Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Vichy Slow Age Gece Bakım Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Vichy slow age gece bakım kremi, çevresel faktörler ve yaşam tarzından kaynaklanan yaşlanma belirtilerini yavaşlatan günlük bakım kremidir.

Vichy Slow Âge Gece Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Vichy slow age gece bakım kremi faydaları,

  • Spf 30 içerir.
  • Yaşlanma karşıtı cilt bakımı yapar.
  • Ciltte renk düzensizlikleri ve lekeyi azaltmaya yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklık bakımı yapar.
  • Cilt bariyeri fonksiyonlarını güçlendirir ve cildin nemini artırır.
  • Cilde yoğun nem verir ve ciltten nem kaybını önler.

vichy slow age gece bakım kremi, vichy slow age gece kremi kullananlar, vichy slow age gece, vichy slow age night, vichy slow age night cream and mask, vichy slow age night review, vichy slow age night ingredients, vichy slow age night cream reviews, vichy slow age night fresh cream and mask, vichy slow age night cream and mask how to use, vichy slow age gece kremi nedir, vichy slow age gece kremi ne işe yarar, vichy slow age gece kremi etkileri, vichy slow age gece kremi fiyatı, vichy slow age gece kremi yorumları, vichy slow age gece kremi kullananlar, vichy slow age gece kremi kullanıcı yorumları

Vichy Slow Âge Gece Bakım Kremi Fiyatı

Vichy slow age gece bakım kremi fiyatı 225 TL’dir.

Vichy Slow Âge Gece Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Vichy slow age gece bakım kremi, her gece temizlenmiş cildinize cilt bakım kremi olarak uygulayabilirsiniz. Dilerseniz haftada 1 kez ince bir tabaka halinde cildinizde 10 dakika tutarak maske olarak da kullanabilirsiniz. Göz ve dudak çevresiyle temasından kaçınınız.

vichy slow age gece bakım kremi, vichy slow age gece kremi kullananlar, vichy slow age gece, vichy slow age night, vichy slow age night cream and mask, vichy slow age night review, vichy slow age night ingredients, vichy slow age night cream reviews, vichy slow age night fresh cream and mask, vichy slow age night cream and mask how to use, vichy slow age gece kremi nedir, vichy slow age gece kremi ne işe yarar, vichy slow age gece kremi etkileri, vichy slow age gece kremi fiyatı, vichy slow age gece kremi yorumları, vichy slow age gece kremi kullananlar, vichy slow age gece kremi kullanıcı yorumları

Vichy Slow Âge Gece Bakım Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: öncelikle severek kullandığımı belirtmek istiyorum. bu serinin amacı yavaş yaşlanmayı sağlamak. 25-35 yas grubuna hitap ediyor. gece kremi çıkmadan önce göz kremini ve fluid yapılı gündüz kremini kullanıyordum. çok memnunum. geceleri de gündüz kremini kullanıyordum. gece çıktıktan sonra açıkcası rengi irite etmişti beni ama denemeye karar verdim. i̇çinde resveratrol var. bu çok güçlü bir antioksidan. hem cildi hasara karşı koruyor hem detox etkisi sağlıyor.

biraz mentol hissiyatı da var. rengi karamel. gece ince bir tabaka halinde sürdüğümde sabah uyandığımda daha eşit bir cilt tonu görmeye başladım. zaten slow age serisinin vaadi aynı zamanda ince çizgi oluşumunu azaltmak, cilt tonu eşitsizliklerini gidermek. ve probiyotik içeriği sebebiyle cildin florasını bozmamak. cilt tonu eşitsizliği kısmında vaadini yerine getirdi bence. bunu gece kremi olarak kullanmak istemeyenlere veya her gün sürmeye üşeniyorum diyenler icin ise kalın bir tabaka halinde yüze sürüp 10 dakika sonra peçete ile fazlasını alıp uyumayı öneriyorlar. ama gündüz maskesi olarak kullanmamak gerekiyor çünkü antioksidanları güneş ışığında etkisini kaybediyor.

