Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Thiocilline Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Thiocilline krem, derideki çeşitli iltihabi ve mikrobik durumların ve yaralanmaların tedavisinde kullanılan antibiyotik bir deri pomadıdır.

Thiocilline Krem İşe Yarar mı

Thiocilline krem,

  • sarımsı kabuk ve içi irin dolu kabarcıklarla belirgin, bulaşıcı cilt hastalığı,
  • egzama,
  • kıl kökü iltihabı,
  • tırnak çevresinin iltihabı,
  • çıban, abse ve dolama gibi derideki bakterilerin neden olduğu enfeksiyonların tedavisi,
  • dış kulak yolu hastalıkları,
  • yaralar ve diğer cilt travmaları,
  • meme başı çatlakları ve
  • yanıkların tedavisinde  kullanılmaktadır.

Thiocilline Krem İçeriği

Thiocilline krem içeriğindeki etken maddeler Basitrasin ve Neomisin Sülfat‘ tır.

Thiocilline Krem Fiyatı

Thiocilline krem 2021 güncel fiyatı, 13.94 TL’dir.

Thiocilline Krem Nasıl Kullanılır

Thiocilline kremi uygulayacağız bölgeyi tamamen kaplayacak şekilde ince bir tabaka halinde sürünüz. Günde 3 – 4 defa kullanabilirsiniz.

Thiocilline Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: doktor tavsiyesi üzerine alıp, aşık olduğum ancak sonrasında firmanın ürünü değiştirmesi ile hayallerimi yıkan kremdir. bulabilirseniz turuncu ambalajlı eski tüpünü alın, stok falan yapın:) çünkü firmanın iddiasının aksine sadece ambalaj değil içerik de değişmiş bence etkinliği azalmış:( şimdi bunu yıkanmış, çok hafif su bazlı birşey ile nemlendirilmiş cildinize haftada 3 kere incecik bir tabaka sürüyorsunuz, göz çevresinden en az 2 parmak uzaktan, yatıyorsunuz, sonra sabah kalkınca bir mucizevi porselen cilt sizi bekliyor, ben bunu yaptığım günler resmen fondöten kapatıcı falan sürmüyorum. akşama kadar kaymak gibiyim:) sivilce kurutma, kızarıklık ve izler üzerinde etkisi denendi onaylandı, tabi ben bunu haftanın 3 günü sudocrem ile dönüşümlü kullanıyorum, onunda faydası var.

Kullanıcı: bendeki bahsedilen turuncu ambalajlısı. dün bisikletle geçirdiğim bir kaza yüzünden gözümün tam katlanma bölgesi yırtıldı ve üst kirpik diplerimde iki tane minicik delik gibi yaralar var. 🙁 on dakika buz tuttuktan sonra bunu sürdüm acısını 5 dakika içinde aldı. sürüp uyudum, sabah kalktığımda hala sürdüğüm gibiydi, yastığa falan bulaşmadı. morarmalarım bayağı azaldı. tabii şişlik inmedi, gözüm yarı kapalı şu an ama ona yapacak bir şey yok sanırım. sanki kirpiğimden gözüme akma yaptı biraz ama gözünüzü asla yakmıyor, sadece biraz bulanık gördürüyor.

Kullanıcı: arkadaşımın önerisiyle ağdadan sonra kolumda oluşan sivilcelere sürdüğüm ve bir gecede hepsini geçirmese de söndüren mucizevi deri/göz pomadı.

Kullanıcı: yüzümdeki beni aldırdıktan sonra doktor kullanmamı söylemişti, düzenli bir şekilde de kullanmama rağmen bi işe yaramadı, iz kaldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.