Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

White Kidney Bean Extact Complex Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

White Kidney Bean Extact Complex; PhaseolusVulgaris yani eski dostumuz beyaz fasulye, nişastalı karbonhidratların sindirimini engelleyen α-amilaz adlı bir proteini içerir .

İnsanlarda bu proteinin karbonhidratların emilimini bloke ettiği, yağ yakımına yardım ettiği, iştahı baskıladığı ve yemeklerden sonra kan şekerinin fazla yükselmesini engellediği bilinir.

Ayrıca beyaz fasulye lektin grubundan fitohemaglutinin içerir ve iştahı baskılayıcı etkisi vardır.

Tüm bu nedenlerle beyaz fasulye ekstraktı kilo vermeyi kolaylaştırmak amacıyla uzun yıllardan beri destek olarak kullanılmaktadır.

white kidney bean, white kidney bean extract complex, white kidney bean zayıflama, white kidney bean kullananlar, white kidney bean nedir, white kidney bean fiyat, white kidney bean extract nedir, white kidney bean kullanıcı yorumları, white kidney beans, white kidney beans nutrition, white kidney bean extract complex nedir, white kidney bean extract complex ne işe yarar, white kidney bean extract complex fiyatı, white kidney bean extract complex yorumları, white kidney bean extract complex kullanıcı yorumları, white kidney bean extract complex kullananlar, white kidney bean extract complex ekşi, white kidney bean extract complex süslü, white kidney bean extract complex kadınlar kulübü, white kidney bean extract complex Trendyol

White Kidney Bean Extact Complex Ne İşe Yarar?

  • Kilo vermeyi kolaylaştırır.
  • İştahı dengeler.
  • Kan şekeri yükselmesini engeller.
  • Karbonhidratların parçalanmasını sağlar.

White Kidney Bean Extact Complex İçeriği

Beyaz fasulyede bulunan aktif bileşenler şunlardır:

α-Amilaz blokörü: faseolamin adıyla da bilinir. α-amilaz enzimine bağlanarak nişastalı karbonhidratların parçalanmasını ve vücudun daha az karbonhidratı absorbe etmesini engeller.

Fitohemaglutinin: Açlık hormonu grelin’i etkileyerek iştahın baskılanmasını sağlar.

White Kidney Bean Extact Complex Fiyatı

White Kidney Bean Extact Complex fiyatı 150 TL’dir.

White Kidney Bean Extact Complex Kullananların Yorumları

White Kidney Bean Extact Complex kullanan kullanıcıların kendi kullanıcı deneyimlerini ve ürünü merak eden okurların da sorularını aşağıdaki yorumlar kısmından bize iletmelerini rica ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.