Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Bu Giyim Kombinasyonlarıyla, Yılın Her Mevsimi Mükemmel Görüneceksiniz

0

Yılın her döneminde güzel, parlak ve şık görünmek istiyoruz. Ancak bazen kıyafet-renk kombinasyonlarını bulmak kolay olmuyor.

Bugün uygun kombinasyonu bulmanıza yardımcı olacak ve size giyimde renkleri nasıl seçeceğinizi göstereceğiz. Unutmayın ki; görünüşümüz, başarının anahtarıdır!

Sizler için hazırladığımız kıyafet-renk kombinasyonlarına gelin hep birlikte bakalım…

Kırmızı

kirmizi 1

Kırmızı giysiler giyiyorsanız, ilgi odağı olmaya hazırlanın: Bu renk kendine güvenen insanların rengidir. Siyah ve kırmızının birleşimi gerçek klasik severlerin vazgeçilmezidir. Siyah beyaz bir elbiseyi, siyah tayt ve kırmızı bir paltoyla eşleştirebilirsiniz.

Pastel Renkler

pastel

Pastel tonları beraber giyinebilirsiniz. Gül kuvars ve soluk lavanta renkleri en ilgi gören renkler arasında.

Beyaz

beyaz 1

Beyaz, diğer tüm renklerle iyi uyum sağlar. Özellikle mavi, kırmızı ve siyah renkleriyle birlikte daha çarpıcı görünür. Günlük yaşamda giyinmek için; beyaz, kahverengi ve çakıl renkleri ile güzel bir kombinasyon yapılabilir. Bu renkler, daha çok iş hayatında tercih edilir.

Kot Renkler

kot renkler

Uzun bir süre boyunca, farklı kot tonlarının kombinasyonu hoş karşılanmadı. Ancak günümüzde popülerliği oldukça arttı. Kot renkleri beraber giyinebilirsiniz ama tonlar aynı olmamalıdır. Örneğin; açık renkli gömlek ile koyu mavi kot pantolon giyinebilirsiniz.

Hardal Rengi

hardal

Hardal rengi; kahverengi, çikolata, ahşap, bej ve sarı renkleriyle mükemmel uyum sağlar. Ayrıca klasik bir görünüm yaratmak için beyaz ve siyah gibi temel renklerle birlikte giyinebilirsiniz.

Marsala Rengi

marsala rengi

Bu güzel renk, adını İtalya’da bir liman şehrinden ve özel olarak ürettiği Marsala Şarabından almıştır. Bu şarap rengini diğer birçok renkle birlikte giyebilirsiniz. Klasik bir üçlü ile mükemmel bir şekilde uyum sağlar: Bunlar, siyah, beyaz ve gridir. Marsala rengi; bej, süt ve kahve renkleriyle de eşleştirilebilir.

Pembe

pembe 1

Zarif ve kadınsı bir görünüm oluşturmak için pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. Beyaz, bej, açık mavi, kahverengi ve lacivert renkleriyle iyi uyum sağlar. Pembe ve beyaz renklerinden güzel bir kombinasyon oluşturulabilir. Bu kıyafetle işe veya iş toplantısına gidebilirsiniz.

Gri

gri

Gri, ideal ofis tarzı rengidir. Ancak baştan aşağı giymenizi önermeyiz. Yeşil ile birlikte giyinmek ortaya her zaman iyi görüntüler çıkarır. Gri rengi, naneden, zeytine kadar yeşilin bütün tonlarıyla giyebilirsiniz.

Mavi

mavi

Mavi, renk paletindeki en seçkin renklerden biridir. Beyaz, bej ve fildişi renkleri ile iyi uyum sağlar. Ayrıca kahverengi, kırmızı ve sarı ile birlikte de giyinebilirsiniz.

Sizin favori kombinasyonunuz hangisi? Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.