Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Newgen Yüz Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Newgen yüz serumu, içerisindeki özel bileşenleri sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda leke açıcı ve kırışıklık azaltıcı etkisi sayesinde de pek çok cilt problemi için oldukça etkili bakım yapan bir cilt bakım serumudur.

newgen yüz serumu ne işe yarar, newgen yüz serumu içeriği, newgen yüz serumu yorumları, newgen yüz serumu kullananlar, newgen yüz serumu bim, newgen, newgen agency, newgen c vitamini, newgen medicals, newgen micellar, newgen ne demek, newgen pharma, newgen yüz serumu, newgen yüz serumu yorumlar, newgen yuz spreyi, newgene

Newgen Yüz Serumu Ne İşe Yarar?

Newgen yüz serum çeşitleri şöyledir;

  • Nemlendirici ve bakım yapıcı etkili.
  • Kolajen ve yaşlanma karşıtı etkili.
  • C vitamini içerikli ve leke açıcı özellikli.

Newgen Yüz Serumu Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş ve kurulanmış cilt yüzeyine ihtiyaç duyduğunuz kadar newgen yüz serumunu hafifçe masaj yaparak uygulayın ve düzenli kullanıp cilt bakım rutininize eklemeyi unutmayın.

Newgen Yüz Serumu Fiyatı

Newgen yüz serumu Bim marketlerde 18.90 TL’ye satılmaktadır.

Newgen Yüz Serumu İçeriği

Çeşitlerine göre değişiklik gösterse de içerisinde hyalüronik asit, c vitamini, kolajen, salisilik asit, coenzim q10 ve pentavitin bulunmaktadır.

Newgen Yüz Serumu Kullananların Yorumları

Newgen yüz serumu kullanan kişilerin kullanıcı yorumları ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. Eğer sizde bu sorunu daha önce kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı ve ürünü beğenip beğenmediğinizi lütfen bizimle paylaşmayı unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.