Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Yenilenen Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ile Tanışın!

0

Temizlerken Yeniler: Dove Yoğun Onarıcı Şampuan

 

Saçlarınız farklı nedenlerden dolayı yıpranıp cansız ve sağlıksız görünmeye başlayabilir. Yenilenen formülü ile çok daha güçlenen ve günlük etkilerden ötürü kaynaklanan yıpranmayı %98’e kadar önleyen*, %100 vegan Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım serisinde yer alan Dove Yoğun Onarıcı Şampuan ile yıpranan saçlarınızı temizlerken aynı zaman da bakım yapabilirsiniz.

 

Bio-Restore teknolojisi ile saçınıza bakım yapan ürün, içeriğinde yer alan fiberaktifler ile aynı zamanda saçlarınızın beslenmesine de destek olur. Böylece şekillendirirken, tararken ya da doğal etkenler nedeniyle yıpranan saçlarınız hem onarılır hem yumuşar hem de parlak bir görünüm kazanır. Dove Yoğun Onarıcı Şampuan, saça sağlıklı görünümünü yeniden kazandırırken saçı besleyen fiberaktifler ile ileride oluşabilecek hasara karşı direncini artırır ve yeniden yıpranmasını da engeller.

 

Dove Yoğun Onarıcı Şampuan, etkisini kısa sürede gösterir ve saçlarınıza ihtiyaç duyduğu bakımı yapar. Bu etkiyi görmek için ürünü düzenli olarak kullanmanız, her duşta avucunuza bir miktar Dove Yoğun Onarıcı Şampuan alıp ıslak saçlarınıza dipten uca doğru uyguladıktan sonra durulamanız yeterlidir.

Yenilenen Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ile Tanışın!-1 - Saç Bakım Güzellik
Yenilenen Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ile Tanışın!-2 - Saç Bakım Güzellik

Nemlendirirken Onarır: Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi

 

Dove Yoğun Onarıcı Şampuan ile içeriğindeki fiberaktifler ile saçı besleyip temizlediğiniz saçlarınızı nemlendirme zamanı geldi. Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi, saçlarınızın gözle görülür bir şekilde daha canlı ve sağlıklı olması için ihtiyaç duyduğunuz nemi sağlar. %100 vegan içeriğe sahip, Bio-Restore teknolojisi ile geliştirilen saç bakım kremi, günlük etkilerden kaynaklı yıpranmayı %98’e kadar önler*. Yıpranmış saçlara bir mıknatıs gibi tutunan formülü sayesinde içten dışa onarım yapar. Nemlendirir, besler ve yeniden yıpranmalarını engeller. Böylece hayal ettiğiniz yumuşacık ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza destek olur.

 

Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi’ni Dove Yoğun Onarıcı Şampuan ile temizlediğiniz ıslak saçlarınıza uygulamanız etkisini daha iyi görmenizi sağlar. Bir miktar kremi avucunuza sıkıp saçınızın orta kısımlarından uçlarına doğru uygulayabilirsiniz. Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi’ni 1 ila 3 dakika boyunca saçlarınızda bekletip ardından durulayarak saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı sunabilirsiniz.

Yenilenen Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ile Tanışın!-3 - Saç Bakım Güzellik
Yenilenen Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ile Tanışın!-4 - Saç Bakım Güzellik

1 Dakikada Etki Eder: Dove Yoğun Onarıcı 1 Dakika Serum Saç Bakım Kremi

 

Günlük etkilerden dolayı yıpranan saçlarınızı sadece 1 dakikada onarmak, korumak ve yeniden yıpranmaya karşı korumak ister misiniz? Dove Yoğun Onarıcı 1 Dakika Serum Bakım Kremi ile bu mümkün.  %100 vegan formüle sahip Dove Yoğun Onarıcı 1 Dakika Serum Bakım Kremi; güçlü, yoğun ve etkili içeriğiyle saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en hızlı şekilde yaparak anında sonuç almanıza yardımcı olur.

 

Bio-Restore teknolojisi ile geliştirilen ürün, saça komple bakım yapmasının yanında saç dökülmelerine karşı da koruma sunar. Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ürünlerinin tümünde olduğu gibi saçları içten dışa onarır. Fiberaktifler içeren formülü ile saçlarınızı ağırlaştırmadan besler, yumuşatır. Nemlendirici etkisiyle saçların daha kolay açılmasını sağlar. Aynı zamanda ileride oluşabilecek yıpranmalara ve hasarlara karşı saçların direncini artırır.

 

Dove Yoğun Onarıcı 1 Dakika Serum Bakım Kremi ile kolayca taranan, bakımlı ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmak için kremi ıslak saçlarınıza, orta kısımlardan uçlara doğru uygulayabilir, ardından durulayarak canlı saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Yenilenen Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ile Tanışın!-5 - Saç Bakım Güzellik
Yenilenen Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi ile Tanışın!-6 - Saç Bakım Güzellik

Derinlemesine Bakım Yapar: Dove Yoğun Onarıcı Serum Bakım Maskesi

 

Saç bakım rutininize eklemek için etkili ve güçlü bir saç bakım maskesi arıyorsanız yenilenen ve fiberaktiflerin yer aldığı içeriğiyle çok daha güçlenen, %100 vegan Dove Yoğun Onarıcı Serum Bakım Maskesi ile tanışın. Günlük etkilerden ötürü yıpranan, cansızlaşan ve parlaklığını kaybeden saçlarınızı eski görünümüne kavuşturacak maske, derinlemesine bakım yaparak saç tellerindeki kırıkları gözle görülür oranda azaltır. İleriye dönük yıpranmalara karşı da korur.

 

Dove Yoğun Onarıcı Serum Bakım Maskesi, Bio-Restore teknolojisi ile saçlarınıza komple bakım yapar. Her bir saç teline özel bakım yapmanızı sağlar, daha güçlü ve dış etkenlere karşı daha dayanıklı saçlara sahip olmanızı destekler.

 

Saçlarınıza derinlemesine nüfuz ederek bakım yapan serum bakım maskesinin etkisini en iyi şekilde almak için düzenli olarak ve Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi’nde yer alan diğer ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. Ceviz büyüklüğündeki maskeyi saçlarınızın ortalarından uçlarına doğru uygulayıp durulayarak saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Yenilenen içeriği ve ambalaj tasarımı ile yıpranan saçlarınıza ihtiyaç duyduğu bakımı yaparken doğaya ve doğadaki canlılara da saygı gösteren Dove Yoğun Onarıcı Bakım Serisi’nde yer alan tüm ürünleri saç bakım rutininize mutlaka ekleyin.

 

*Koparak dökülmelere karşı, kremsiz şampuanla karşılaştırıldığında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.