Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Tiyokas Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Tiyokas krem, kireçlenme (osteoartrit), eklemlerde ağrı ve şekil bozukluğuna neden olan devamlı bir hastalık (romatoid artrit), eklemi çevreleyen yumuşak dokunun iltihabı (periartrit), kas kirişinin iltihabı (tendinit), kas kiriş kılıfının iltihabı (tenosinovit) ve eklem çevresindeki keselerin iltihabı (bursit) gibi romatizmal hastalıkların tedavisinde sıklıkla tercih edilen ilaçlardan birisidir.

Tiyokas Krem Ne İşe Yarar?

Tiyokas jel krem; ağrı kesici, iltihap giderici ve kas gevşetici bir ilaçtır. Ağrı, iltihap ve kas gerginliği ile belirgin kas-iskelet sistemi hastalıkları;  eklem kireçlenmesi (osteartrit); eklem çevresindeki keselerin iltihabı (bursit); kas kiriş kılıfının iltihabı ( tenosinovit);  kas, kiriş iltihabı (tendinit); eklem çevresi yumuşak doku iltihabı ( periartrit); omurganın (vertebral kolon) ağrılı hastalık belirtilerinın tedavisinde; kaza ve spor yaralanmalarının neden olduğu kas ve eklemlerde oluşan burkulma, incinme ve ezilme sonucu görülen ağrı, şişme ve iltihabi durumların rahatlatılmasında kullanılır.

tiyokas krem, tiyokas krem ne işe yarar, tiyokas kremi ne işe yarar, tiyokas krem fiyat, tiyokas krem prospektüs, tiyokas kremi ne için kullanılır, tiyokas krem kullananlar, tiyokas krem hamilelikte kullanımı, tiyokas krem yan etkileri, tiyokas krem muadili, tiyokas krem nedir, tiyokas krem nedir ne işe yarar, tiyokas krem niçin kullanılır, tiyokas krem nasıl kullanılır,

 

Tiyokas Krem Fiyatı

Tiyokas jelin güncel satış fiyatı 29.06 TL’dir.

Tiyokas Krem İçeriği

Etken Madde Her 1 g jel 12,5 mg deksketoprofene eşdeğer 18,5 mg deksketoprofen trometamol ve 2,5 mg tiyokolşikosid içerir.

Yardımcı maddeler Karbomer homopolimer, dietilen glikol monoetil eter, polietilen glikol 8000P, lavanta esansı, etanol (% 96) ve saf su.

Tiyokas Krem Yan Etkileri

Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendiriniz. Tahriş, kızarıklık, kabarma, kaşıntı görüldüğünde ilacın alımını durdurup, doktorunuza durumu bildiriniz.

Tiyokas Krem Muadilleri

  • DICLOMEC PLUS jel
  • ELEKTRA PLUS 50 G jel
  • LEODEX PLUS 30 G jel
  • MUSCOFLEX DUO jel. 30 G
  • SARCOPEN %1.25+ 0.25 jel. 30 G

Tiyokas Krem Kullananların Yorumları

Tiyokas jel krem kullanan kullanıcıların kendi yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.