Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Wlab Eşek Sütlü Sabun Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

İyileştirme etkisi ve tedavi edici gücü olduğu söylendiğinden eski çağlarda ilaç yerine kullanıldığını biliyoruz.

Eşek sütünün namı, eski çağlardan günümüze kadar ulaşmaktadır. Eşek sütlü sabun eski çağlardan beri güzellik ve sağlık kaygıları için kullanılıyor. Mısır Kraliçesi Kleopatra ise güzelliğini eşek sütüne borçluymuş. 

Wlab Eşek Sütlü Sabun İşe Yarar mı 

Wlab eşek sütlü sabun içeriğindeki zengin vitaminler sayesinde faydaları saymakla bitmiyor diyebiliriz. Wlab eşek sütlü sabun cilt lekeleri ve cilt kararmalarına iyi geliyor. Sivilce, akne ve siyah noktalardan kurtarıyor. Kırışıklıkları gideriyor, cildi gençleştiriyor. Sedef ve egzamaya karşı wlab eşek sütlü sabunu oldukça etkili. Ünlü fenomen Selin Ciğerci de wlab eşek sütlü sabunu tavsiye ediyor. Hepimizin bildiği üzere Selin Hanım kendisi deneyip memnun kalmadığı hiçbir ürüne kefil olmuyor. Yani Wlab eşek sütlü sabuna güvenebilirsiniz. Bende bu ürünü sizler için satın aldım ilerleyen günlerde kendi deneyimlerimle birlikte yeni bir yazı paylaşacağım. 

Wlab Eşek Sütlü Sabunun İçeriği 

Wlab eşek sütlü sabun içeriğinde, 

 • E Vitamini, 
 • Kantaron, 
 • Zeytinyağı, 
 • Centella Asiatica, 
 • Hindistan cevizi yağı, 
 • B1, B2 ve B3 Vitaminleri, 
 • Sodyum, 
 • Çinko, 
 • Kalsiyum, 
 • Potasyum, 
 • Magnezyum bulunmaktadır. 

Wlab Eşek Sütlü Sabunun Fiyatı 

Wlab eşek sütlü sabun fiyatı, wlab resmi satış sitesinde 109.90 TL’dir. 

Wlab Eşek Sütlü Sabun Nasıl Kullanılır 

Sağlıklı bir cilt için wlab eşek sütlü sabunu günde üç defa kullanılmadır. Sabah, öğle ve akşam olarak düzenli bir şekilde kullanılmakta olan eşek sütü sabunu, her defasında maske şeklinde yüze uygulanmalı ve masaj yaparak yedirilmelidir. 

Köpürttükten sonra 5 dakika bekleyerek yıkanması gereken eşek sütü sabununun yan etkisi ya da herhangi bir zararı bulunmamaktadır. 
 

Wlab Eşek Sütlü Sabun Kullanıcı Yorumları 

Ayça:  duş jeli kullanmayı yıllar önce bırakmış biri olarak, doğal sabun türevlerinin hemen hepsini denedim ve net biçimde söyleyebilirim ki en memnun kaldığım ürün bu oldu. ürünü vücuduma uyguluyorum ve duştan çıkınca verdiği pure ve pürüzsüz hisse bayılıyorum. ayrıca kokusu gerçekten muhteşem. 

Selen: arkadaşlar sabun çok güzel ve kaliteli bir sabun, harika bir kokusu var ve cildi güzel temizliyor fakat leke izlerini geçirdi diyemem. dermatoloğumun verdiği ilaçları düzenli kullanarak leke izlerim büyük oranda geçti çok hafif kaldı. sabunu destek amaçlı kullanabilirsiniz ama direk etkisi bulunmuyor, sevgilerle 

1 yorum
 1. esra diyor

  bende yeni kullanmaya başladım gerçekten denenmesi gerek bir ürün fiyatını sonuna kadar hakedenlerden

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.