Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Lady Ana Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Lady Ana, menopoz döneminde yaşanan sıcak basmaları, gece terlemeleri, kaygı, huzursuzluk ve duygu durumundaki değişiklikler önemli sağlık sorunlarının azalmasında etkilidir.

 

lady ana, lady ana eczane, lady ana fiyat, lady ana ilaç kullananlar, lady ana kadınlar kulübü, lady ana kilo yapar mı, lady ana kullananlar, lady ana kullanıcı, lady ana kullanıcı yorumları, lady ana kullanıcı yorumları kadınlar kulübü, lady ana kullanım şekli, lady ana muadili, lady ana ne için kullanılır, lady ana yan etkileri, lady ana yorumlar

Lady Ana Ne İşe Yarar?

  • Sıcak basması
  • Gece uyanma
  • Sosyal ilişkiler
  • Kemik sağlığı
  • Gece Terlemeleri
  • Duygu Durum
  • Memelerde hassasiye

Lady Ana Nasıl Kullanılır?

Lady Ana, en az iki ay süreyle düzenli olarak kullanılması önerilmektedir. İlk etki 6-8 hafta içinde görülür. Şikayetler devam ettiği sürece kullanılabilir.

Lady Ana Fiyatı

Lady ana fiyatı 110 TL’dir.

Lady Ana Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ürün işe yarıyor fakat biraz daha üstüne para koyup solgarın black cohosh’unu almak daha mantıklı çünkü hem aynı etki hem de bu 30 tablet o 60 tablet.

Kullanıcı Yorumu: ürün menopozdakiler için kurtarıcı çok güzel

Kullanıcı Yorumu: Doktorumun tavsiyesiyle kullanmaya başladım,1 kutu bitirdim,memnunum.Ateş basmaları azaldı,,uyku bozukluklarım ,duygu durumumda iyileşme hissediyorum.

Kullanıcı Yorumu: Ürünün 3.kutuyu kullaniyorum.Gercekten faydasini gördüm. Hem doğal hem de ateş basmalari azaldi.Tesekkurler

Kullanıcı Yorumu: Ürün doğal ve güzel onun dışında hediyeniz için teşekkür ederiz kutu bittiğiniz tekrar sipariş vereceğim

Kullanıcı Yorumu: dr. 8 hafta kullandığında etkisini göreceksin demişti. gerçekten işe yaradı. ateş basmaları gitti. teşekkürler lady ana..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.