Kullanıcı Yorumu: harika yüzümü sonrasında gören herkez bir farklılık oldugunu ve aydınlık ve saglıklı göründüğünden bahsetti.maske olrak kullanımda durulama gibi bir uygulama istememesi cok hoşuma gitti.maske olarak kullanımda yuzu kaşındırmaması akışkan olmayısı rahatsız etmemesi kullanım kolaylıgı cok güzeldi.nemlendirici olarak kullanımda cikdim adeta neme doymus pamuk gibiydi.sanırım yüz kremimin markası degişecek cok memnun kaldım iyiki deneme sansım oldu bu ürünü

Kullanıcı Yorumu: öncelikle, hem gece bakım için nemlendirici olarak, hemde yüzünüze maske gibi uygulanarak, kullanım alternatifi olmasından çok etkilendim. yalnız gece uygulayıp sabaha dek bıraktığınızda, ayrıca sabah da yine vichy gündüz bakım kremiyle desteklendiğinde gerçek sonucu alabiliyorsunuz diyebilirim. cildinizin gece boyunca tedavi olduğunu sabahki sağlıklı görünüşünden bile anlayabilirsiniz. kullandığım süre boyunca bu ikisi bir arada benim için harika sonuçlar verdi. markanın ürünlerini de zaten pek severim 🙂 çok sevdim.

Kullanıcı Yorumu: Vichy vichy.. anam ben vichy kullanacak yaşa mı geldimmmm 🙈 çocukken annemden ve halamdan görüp özendiğim krem bana tester olarak gönderildi 😍 yaaa kesinlikle çok hoşuma gitti! Ben normalde cilt koruma ürünlerinde hep Yves Rocher kullanıyorum ama Vichy benim zaten görüp hayran olduğum bir markaydı.. Kesinlikle değiştirip Vichy alacağım bundan sonra.. hem kokusu hem parlama yapmaması hem çabuk emilmesi hem de ilk kullanımdan itibaren cildimi Bebiş popuşu gibi pürüzsüz yapması benden 10 puan 10 puan 10 puan aldı 👍🏻

Kullanıcı Yorumu: Ürün probiyotik içeriği,cildin oksijen almasını artırma özellikleriyle muadil markalara göre öne çıkmasını sağlamış.Ürün yumuşak dokulu kolay dağılıyor,nemli ve yumuşak bir cilt sağlıyor.Cildim karma-kuru olmasına karşın yeterince nemlendirdi.Tek kullanımda bile ışıltılı bir cilt sağladı.Sivilcelenme yapmadı.Yaşlanma karşıtı etkisi için düzenli bir periyotta belli bir süre kullanılması gerektiğinden o özelliği için bir yorum yapamıyorum.

Kullanıcı Yorumu: Genel olarak yüzümde nemlendirici pek kullanmam arasıra ellerime krem kullanırım 2 defa deneme kitini geceleri sürdüm nemlendirme etkisi o kadar yüksekki çok memnun kaldım hatta kağıtta kalan kalıntıları ellerimin üzerine sürmüştüm sabahleyin ellerim sanki bolca nemlendirici krem sürülmüs gibi yumuşacık olmuştu gün içinde defalarca yıkanmasına rağmen yumuşaklık hissi epey bir süre gitti.

Kullanıcı Yorumu: Ürün içerik uygulama sonrası bıraktığı hissiyat olarak memnun bıraktı ama etkisini anlamak için bu tarz ürünleri uzun vadede kullanmak lazım. Ve yaşı benim gibi 30 a 1 kala olan insanlarda bence Cilt Bakım Ürünleri artık kültleşmiş standart ürünler olarak belirlenmiş olmali en azından benim öyle. O nedenle ilk kullanımda aşık etmeyen ürünlere uzun vadede şans veremiyorum. Çünkü uzun zamandır aradığım başka başka ürünler deneyip ah işte bu ürün bana göre dediğim bir rutinim var zaten. Demirbaş ürünler edindik ve değiştiremiyoruz.

Kullanıcı Yorumu: Vichy slow age gece bakım kremi gerçekten çok başarılı cildime sürdüğüm an ferahlık hissettirip yatıştırdı,kokusu harika ve cildimin nefes aldığını hissettim formunun jel olmasına rağmen sağladığı nem çok yeterli Mevsimsel olarak çok deforme olan yüzüm için krem arayışındayken tam üstüne gelmesi çok iyi oldu Markaya güveniyorum ama keşke fiyat olarak biraz makul olabilse ürünler Teşekkürler

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.