Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

New Life 4 Hepa Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

New Life 4 Hepa Nedir?

New Life 4 Hepa, Patentli fosfolipid kompleksi, kolin, enginar yaprağı ve karahindiba kökü ekstresi içeren takviye edici gıdadır.

New Life 4 Hepa Ne İşe Yarar?

New Life 4 Hepa faydaları,

 • karaciğer fonksiyonunun korunmasına katkı sağlayan kolin sağlar.
 • karaciğer yağlanmasının önüne geçer.
 • karaciğer fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur.

new life 4 hepa, new life 4 hepa nedir, new life 4 hepa ne işe yarar, new life 4 hepa işe yarıyor mu, new life 4 hepa fiyatı, new life 4 hepa kullanıcı yorumları, new life 4 hepa kullananların yorumları, new life 4 hepa ekşi, new life 4 hepa 30 yumuşak kapsül, new life 4 hepa fiyatı, new life 4 hepa yan etkileri, new life 4 hepa kullanımı, new life 4 hepa n11, new life 4 hepa en ucuz, new life 4 hepa şikayet, new life 4 hepa içerik,

New Life 4 Hepa Özellikleri

 • Silibin fosfolipid kompleks (devedikeninin etken maddesi), kolin, enginar yaprağı ekstresi ve karahindiba kök ekstresi içeriğiyle 4 etken maddeyi tek kapsülde içermektedir.
 • New Life 4 Hepa içerisinde bulunan silibin fosfolipid kompleks (devedikeninin etken maddesi), standart formdaki devedikeni içerikli ürünlere göre 3,5 kat yüksek etkilidir.
 • New Life 4 Hepa kapsülleri zeytinyağı bazlıdır, içerisinde bulunan etken maddelerin emilimi için ekstra yağlı besin tüketimine ihtiyaç yoktur.
 • Balık jelatininden elde edilen kapsüller, sindirim sistemine uyumludur, kötü koku ve tada yol açmaz. Bu özelliği sayesinde New Life 4 Hepa rahat bir kullanım sağlamaktadır.

New Life 4 Hepa İçeriği

New Life 4 Hepa içeriğinde,

 • Silibin-fosfolipidkompleksi (Deve dikeni bitkisinin etkili kısmı)
 • Kolin
 • Enginar ekstresi
 • Karahindiba Ekstresi bulunmaktadır.

New Life 4 Hepa Fiyatı

New Life 4 Hepa fiyatı, 115 TL’dir.

New Life 4 Hepa Nasıl Kullanılır

New Life 4 Hepa kullanımı,

Günde 1 kapsül 4 Hepa tok karnına kullanılası önerilmektedir.

New Life 4 Hepa Kullananların Yorumları

4 Hepa Kullanıcı Yorumu: Arkadaşlar karaciğer değerlerim normal üst sınırın 3 katı üstündeydi şimdi normal sınırda düzelmiş durumda mucize resmen New Life 4 Hepa 2 kutu aldim günde birer taneden unuttuğum almadığım düzensiz zamanlarda çok oldu sonucunda çok mutluyum şiddetle tavsiye ediyorum.

4 Hepa Kullanıcı Yorumu: Ürünü 2.5 aydır kullanıyorum ve sonuçlar çok iyi. Dün kan tahlili yaptırdım ve değerlerim yarı yarıya indiğini gördüm. Gerçekten başarılı ve karaciğer değerleri sorunlu kişilere tavsiye ederim. Ben en az 2 ay daha kullanmaya devam edeceğim. AST normale döndü ALT ise normale yaklaştı. Devam ederek tamamen faydasını göreceğimi düşünüyorum.
4 Hepa Kullanıcı Yorumu: new life 4 hepa gerçekten etkili bir karaciğer takviye ilacı faydasını gördüm. Tavsiye ederim.
4 Hepa Kullanıcı Yorumu: Çok faydalı, karaciğer yağlanması olanlar mutlaka kullanmalı… Endokrinoloji ve Metabolizma Doktorum ile diyetisyenim tavsiye etmişlerdi…

4 Hepa Kullanıcı Yorumu: Karaciğer yağlanması için almıştım. 2. evre yağlanma olan karaciğerim şuanda 1. evreye geri döndü. Tabiki paralelde kiloda vermek önemli. Tavsiye ederim.

4 Hepa Kullanıcı Yorumu: Uzun zamandır karaciğer yağlanması ve kan değerlerimdeki alt artışı ile uğraşmaktayım. Bu ürünle tanıştım birisinin vasıtasıyla 1 günde elime ulaştı. Tabletler çok büyük yutmakta zorluk çekiyorsunuz. Hergün akşam yemeğinden sonra 1 tablet kullanıyorum. 2 kutu kullandıktan sonra kan sonucumu buraya yazıcam. Şimdilik deneyimim bu kadar. Herkeze sağlıklı günler…
4 Hepa Kullanıcı Yorumu: Aknetrent tedavimde karaciğerimin çok fazla hasar görmemesi için kullanmaya başladım, faydası olursa tedavi süresi boyunca alacağım bir takviye olur, kapsüller biraz büyük ancak sorun değil benim için, herhangi bir yan etkisini görmedim
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.