Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Vücudunuzu Güçlendirecek ve Güçlendirecek 8 İmmün Güçlendirici Tarifler

0

Vucudunuzu Guclendirecek ve Guclendirecek 8 Immun Guclendirici Tarifler

Bu yazlar olabilir, ancak bu kışa hazırlanmak için harika bir mevsimdir. Kışlar en soğuk mevsim ve yanlarına akın getiren yılın en iyi mevsimidir, ama bunun için şimdiden hazırlanmaya ne dersiniz? Soğuk algınlığı ve kızarıklıktan ve bakteriyel enfeksiyonlardan uzak durmanın en iyi yolu, bağışıklık sisteminizi güçlendirmektir ve bu, bağışıklık sisteminizi büyük ölçüde artıran güçlü miktarda antioksidanlar, temel besinler, vitaminler ve güç dolu içecekler alarak yapılabilir. işgalcilere karşı savaşmak için güç verir.

Bu içecekleri her gün, günün her saatinde almayı alışkanlık haline getirin ve birkaç gün içinde şaşıracaksınız.

1. BABA BAHÇESİ BAHÇE BİTKİSİ

Biberiye, sarımsak, kekik, defne, adaçayı ve soğan vb. Gibi bu lezzetli ve aromatik kombinasyon. Temel besin maddeleri ve sağlıklı amino asitler bakımından çok zengindir. Bu nefis çorba, veganlar için mükemmel bir seçimdir, çünkü bütün otlar ve sebzelerdir ve lezzetli sağlık yararları ile doludur. Bizden bir çok insan evde et suyu hazırlamak için zevk almayı düşünmüyordu, ancak onları sık sık sağlıklı özellikleri için alıyoruz ama bu da onun lezzetli tadı için hazırlanabilir. Bu ‘Artık ot bitkileri’, antienflamatuar, antimikrobiyal ve terletici etkilerinden zengindir ve bağışıklık sistemine hızlı bir destek vermek için ideal bir toniktir. Tadı hala sevmiyorsanız (ki bu mümkün değildir), bunu bir bitkisel ilaç olarak düşünün.

Stokta kullanılan tüm içerikler aşağıdakiler gibi temel besinler bakımından zengindir:

E vitamini ile birlikte antibakteriyel ve immün artırıcı özellikleri bakımından oldukça zengin olan KEKİK

BİBERİYE, hafıza zenginleştirici özellikleri bakımından zengindir ve güçlü aroması olan güçlü antibiyotik, antimikrobiyal ve antispazmodiktir.

ADAÇAYI, yine şaşırtıcı bir antiseptik, antimikrobiyal ve zatürree, bademcikler tedavisi için mükemmel ve boğaz ağrısı için idealdir.

Kekik  , özellikle soğuk algınlığı, grip ve göğüs enfeksiyonlarıyla mücadele etmek için antiseptikler ve antibakteriyel özellikler bakımından zengindir.

SOĞAN, solunum problemlerini tedavi etmek için en iyi bitkilerden biridir ve et suyuna harika bir aroma katar.

SARIMSAK , sarımsak, mide solucanlarıyla savaşan, soğuk algınlığı ve grip tedavisi, göğüs enfeksiyonu, sindirim ve boğaz ağrısını iyileştiren ideal bir antibakteriyel bitkidir.

SİYAH BİBER , ayrıca öksürük, soğuk algınlığı, grip ve göğüs enfeksiyonlarını tedavi etmek için harika bir ilaçtır.

2. BÜYÜK ÇAKICI BİBER SIVI MEYVE MUCİZESİ

Boğaz ağrısı? Hapşırma? Nezle? Soğuk? Grip? Tüm bunlardan korunma? Cevap Biber suyu tentürdür. Bu harika, faydalı ve şaşırtıcı karışım, her gün sadece basit mutfak malzemeleriyle hazırlanır ve yapımı çok kolaydır.

Ben ve ailem beş ya da altı yıldan beri bu tentürü kullanıyoruz ve kayıtlarımıza doktora gitmedik, soğuk algınlığı ya da baş ağrısı, boğaz ağrısı ve akşama kadar doktora gitmedik, mevsimsel ateşten uzak durduk. Ve bunların hepsi de biber suyu tentürüdür. Bu karışım mucizevi bir şey değil, sadece sağlıklı, güzel ve mutfak bahçenizdeki ve organik tüm doğal maddeler.

