Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Voonka Multi Collagen Powder Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Voonka Multi Collagen Powder Nedir?

C vitaminleri, en sık kullanılan takviye edici ürünler arasında yerini almaktadır. Vücuda enerji veren ve daha zinde hissettiren C vitamini, güzelleşme yolunda önemli bir adım sayılan kolajen tozu ile birleşerek, enerji ve güzellik kaynağı olarak Voonka markası bünyesinde raflarda yerini almış durumda.

Kolajen içerikli takviye gıdalar son zamanlarda oldukça ön planda olarak karşımıza çıkıyor.

Voonka Multi Collagen Powder, kolajen açısından doygun bir ürün olarak beğeninize sunulurken cilt güzelliğini öne çıkaran bir takviye olması sayesinde beğenilmektedir. Belirtilen miktarda meyve suyu, çay, su ya da herhangi bir içecekle karıştırılarak içilen Voonka Multi Collagen Powder bir takviye edici gıda görevi üstleniyor. Ayrıca fiyatı piyasadaki muadillerine göre daha uygun olan Voonka Multi Collagen Powder fiyat performans açısından kolajen takviyesi kullanıcılarının en çok beğendiği ürün diyebiliriz.

Voonka Multi Collagen Powder İşe Yarar mı?

Voonka Multi Collagen Powder yetişkinlerde ortaya çıkan kolajen eksikliğini azaltmak ve doğal kolajen üretimine destek olmak için üretilen takviye bir gıdadır. Düzenli kullanımlarda vücudun doğal yapısındaki kolajen üretim mekanizmasını harekete geçirerek sağlık açısından fayda sağlamaktadır. Kolajenin bilinen 3 tipi bulunuyor. Bunların her biri vücutta farklı görevler üstlenmiş durumda.

Tip 1 ve tip 3 kolajen vücutta en bol bulunan ve proteinden oluşan yapılardır. Saçın ve tırnakların uzamasında, cildin sağlıklı görünmesinden bu iki tip kolajen sorumludur. Aynı zamanda kas bağlarında ve kemik sağlığının korunmasında önemli rol üstlenmektedirler. Yaşla birlikte ortaya çıkan kemik erimesi, cilt kuruluğu gibi rahatsızlıkların kolajen eksikliğinden meydana geldiği düşünülmektedir.

Tip 2 kolajen ise eklemler üzerinde etki eden bir türdür. Kıkırdak dokusunun iyileşmesini sağlayan ve eklem problemlerinin oluşmasını önüne geçen tip 2 kolajen, Voonka Multi Collagen Powder içeriğinde bulunuyor. Takviye olarak alınan kolajenin C vitaminiyle tüketilmesi vücuda daha çok fayda sağladığı yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Voonka Multi Collagen Powder hem bu 3 tip kolajen yapılarını hem de C vitaminini içeren toz halinde bir takviye gıda olarak satışa sunulmuş durumdadır.

Voonka Multi Collagen Powder İçeriği

Voonka Multi Collagen Powder her ölçekte,

  • tip1 hidrolize kolajen 7500mg
  • tip3 hidrolize kolajen 2360mg
  • tip2 hidrolize kolajen 100mg
  • vitamin C 40mg içermektedir.

Voonka Multi Collagen Powder Fiyatı

Voonka Multi Collagen Powder fiyatı, 149 TL’dir.

Voonka Multi Collagen Powder Nasıl Kullanılır

Toz halindeki karışımdan 10 gramlık bir ölçek alınarak yiyeceğe ya da içeceğe eklenmek suretiyle tüketilebilir. Takviye gıdaların tadını sevmeyen kişilerin bile rahatlıkla tüketebilmesi için tatsız ve kokusuz olarak üretilen Voonka takviye edici gıda sadece su ile karıştırılarak bile tüketilebilir. Kolajen tozunun sadece takviye edici bir gıda olduğu unutulmamalı ve kullanım sırasında normal beslenme düzenine devam edilmelidir. Hamilelerde ve emziren annelerde etkisiyle ilgili bir çalışma yapılmadığı için anne ve anne adaylarının tüketmeleri önerilmiyor.

Voonka Multi Collagen Powder Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: bu kadar büyük boyutta bir karış beklemiyordum tadı da güzel beğendim iki kaşık yoğurtla meyveli yoğurt tadında bir ay kullanınca tadı artık iyi gelmiyor şişkinlik yaptı biraz ara verdim ama tırnaklarım artık kırılmıyor
Kullanıcı: Hayal ettiğimden çok daha büyük boyuttaydı.Orta boyutta bir ürün beklemiştim ama bayagı uzun zaman idare eder
Kullanıcı: 20 gündür kullanıyorum, şimdi ikinci kutuyu sipariş ettim. Fiyat uygun, ürün de gayet etkili bence, cildim her anlamda iyileşti, güzelleşti. 3 ay kullanmayı düşünüyorum.
Kullanıcı: Henüz alalı 2 hafta oldu ve etkisinş göstermeye başladı diyebilirim dizlerimdeki ağrilar azaldı ve tırnaklarım inanılmaz sertleşti etkisini yavaştan görmeye başladım tadı evet biraz kötü içine limon sıkıp içmenizi tavsiye ederim bu fiyata en güzel alinabilecek ürün diyebilirim
Kullanıcı: herkesin bildiği bir ürün bu kadar çok satan ve yorum alan bir ürün için faydası olmadığını söylersem ayıp olur. Fiyat piyasaya göre gayet makul .Bence denemekte fayda var ben tüm markaları deneyimliyorum sizde öyle yapın
Kullanıcı: Daha yüksek fiyatlı başka bir marka kullanıyordum bunu denemek istedim tadı bile aynı. Fiyat performans olarak çok başarılı. Ben ayağımdaki tendon zedelenmesi için başlamıştım hemen sonuç aldım ama cilt için 3 kutu kullanmanız gerek.
Kullanıcı: 3 ayım bitti. Cildimdeki sıkılığın faydasını görmeye başladım. Cildim daha bir ışıl ışıl oldu. Eklem ağrılarım vardı ve artık yok. 40 yasından sonra herkes kullanmalı diyorum. Yalnız 3 ay kullandıktan sonra 3 ay ara verilsin ve yeniden baslansın fikrim.
Kullanıcı: 3 aydır kullaniyorum ,ilk 3.günde eklem ağrılarım azaldı şuan hiç yok,belimdeki ağrı geçti,saçlarım uzamaya başladı,cilt rengim dengelendi ve renk geldi,tadı biraz kötü ama ben bir kaşık yoğurt karıştırarak yada meyveli yoğurtla tuketiyorum sorun olmuyor,fiyat piyasaya göre gayet uygun,kesinlikle tavsiye ediyorum
Kullanıcı: Daha yüksek fiyatlı başka bir marka kullanıyordum bunu denemek istedim tadı bile aynı. Fiyat performans olarak çok başarılı. Ben ayağımdaki tendon zedelenmesi için başlamıştım hemen sonuç aldım ama cilt için 3 kutu kullanmanız gerek.

Kullanıcı: Piyasaya göre en iyi fiyat burada. Kollagenin 3 formunu da içeriyor. Toz şeklinde ve içinde ölçü kaşığı bulunuyor. Ayrıca tarif kitapçığı eklenmiş benim çok hoşuma gitti. Kollagen denemek istiyorsanız başarılı bir ürün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.