Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Abiye Saç Modelleri En Trendler 2022-2023

0

Hangi etkinliğe katılıyor olursanız olun, elbisenizle harika görünecek bir saç modeli vardır. Kıyafetinizi tamamlayan zarif bir kabarıklık veya şık bir örgü oluşturabilirsiniz.

Abiye saç modelleri en zarif ve sofistike saç modelleridir. Resmi partiler, düğünler ve yardım etkinlikleri gibi özel günler için mükemmeldirler. saç modelleri tüm saç uzunlukları ve tipleri için uygundur.

Kıvırcık saç yarım topuz

Kıvırcık saç yarım topuz

Abiye Üstüne Saç Modelleri

Abiye üstüne kıvırcık saç modelleri, Örgülü dağınık topuz modeller, Fransız topuzu modelleri, Örgülü topuz modelleri, Enseden örgülü topuz, Yarım toplu örgülü saç, Örgülü ense topuzu, Taç örgülü saç modeli, Örgülü salık saç modeli bunlardan bazılarıdır.

Sizde kendinize uygun saç modelini arıyorsanız yazımıza hoşgeldiniz diyoruz. Hadi beraber detaylara inelim.

İlginizi Çekebilecek Yazımız: Kullanışlı Kısa Saç Modelleri 2022-2023

Sırtı açık dekolteli abiye saç modeli

Sırtı açık dekolteli abiye saç modeli

Abiye Topuz Saç Modelleri

Abiye modelleri topuz, katıldığınız etkinlik ne olursa olsun etkilemekte asla başarısız olmayan bir klasik seçenektir. Her uzunluktaki saçla harika görünür, ancak özellikle pixie cut ve crew cut gibi kısa stillerle eşleştirildiğinde çok iyi sonuç verir. Sadece çok fazla jöle kullanmadığınızdan emin olun – çok yoğun uygulanırsa kabarmaya neden olabilir!

  • Topuz saç modelleri sırtı açık abiye için saç modellerinde, kayık yaka abiye modellerinde,  hakim yaka abiye için saç modellerinde çok sık tercih edilir.
Kayık yakalı abiye modelleri için saç modeli

Kayık yakalı abiye modelleri için saç modeli

Abiye Uzun Saç Modelleri

Gece elbiseleri için uzun saç modelleri zarif ve sofistikedir. Örgüler, at kuyrukları, kabarık saçlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli şekillerde şekillendirilebilirler.

Uzun saç modellerinde at kuyruğu, yüksek topuzlar ve uzun desenli örgüler, kılçık örgü saç modeli gibi birçok modeli kullanabilirsiniz.

Uzun At Kuyruğu: Bu, her türlü durum için mükemmel olan bir başka klasik seçenektir – gündüz veya gece olması fark etmez! Saçınızın gece boyunca yüzünüze düşmemesi için elinizin altında bir saç bandı bulundurduğunuzdan emin olun.

At kuyruğu saç modeli

At kuyruğu saç modeli

Açık saç modelleri düğünlük tarzlarda kullanırken elbisenin modeli de dikkate alınmalıdır. Eğer sırtı açık bir model tercih ettiyseniz ve dekolteniz göz önünde olsun istiyorsanız daha derli toplu duran bir saç modeli tercih edebilirsiniz.

derin V yakalı abiye modellerinde, U yakalı abiye modellerinde,  tek kol abiye  modeli ve askılı abiye  modellerinde daha çok sırta doğru salık saç modellerini kullanabilirsiniz.

Düz kesim abiye modelleri için saç modeli

Düz kesim abiye modelleri için saç modeli

Abiye Dağınık Saç Modelleri

Yandan Sarkan Kaküller: Kakülleriniz varsa ve abiye bir elbiseniz varsa, bu klasik görünümle yanlış yapamazsınız. İster daha gündelik bir görünüm ister daha resmi bir şey olsun, bu kaküller her ikisi için de işe yarayacaktır!