SARIMSAK, yüzyıllardan beri soğuk algınlığı ve sağlık açısından birçok fayda için kullanılıyor. Harika bir antibiyotiktir ve savaş zamanlarında mikrop ve enfeksiyonlardan kaynaklanan yaraları önlemek için kullanılmaktadır. Bilimsel araştırmalarla sarımsak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, kan şekeri ve kan basıncını düşürmek için ideal olduğu ve doğrudan antimikrobiyal etkileri olduğu kanıtlanmıştır.

Soğanlar , birçok rahatsızlığın tedavisi ve bazı yaraların iyileşmesi için bilinmektedir. 2. Dünya Savaşı sırasında soğan ezmesi yara ağrılarını ve enfeksiyonlarını azaltmak için kullanılmıştır.

ZENCEFİL, çağlardan beri ot tedavisi en iyi mide bulantısı biri. Ayurveda’da en çok kullanılan bitkilerden biri. Eski Hindu atasözüne göre, zencefilin tüm iyi nitelikleri içerdiğini söylediler.

HABANERO BİBERLERİ , biber ne kadar sıcaksa , tentür o kadar iyi olur. Yani bu durumda jalapeno, acı biber veya istediğiniz acı biber kullanabilirsiniz. Acı biberler midede bir çok rahatsızlığı tedavi eden ısıya neden olan kapsaisin adı verilen özel bir madde içerir.

YABAN TURPU, keskin ve acı tadı olan en çok kullanılan çeşnilerden biridir. Bu, sağlık ve şaşırtıcı bir antibakteriyel ve antienflamatuar için idealdir.

3. GÜNLÜK İMMÜN BOOSTER İÇECEK

Herkes bağışıklık sistemini güçlendiren ve bağışıklık sistemini güçlendiren hakkında konuşur ama nasıl çalıştığı hakkında bir fikrimiz var mı?

Bu vücudun oldukça karmaşık bir parçası ama çok çok basit. Bağışıklık sistemi işgalcilerin hastalıklarına, bakterilerine ve herhangi bir şey yüzünden dışarıdan saldıran enfeksiyonlara karşı çalışır. Bağışıklık sistemi ne kadar güçlüyse, vücudumuz bakterilerle o kadar iyi savaşır. Bu yüzden hepimiz bağışıklık sistemini güçlendirmeye odaklanıyoruz.

Hazırlayacağımız içki, antioksidanlar ve amino asitler bakımından çok zengin ve günlük tüketiminin çok faydası var. Bu, elma ve elmaları, vücudunuzun bağışıklık sistemine zarar veren serbest radikalleri yok etmesine yardımcı olan birçok antioksidanla doludur. Havuç suyu ve kavun da istilacıları yok etmek için vücudumuzdaki T hücrelerini uyarmak için gereken amino asitlerle doludur.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirdiğini iddia eden birçok yapay ürün var ancak bu talebi doğrulayan özel bir kanıt yok. Ancak bu doğal içecekler süper şaşırtıcı ve% 100 eserler.

4. IMMUNE BOOSTING ÇİFTLİK DÜZGÜN

Hepimiz rahatlığı severiz ve bu, son derece sağlıksız olan paketlenmiş ve işlenmiş gıdalara bağımlı olmamızın nedenidir. Ama biz meyveler, muz ve mango gibi taze meyvelerden oluşan bir kase bize yardımcı olmayacak ama bu kesinlikle doğru değil. Biz bir kase mısır gevreği almak ya da kahvaltı için şeker yüklü bir çikolata ya da granola barı açmak oldukça kolaydır. Fakat öğrenmemiz ve hatırlamamız gereken şey, mutfak robotuna 5-6 bileşen koymanın ya da blenderin ve lezzetli bir bardakta sağlıklı bir yüzlü kalmanın olmasıdır.

Ve en iyi kısmın ne olduğunu biliyorsunuz, çok fazla şeker, sağlıksız yağ ve kalori ile vücudunuzu yüklemeyeceksiniz. Bunun yerine vücudunuzu c vitamini, potasyum, magnezyum ve ani yüksek enerji artışıyla birlikte bol miktarda lifle dolduracaksınız. Sağlıklı olduğu iddia edilen işlenmiş besinler aslında sağlıklı değildir, fakat sağlık tamamen doğal besinler ile ilgilidir. Vücudumuzun istediğimiz kadar yaşayabilmesi için ihtiyacımız olan şey budur.

Tek ihtiyacınız olan çilek, muz, hindistan cevizi sütü, rendelenmiş zencefil, limon suyu ve bir pancar. Hepsini buzla karıştırın ve süper lezzetli, süper sağlıklı kahvaltının tadını çıkarın.

