Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Troderm Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Troderm krem, mantarların sebep olduğu ciltteki iltihap, şişlik ve kızarıklığı önleyen ve mantarların cilt üzerinde üremesini durduran bir kremdir.

Troderm Krem İşe Yarar mı?

Troderm krem,

  • ayak mantarı,
  • el mantarı,
  • tırnak mantarı,
  • yüzde,  en sık boyunda, kollarda göğüs bölgesinde  sütlü kahve renginde küçük yuvarlak görüntülü iltihaplı vücut mantarlarında,
  • astım ya da saman nezlesi olanlarda bebekler ve çocuklarda da görülebilen yanaklarda bazen gövde ve kollara da yayılan kırmızımsı renkli deri tahrişi görünümde,
  • sıklıkla ter ve yağın fazla salgılandığı saçlı bölgede pullanma, kepeklenme, renk değişikliği ardından iltihaplanmayla ilerleyen cilt mantarlarında,
  • güneş yanığı veya böcek ısırığı, arı sokması gibi kaşıntılı ve iltihaplanmaya yatkın olgularda,
  • erkek ya da kadın dış üreme organlarında, testisler üzerinde, koltuk altı, özellikle meme altlarında kahve veya pembemsi renklerde açıklı koyulu ince kabuklaşmalar şeklinde görülen cilt rahatsızlıklarında iltihaplanmayı, kaşınma ve kızarıklığı azaltarak mantarlı lezyonların iyileştirilmesini hızlandırır.

Troderm Kremi İçeriği

Troderm krem içeriğindeki etken maddeler, Diflukortolon valerat, İzokonazol nitrat’dır.

Troderm Kremi Fiyatı

Troderm krem 2021 güncel fiyatı 23.59 TL’dir.

Troderm Kremi Muadilleri

Bu kremin muadilleri arasında Albacort Krem, Dermo-Rest solüsyon, Fugisid krem, Fuggy krem, Fungoid krem, Funocord krem, İzocort krem, İzosol krem, İzovef krem, Mantazol krem, Oly Plus krem, Tevoral krem, Tinagen deri kremi, Tiozone krem, Tracovol krem, Travazol krem ve Travacort krem vardır.

Troderm Krem Nasıl Kullanılır

Troderm kremi uygulayacağız bölgeyi temizleyiniz. İnce bir tabaka halinde ilgili bölgeye yayıp hafif hareketlerle sürünüz. Üzerini hava almayacak şekilde kapatmayınız. Sabah ve akşamları birer kere sürülmesi önerilmektedir.

Troderm kremi sürdüğünüz yerde hava dolaşımı olması için bol, gevşek giysileri tercih etmelisiniz.

Troderm Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Tırnak mantarı yada vücut mantarınız var ise kullanın çünkü çok etkili ve hızlı geçiriyor. Ayrıca egzamaya da iyi geliyor. Uzun süre kullanımı tavsiye edilmiyor söylemiş olayım.

Kullanıcı: Çok çok etkili bir krem kesinlikle pişik ve egzama için denemiştim sonuç gayet iyi. Geniş bölgelere uygulamayın çünkü kortizonlu bir ilaç. Kortizonlu bir mantar ilacı olduğunu da ekleyeyim.

Kullanıcı: Ayağımda mantar vardı birçok ilaç denedim geçmedi en son bir doktor bu ilacı önerdi ve düzenli kullandım sonuç harika. Ayağımda mantar kalmadı ama bu ilacı kullanırken temizlik kurallarına da dikkat etmeniz çok önemli.

Kullanıcı: Bende bu kremi kullananlardanım etkili kesinlikle çünkü içinde kortizon var. İnatçı mantar sorununuz var ise ya da egzama var ise kullanın derim.

Kullanıcı: Ben kullandım ama iyi etki sağlamadı tam istediğim sonucu alamadım. Herkeste etki sağlamayabiliyor bunu belirteyim. Ayrıca hastalığınızın durumu da çok önemli bazı kişilerde ise sadece geçici etki sağlıyor.

Kullanıcı: Egzama sorunum için kullandım çok şükür iyi etti. Egzamam geçtikten sonra çok daha rahat ettim bu ilacı yapanlara minnettarım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.