Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Fibo Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Fito krem, masaj kremi, rahatlatıcı etkisi ile sizlere destek olmayı amaçlayan bir üründür.

 

fibo krem, fibo krem eczanelerde varmı, fibo krem ekşi, fibo krem fiyatları, fibo krem kullananlar, fibo krem kullanımı, fibo krem ne için kullanılır, fibo krem ne işe yarar, fibo krem ne işe yarıyor, fibo krem ne kadar, fibo krem nerede satılır, fibo krem nerelerde kullanılır, fibo krem neye iyi gelir, fibo krem şikayet, fibo krem yorumları, fibo kremi

Fibo Krem Ne İşe Yarar?

  • Masaj kremidir.
  • Sürülen bölgede anında rahatlama sağlar.
  • 30 Saniyede Ağrıyı Yok Eder
  • Ağrı ve şişlikleri geçirir.
  • Kıkırdak ve eklemleri yeniler, onarır.
  • Kronik ağrıları tedavi eder.
  • Rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır.

Fibo Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi kullanmak için öncelikle kullanmak istediğiniz bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Daha sonra yetecek kadar kremi kullanmak istediğiniz bölgeye sürünüz.

Fibo cream kullanımı istediğiniz bölgeye sürerek masaj yapınız. İşte bu kadar. Günlük kullanım önerisi 2-3 defadır. 3 kereden fazla kullanım önerilmemektedir. Fibocream kullanımı yaptıktan sonra birkaç saat yıkamayınız bölgeyi. Bir kutu ürün ağırlığı 50 ml olup kullanacağınız bölgenin alanına göre yaklaşık olarak 30 gün kadar kullanılabilmektedir.

Fibo Krem Fiyatı

Fibo kremin fiyatı 59 TL’dir.

Fibo Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumları:  son dönemlerde ağır spor yaptığım için kas ağrılarım oluyordu. Ben fibo kremi bir kere olsun denemek istedim ve etkisinden memnun kaldığımı spor çantam’dan da ayırmayacağımı söylemek istiyorum.

Kullanıcı Yorumları:  çok sık reklamlarına denk geldiğim kremlerden birisi eğer alıp kullanan ve memnun kalan varsa özellikle ağrıları gideriyorsa ben de alıp denemek istiyorum lütfen yorum yapın.

Kullanıcı Yorumları:  ağrılar için çok iyi geldiğini okudum ama ne derece doğrudur bilmiyorum. Fiyatı uygun olduğu için sipariş verdim ve denedikten sonra bu sayfaya yorum yazacağım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.