Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Varino Varis Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

Varino Varis Kremi Nedir?

Varino varis kremi, genç yaşlı demeden bir çok insanın yaşadığı varis problemine çözüm olarak üretilmiş roll on şeklinde kolay uygulanabilir bir varis kremidir.

Varise neden olan en önemli faktör, damarların daha zayıf ve kolay genişleyebilir olmasıyla sonuçlanan genetik faktörler yani ailevi yatkınlıktır. Ailesinde varis olan bir kişide varis olması yüksek bir olasılıktır.

Böyle bir yatkınlık, özellikle ayakta çalışan kişilerde (öğretmen, tezgahtar, cerrah) varis ortaya çıkma riskini arttırır. Daha yüksek olasılıkla, var olan varislerin hızlı ilerlemesine neden olur.

Varino Varis Kremi Ne İşe Yarar?

Varino varis kremi, Roll-On başlığı sayesinde masaj yaparken, özel formüle edilmiş ipeksi losyon yapısı sayesinde bacaklarınızı sıkılaştırır, varis görüntüsünü azaltır ve kan dolaşımını hızlandırır.

Varino varis kremi içerisinde bulunan peptidler (damar odaklı, taşıyıcı ve besleyici) varisten oluşan damarları rahatlatacak ve zamanla kaybedecektir. Aynı zamanda daha sağlıklı ve genç bir görünüm sağlayacaktır.

Varino varis kremi, varino varis kremi şikayet, varino varis kremi yorumlar, varino varis kremi kullananlar, varino varis kremi fiyatı, varino varis kremi ne işe yarar, varino varis kremi işe yarıyor mu, varino varis kremi içeriği, varino varis kremi kullanıcı yorumları, varino varis kremi nasıl kullanılır,

Varino Varis Kremi İçeriği

Varino varis kremi içeriğinde genel hatlarıyla; konsantre edilmiş bitki özleri, peptidler (damar odaklı), vitaminler ve özel bileşenler içerir. Hoş kokulu bir jel kıvamındadır ve Roll-On başlığa sahiptir.

Varino Varis Kremi Fiyatı

Varino varis kremi fiyatı, 59 TL’dir.

Varino Varis Kremi Nasıl Kullanılır

Varino varis kremi, Bacaklarınız üzerinde ince bir tabaka olacak şekilde masaj yaparak uygulayın.

Varino Varis Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Venöz yetmezliğim var bu yüzden bacaklarım çok ağrıyor, özellikle çalışan bayanların durumu düşünüldüğünde kremin özelliklerini okuyarak hemen sipariş verdim. Kutu geldi zaten şaşırdım , minicik bir kutu , her tarafı iyi gelse ne olurki dedim, bitmesin diye nohut tanesi kadar alıp sürdüm ilk sürdüğümde bir yanma hissi yaparak anlık ağrıyı kesiyor, böyle böyle bitirdim kremi, sonuç derseniz hiç bir faydası yok , yok öyle varisler siliniyormuş, ağrılar kesiliyormuş hepsi hikaye anlayacağınız. kesinlikle paranızı kaptırmayın derim
Kullanıcı: ürünü eşim bikaç akşam kullandıktan sonra damarlar daha belirgin olmaya başladı ve kullanmayı kestik.faydasından ziyade zararı var.ben bidaha almam ama yinede tercih sizin
Kullanıcı: merhabalar öncelikle ismim cenk. yaklaşık 4 yıldan beri mağazacılık yapmaktayım işim itibari ile gün içerisinde yaklaşık 8-9 saat ayakta kalmaktayım ve bunun sonucunda ayağa dolayısıyla fazla baskı uygulumaktan ayak üstündeki damarların belirginleştiğini farkettim ve bu belli bi zamandan sonra benim açımdan tahammül edilemez bi hale geldi. genç yaşta bu problemimi yaşamam açıkcası benim için kompleks haline geldi. doktora gittiğim zaman bazı kremler önerdi bana ve istediğim sonuçları elde edemedim. internette bu ürünü gördüm ve sipariş verdim pekte inandırıcı gelmemişti fakat ürünü kullandığım zaman yaklaşık olarak 1 ay içerisinde gerçekten gözle görülür bi şekilde etkisiyla karşılaştım 1 kutusu bittikten sonra istediğim görüntüye ramak kalmıştı ardından 2.yi sipariş verdim ve 2. ay sonunda gerçekten varislerimden kurtuldum tabi bunun yanında artık ayakta kalıcı mesleklerdende kaçındım.
Kullanıcı: çok merkezi bi yerde bayan giyim mağzasında tezgahtar olarak çalışıyorum gün içinde sürekli ayaktayım hiç oturacak vaktim olmuyo sürekli ayaktayım ve 3 yıldır böle bir sistemde çalısyorum 6 ay önce üst bacaklarımda başladı kılcal damarlar şişmeye ve aşırı ağrı yapmaya başlamıştı eczacı arkadasım tavsiye etti yaklaşık 1 aydır kullanıyorum varis ağrılarımı ve sanclılarımı azalttı ayırca şiş olan damarlarımda küçülmesini sağladı gerçekten etkili bi ürün sorunu olanlara tavsiye ediyorum.
Kullanıcı: Kılcal damarlarımda belirgin varisler oluştu.Tabi önce doktora gittim , kılcal damar varislerinde ameliyatın mümkün olmayacığını söyledi ve varis çorabı kullanmamı önerdi fakat bi faydasını göremedim. Bir arkadaşımın tafsiyesi ile salvosano varis kremini kullanmaya başladım bir haftada ağrılarım kesildi akabinde damarlardaki şiş ve renk düzeldi şuanda 2. kutuya başladım yok denecek kadar az bi problemim kaldı. Bu ürüne gerçekten teşekkür ederim .
Kullanıcı: Annem için alsamda sürekli olarak ben de kullandım, 1 hafta içinde etkisini gösterdi ve ağrıları kesti. Bendeki varisler daha başlangıç gibi ve 1 aya yakın kullandığımda renklerin açıldığını gördüm. Annemdeki hafif şişlik te inmeye başladı.
1 yorum
  1. SALİh AKTOP diyor

    Asla almayın işe yaramıyor para iade yok var demeye bakmayın açılmamiş kutu iade istiyo denenen için açmak lazım tabi aç işe yaramayacak iade hakkında yok birebir olayı yaşayan benim dolandırıcılık bu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.