Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Uraw Mavi Serum Forte Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Uraw mavi serum forte, içeriğindeki etken maddeler sayesinde saç dökülmesini engelleyerek, yeni saç oluşumuna zemin hazırlayan bir saç bakım serumudur.

Uraw Mavi Serum Forte İşe Yarar mı?

Uraw kozmetik şirketi geçtiğimiz yıl mavi saç serumunu üretmişti ve oldukça ilgi görmüştü. Şimdi ise uraw mavi serumu daha da geliştirerek Uraw mavi serum forteyi kullanıcılarına tanıttılar. Uraw mavi serum forte içeriğine eklenen 9 bitki özü sayesinde uraw mavi serumdan ayrılıyor.  Sosyal medya fenomenlerinin de kullandığı uraw mavi serum forte içeriğindeki bu bitki özleri sayesinde saçların onarılmasına ve güçlenmesine, saç uzamasına ve saç dökülmesinin yavaşlamasına, yeni saç oluşumunun desteklenmesine, saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısının azaltılmasına yardımcı oluyor.

Uraw Mavi Serum Forte Fiyatı

Uraw mavi serum forte fiyatı, resmi satış sitesinde 229,00 TL’dir.

Uraw Mavi Serum Forte İçeriği

Uraw mavi serum forte içeriğinde,Entele yağı, Hibiskus extract, Yeşil çay extresi, Cüce palmiye extresi, Isırgan otu extresi, Biotin, Vitamin b6, Vit b3, Arginin ve Kafein bulunmaktadır. Bu etken maddelerin saç için faydalarını sizler için aşağıda listeledik.

Isırgan otu extresi: Saç derisinde yağlanmaya karşı bakım sağlar. Sebum dengesinin sağlanmasında yardımcıdır. Saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine, saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olurken ayrıca saçlara hacim kazandırır.

Biotin: Sağlıklı görünen saçlara sahip olabilmek için Biotin, en çok ihtiyaç duyulan vitaminlerden biridir. Biotin eksikliği yaşayan insanların saçlarında önce kalite kaybı, matlaşma, incelme ve erken beyazlama görülür. Biotin saç kalitesini arttırır.

Entele yağı: Saç köklerini besleyerek hızlı uzayan saçlara destek olmasının yanı sıra dökülmesinin azalmasına yardımcı özelliğine sahiptir. Saç derisinin canlanmasına, kuruluğun giderilmesine ve saç tellerinin güçlenmesine destek olmaktadır.

Hibiskus extract: İçinde alfa-hidroksi asitler, vitaminler, A, C ve amino grup asitler bulunduran hibiskus yağı, sahip olduğu vitamin ve mineraller ile saç bakımı için oldukça faydalı bir hale gelmektedir. Hibiskus yağının faydalarından bazıları saç köklerini beslemesi ve saç dökülmesini engellemesi olarak belirtilmektedir.

Vitamin B6: Hasarlı ve yıpranmış saçların onarılmasına destek olur. Saçlarımızın esnek yapısını koruyarak vitaminler, antioksidanlar, doğal yağ asitleri, doğal yağlar ile besler, onarır, güçlendirir ve nemlendirir.

Arginin: Arginine proteini ile saçların içten dışa güçlenir, dökülmelere karşı direnç kazanır. Saçlara parlaklık verir, canlı ve hacimli görünmesini desteklerken zayıf ince telli yıpranmış permalı boyalı saçların onarılmasına katkı sağlar.

Yeşil çay extresi: Antioksidan kaynağı olarak bilinen yeşil çayın, saç dökülmesini azaltıcı ve kepeği önleyici etkisi olduğu bilinir.

Cüce palmiye extresi: Cüce palmiye extresi saç köklerini güçlendirir.

Kafein Aqua: Kafein saç derisi üzerindeki canlandırıcı etkisi bilinmektedir. Saçı şekillendirmeye yardımcı olurken saçı güçlendirmenin yanında ona doğal bir parlaklık verir ve şekillendirilmelerini kolaylaştırır.

Uraw Mavi Serum Forte Nasıl Kullanılır

Uraw mavi serum forteyi temiz ve hafif nemli saça 2-3 damla Mavi Serum Forte damlatın ve Saç diplerine masaj yaparak uygulayın. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.

Uraw Mavi Serum Forte Kullanıcı Yorumları

Eren: saçlarımın ön kısmında dökülmeler vardı. uraw mavi serum forteyi kullanmaya başladığımdan beri küçük küçük saçlar çıkmaya başladı dökülme sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim.

Pelin: benim hamilelik süreci sonrasında yaşamış olduğum en büyük sorun diyebilirim saç dökülmesi ama uraw mavi serum forte ile artık saçlarım eskisinden daha az dökülüyor

Ceyda: her duşa girdiğimde avuç avuç dökülen saçlarım artık dökülmüyor teşekkürler uraw

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.