega-3 yağ asidi içermektedir.

EFA One içerisinde bulunan;

  • EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
  • DHA ise normal beyin fonksiyonlarının ve normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.

Efa One Fiyatı

Efa One fiyatı, 249 TL’dir.

Efa One Nasıl Kullanılır

Günde 1-2 kapsül tok karnına alınması önerilmektedir. Kan sulandırıcı ilaç kullanımında doktor kontrolünde kullanım önerilmektedir.

Efa One Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Yıllardır kullandığım bir ürün yalnız bu siparişimde bana gönderilen kutu da ki kapsüllerin dizilimi öncekilerden farklı üstelik kapsüllerin rengi çok açık ton da bir tuhaflık mı var yoksa en son üretilenler bu şekilde mi hakikaten tereddüt ettim

Kullanıcı Yorumu: Değerleri çok yüksek.. Piyasada satılanların günde 2 adet demelerinin sebebi o markaların en önemli değerlerinin düşük olması. New Life tek favorim. Bittikçe alırım. Kendimi zinde ve hafif hissediyorum. Çok çok öneririm.

Kullanıcı Yorumu: Kapsullerin tek tek ambalajli olmasi guzel. Kullandiktan sonra diyebilirim ki balik kokusu yok ama yutarken hafif zorlandim.

Kullanıcı Yorumu: En iyi omega 3 , doktorum ozellikle bu markayi tavsiye etti.

Kullanıcı Yorumu: Ürün çok iyi ve kaliteli. Firma tarafından güzel paketlenmişti ve son kullanma tarihi neredeyse 2 yıl sonra bitiyor. Eski bir ürün değildi yani. Piyasadaki en yüksek Omega 3 ( Epa-Dha) oranlarına sahip

Kullanıcı Yorumu: Dr tavsiyesinile almaya başladım, araştırdım dış kaplaması da balık jelatini olan bir ürün, diğer ürünlerde dış kaplama genelde sığır jelatini

Kullanıcı Yorumu: Eklem ağrılarım için faydasını gördüğüm bir ürün

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.