5. AİP / PALEO İMMÜN YÜKSELTME YEŞİL DETOKS PÜRÜZSÜ

Bu enerji santrali güler yüzlü tüm enerji ve tamamen temel besinleri ve harika lezzetleri ile doludur. Bu size ani bağışıklık artırıcı enerji çarpması verecektir.

Geçenlerde Avrupa’ya bir gezi yaptım ve bu tarifi öğrendim. Bunu kendim denediğimde, neden insanların süper enerjik olduklarını ve daha açık bir cilde sahip olduklarını anladım. Bunun nedeni, sağlıksız şeylere gitmemeleridir, ancak çoğunlukla bunun gibi tatlılara odaklanırlar. Bu, zamanın ve malzemelerin tükenmesi, enerjinizin düşük olması ve harika bir şeye sahip olması gerektiğinde ideal bir alternatif reçetedir. Sadece bu yeşil elektrik santraline gidin.

Tek ihtiyacınız olan yeşil elma, salatalık, limon ve limon suyu. Zencefil, lahana, hindistan cevizi suyu ve isterseniz jelatin. Hepsini harmanlayın ve sağlıklı olmanın tadını çıkarın.

6. BÜYÜLÜ BÜYÜK BOOSTER DÜZELTME

Bu büyülü bağışıklık artırıcı smoothie tarifi çok lezzetli, lezzetli ve son derece sağlıklı. Bu, bağışıklık sistemini vücuda girer girmez hedefler. Bu yüzlü kullanılan tüm maddeler lezzetli ve çok sayıda sağlık yararları vardır. Lahana, mango, yoğurt, chia tohumu, muz ve ananas gibi. Dondurulmuş meyvelerden en iyi tada sahip olmak için kullanın.

7. YÜKSEK LİSANS ÜSTLENMESİ

Sıcak çaylar, kahveler ve aşırı C vitamini, soğuk algınlığı, grip ve öksürükten kurtulmanın ve önlenmenin en iyi yoludur. Ancak yüksek dozda antioksidanlar, kızarmayı önleyebilecek ve patojen ve virüslere karşı büyük bir engel oluşturabilecek en iyi başka bir fikirdir. Çok fazla besin içeren birçok içecek olmasına rağmen, bu kesinlikle bir patlama gibi bağışıklık sistemini güçlendiren bir silah.

İnsan vücudu grip ve soğuk virüslerle mücadele etmek için herhangi bir kimyasal maddeye ihtiyaç duymaz, ancak ihtiyacımız olan tek şey vücudun doğal detoksunu desteklemek ve tüm bağışıklık sistemini desteklemek için uygun ve sağlıklı bir besindir. Yüksek bağışıklık vücudu birçok hastalıktan korur ve vücudun düzgün ve etkili şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Mineraller açısından zengin bir çok antioksidan, vitamin ve diyet, yaşamın stresli günleriyle yüzleşirken ihtiyacımız olan şeydir. Bu durumda yardımcı olmak için Yoga, ancak asıl endişemiz ne yediğimiz ve ne içtiğimiz konusunda olmalıdır. Bu yüzlü, portakal, mango, sayısız meyveler, limon suyu, zerdeçal, pancar, biber, nane, bal, chia tohumu gibi pek çok meyveyi içeriyor mu? Ve tüm bu bileşenlerin antioksidanlar, selenyum, prebiyotikler ve vitaminlerle dolu olduğunu ve mineraller açısından oldukça zengin olduğunu biliyorsunuz. Kahvaltıdaki bu renkli ve lezzetli yüzlü bardaktan hemen sonra enerji artışı ve hızlı ve sağlıklı bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

8. TURUNAN BÜYÜME YANITLAMA SUYU TURUNCU

Portakallar C vitamini bakımından zengindir ve vücudun birçok hastalığa karşı korunmasını sağlayan ve bağışıklık sistemini güçlendiren kalpte sağlıklı antioksidanlardır. Bu aynı zamanda vücuda dış istilacılara karşı savaşma gücü verir. İkinci süper bileşen ise zerdeçal, bu da güçlü bir antibiyotik ve antiseptik baharat. Zerdeçal, vücudu hem dış hem de içten iyileştirir ve bulaşıklara lezzet katar.

Bu zerdeçal portakal suyu mükemmel bir A vitamini ve C vitamini karışımıdır ve her iki bileşen de bağışıklık sistemini büyük ölçüde arttırdığı bilinmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.