Salık düğün saç modelleri ve Salık saç modelleri için,

1. Saçınızı ortadan ayırın ve bir fırça veya tarakla yüzünüzden geriye doğru düz bir şekilde tarayın.

2. Ardından tüm saçınızı başınızın üstünde toplayın ve elastik bir bant ya da toka ile sabitleyin.

3. Biraz doku ve hacim kazandırmak için yüzünüzün ön kısmından parçaları çekerek bitirin!

Özel günler için abiye  modellerinde dağınık topuzlar çok sık tercih edilir. Elbiseye göre saç modellerinde hemen hemen her elbise ile de uyumu vardır.

Uzun Abiye Modelleri veya Doğal görünümlü abiye saç modelleri arıyorsanız dağınık topuzu tercih edebilirsiniz.

Sırtı açık elbise için saç modelleri

Sırtı açık elbise için saç modelleri

Abiye Kısa Saç Modelleri

Abiye Üzerine Düz Saç Modellerinde kısa saçlar idealdir. Kısa saçlarınıza sadece bir fön çekerek bile düzenli bir görünüm elde bilirsiniz.

Kısa abiye saç modellerinde kısa saçlar daha sempatik ve ilgi çekeci görünürler. Kısa saç modellerinde önden örgülü saç modellerini ve ensede küçük düzenli toplanmış topuz modellerini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Abiye saç modelleri maşa modelleri de kısa saçlılar için harika bir geçiş. Sırtı açık elbise için saç modelleri, Kalın askılı elbiseye uygun saç modelleri, tek kol abiye için saç modeli, straplez abiye modelleri için kısa saç modeli her zaman tutar.

Abiye saç modelleri kısa

Abiye saç modelleri kısa

Daha dramatik ve göz alıcı bir şey arıyorsanız, “Dalgalı Bukleler “i deneyin. Bu stil en iyi yuvarlak bir fırça veya kürek fırça ile düz bir şekilde fönlenmiş orta uzunluktaki saçlarda işe yarar. Ardından, saçınızın tamamında büyük kabarık bukleler oluşturmak için 1 inçlik bir saç maşası kullanın. Son olarak, bukleleri gevşetmek ve daha doğal görünmelerini sağlamak için parmaklarınızı buklelerin üzerinde gezdirmeden önce biraz saç spreyi sıkın!

Abiye kısa saç modelleri

Abiye kısa saç modelleri

Abiye Saç Modelleri Örgü

Örgü dünyanın en popüler saç modellerinden biridir. Bu stili yapmak kolaydır ve her tür elbise ile giyilebilir. Ayrıca saç hasarını veya incelmiş saçları gizlemek için de harika bir yoldur. Bu saç modelinin en iyi yanı, herhangi bir özel alet veya ürün gerektirmemesidir. Saçınızı örmek, her yere dağılmış asi bukleler yerine daha gösterişli ve profesyonel görünmesini sağlar! Örgü her tür gece elbisesi ile uyumludur.

Aksesuarlı örgü saç modeli

Aksesuarlı örgü saç modeli

Uzun saçlarınız varsa, saçlarınızı at kuyruğu ya da topuz şeklinde geriye doğru çekebilir ve daha zarif görünmesi için başınızın iki yanına birkaç örgü ekleyebilirsiniz. Zamanınız kısıtlıysa veya fazla saçınız yoksa, daha gösterişli bir görünüm için başınızın üst kısmından başlayıp ensenizin hemen üzerinde biten basit örgüleri tercih edin.

Basit bir örgüden daha basit bir şey arıyorsanız, mücevherler veya yapay elmaslar gibi bazı ışıltılı aksesuarlar eklemeyi deneyin, böylece insanlar odaya girdiğinizi gördüklerinde hemen fark etsinler!

Örgülü alttan topuz saç modelleri

Örgülü alttan topuz saç modelleri

Hangi abiyeye hangi saç ve Düğünlük saç modelleri arıyorsanız sizlerde Abiye Saç Modelleri En Trendler galerimize bakın.

Okurlarımızı bu yazımıza da göz attı: Boyalı Saçlar İçin Saç Bakım Ürünleri

RESİM GALERİSİ :Abiye Saç Modelleri En Trendler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.