Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Vitabiotics İmmunace Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Vitabiotics immunace, Mineral, antioksidanlar ve aminoasitler içeren özel formülü Vitabiotics’in beslenme uzmanlarının uluslararası beslenme uzmanlarıyla iş birliği sonucu geliştirilmiştir. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlayan spesifik besin maddeleri içermektedir. 24 farklı besin maddesi içermektedir.

Vitabiotics İmmunace Ne İşe Yarar?

  • Vitamin C, D, A, B6, B12, Selenyum, Demir, Bakır bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
  • Vitamin C, B2, B6, B12, Magnezyum, Pantotenik Asit yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.
  • Çinko normal DNA sentezine katkıda bulunur.

immunace, immunace 30 tablet, immunace 30 tablet fiyat, immunace ekşi, immunace fiyat, immunace içerik, immunace nedir, immunace vitamin, immunace vitamin yorum, immunace yan etkileri, vitabiotics immunace, vitabiotics immunace 30 tablet, vitabiotics immunace eczane fiyatı, vitabiotics immunace ekşi, vitabiotics immunace faydaları, vitabiotics immunace fiyat, vitabiotics immunace içeriği, vitabiotics immunace multivitamin, vitabiotics immunace original 30 tablet, vitabiotics immunace yan etkileri

Vitabiotics İmmunace Nasıl Kullanılır?

11 yaş üzeri yetişkinlerde günde 1 tablet alınması tavsiye edilir. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme donemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız.

Vitabiotics İmmunace Fiyatı

İmmunace vitaminin fiyatı 70 TL’dir.

Vitabiotics İmmunace Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: ok samimi olarak söylüyorum, daha önce kullandığınız hiçbir ürün yakınından dahi geçemez. bende plasebo etkisi olsa anlarım ama herkes bu yönde fikir belirtiyorsa bendeki etkiside ciddi manada gerçektir. şiddetle tavsiye ediyorum.

Kullanıcı Yorumu: 3 gündür kullanmama rağmen etkisini hemen hıssettım. Ve ilk defa bir vitaminin işe yaradığını gördüm. Bir sağlık çalışanı olarak tüm vitabiotıcs ailesini tebrik ediyorum.

Kullanıcı Yorumu: İmmunace çok etkili, ilk bir iki günde etkisini gösterdi. Sürekli kullanmamama rağmen uzun süre etkisini koruyor. Enerjiniz çok fazla oluyor. Yorulmak nedir bilmiyorsunuz. Yalnızca benden mi vitaminden mi kaynaklı bilmiyorum gece uyku tutmadı, bu yüzden gece değil, sabahtan içtim vitamini. Daha önce de osteocare kullanmıştım. O da çok etkiliydi. Uykularımı bile düzene sokmuştu. Bu iki vitamini de aynı markanın çıkardığını fark edince, işte kalite bu dedim. Şimdi de sıra Neurozan’da… Teşekkürler Vitabiotics

Kullanıcı Yorumu: Ben çok uzun zamandır Immunace kullanıyorum. Gripal bir durumum hiç olmadı.. Bağışıklık sistemimin güçlendiğini hissettim.. Kızıma ve damadıma da tavsiye ettim.. Bu pandemi günlerinde onlar da başladılar.. Torunuma da Wellkid başladık.. Hepimiz sağlıklıyız çok şükür. Teşekkürler Vitabiotics.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.