Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Thermove Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Thermove krem, vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik faktörleri azaltan, iltihap giderici ve ağrı kesici bir ilaçtır. 

Thermove Krem İşe Yarar mı?

Thermove krem,

  • kas romatizması,
  • omurga veya eklemlerde aşırı zorlanmaya ve erozyona bağlı olarak gelişen hastalıklar,
  • tendinit, bursit gibi eklem çevresindeki yumuşak dokunun iltihabi hastalıklarına bağlı ağrılar,
  • kas gerginliği birlikte olan ağrılı omuz tutulması,
  • bel ağrısı,
  • siyatik ağrısı,
  • kaza veya yaralanmalarda görülen el ve ayaklardaki akut ezilme,
  • burkulma ve zorlanmalara bağlı ağrılarda kullanılmaktadır.

Thermove Krem İçeriği

Thermove krem içeriğindeki etken madde, Etofenamat‘ tır. 

Thermove Krem Fiyatı

Thermove krem 2021 güncel satış fiyatı, 22.42 TL’dir.

Thermove Krem Nasıl Kullanılır

Thermove kremi ağrılı bölgeye, bölgenin büyüklüğüne göre en fazla fındık büyüklüğünde sıkınız ve dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde yediriniz ve birkaç dakika kuruması için bekleyiniz. Krem kuruduktan sonra giyininiz. Thermove krem, günde 3-4 defa uygulanır. Kaza veya spor yaralanmaları gibi künt travmalarda ve romatizmal ağrılarda tedavi süresi 2 haftadır.

Thermove Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Masaj başlığı var bundan dolayı da kullanımı son derece kolay. Çok etkili bir ilaç ve ağrıları iyi kesiyor. Kullanmanızı öneririm.

Kullanıcı: Boyun tutulması ve kas ağrıları için birebir. Benim evde sürekli var ağrı olunca kullanıyorum. Fiyatı da son derece uygun.

Kullanıcı: Kullanımda ferahlatma hissi oluşturuyor ve rahatlama sağlıyor. İlk kullanımlarda biraz yanma yaptı bende ama geçti. Ağrı, kireçlenme, boyun tutulması, eklem ağrıları gibi sorunlarda çok başarılı.

Kullanıcı: Bende kullandım ama kızarıklık yaptı zamanla geçti. Kızarıklık yapabiliyor bunu bilerek kullanın derim. İyi sonuç veren bir krem.

Kullanıcı: Kas ve iskelet hastalıkları için iyi bir krem. Ben hap kullanmayı sevmiyorum bundan ötürü de bu şekilde kremler kullanıyorum. Yan etkisi de yok diyebilirim.

Kullanıcı: Bu alanda bence en iyilerden. Doğru ve düzenli kullandığınızda çok iyi sonuçlar alacaksınız. Ağrılarda hızlı sonuç veriyor. Kaza ve spor yaralanmalarından sonra müthiş etki sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.