Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Thermove Krem Hangi Durumlarda Nasıl Kullanılır

0

Thermove Krem, 100 mg etofetamat, yardımcı ajan olarak 10 mg benzil nikotinat, benzil alkol, izopropil miristat, gliserol monostearat, polioksietilen 100 stearat, setil alkol, sodyum sitrat, demineralize içerir.  İçerdiği etken maddeler sayesinde oluşan romatizmal ağrıları yok eder. Thermove krem, kas romatizması, donmaya bağlı kas sertliği, bel ağrısı, siyatik, eklemleri çevreleyen yumuşak dokuların iltihaplanması, aşırı strese bağlı gelişen hastalıklar, seviyeler ve omurga erozyonu gibi sorunların tedavisinde kullanılmaktadır.

Kas ağrısı yaşayanlar ağrıyı geçirmek için Hint Yağı gibi aroma terapi yollarını bile denerler. Eklemler Sadece düzenli kullanımla etkisini gösteren termal krem hem antiromatizmal hem de güçlü içeriğe sahip olduğu için terapistinizin belirlediği aralıklarda önerilir. Thermove cildin geniş bölgelerine ve uzun süre uygulanırsa, etofenamat içeren ilaçlar, tam kullanımdan sonra görüldüğü gibi belirli organ sistemlerini veya tüm vücudu etkileyebilecek yan etkiler gelişebilir.

Thermove Krem Ne İşe Yarar?

Olumsuz sonuçlara neden olabileceğinden kullanım alanı dışında kullanmayınız. Thermove kullanım alanları,

 • Kas romatizmasından iyileşmenin sağlanması.
 • Bel ağrılarının (bel ağrısı, siyatik) tedavisinde tercih edilir.
 • Boyun ve omuz ağrısını iyileştirmek için kullanılır.
 • Ağrılı şiş eklemlerin tedavisinde kullanılır.
 • Kasları gevşetmek için kullanılır.
 • Kas gerginliğine bağlı omuz sertliğinin tedavisinde kullanılır.
 • Sırt ağrısı, bacak ağrısı, kol ağrısını ortadan kaldırır
 • Kas-iskelet sistemi yumuşak dokularının subakut ve kronik romatizmal hastalıklarının tedavisinde kullanılır.
 • Vücutta iltihaplanma ve ağrıya neden olan biyolojik faktörleri azaltır.
 • Boyun ağrısı ve boyun tutulması tedavisinde kullanılır.
 • Tendinit ve bursit gibi eklem çevresindeki yumuşak dokuların iltihaplanmasına bağlı ağrı kesici gözenek problemlerini ve  şişlik, ağrı, iltihap, burkulma, burkulma, morlukları tedavi eder.
 • Omurga ve eklemlerde aşırı stres ve aşınmaya bağlı gelişen hastalıkların (spondilolistezis, osteokondroz, kireçlenme) tedavisine yönelik ilaçlar.

Gibi kullanım alanları vardır.

Thermove Krem Nasıl Kullanılır?

Thermove sadece cildinize uygulanmak üzere tasarlanmış bir kremdir. Thermove kremi uygulaması, kremin üst kısmında bulunan masaj başlığının kullanılması ve masaj başlığına hafifçe bastırılarak kremin dairesel hareketlerle cilde nüfuz etmesini sağlayarak kremin sürülmesi tavsiye edilir.

Thermove kremin etken maddelerine alerjiniz varsa, hamileliğinizin son dönemlerinde yani 6. aydan sonra, emziriyorsanız veya 18 yaşından küçükler bu kremi kullanılmamalıdır. Bu kremi çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın. Bu kremi ciddi şekilde tahriş olmuş, hasar görmüş veya egzamaya meyilli ciltlerde kullanmayın. Bu krem sadece harici kullanım içindir.

Thermove Krem Nedir?

Hızlı ağrı kesici Thermove, cilde hızla nüfuz eder. Bu kremin kullanılması antiromatizmal ilaçlara olan ihtiyacı azaltır. Etkilenen dokulara terapötik olarak etkili konsantrasyonlarda ulaşır ve hareketliliğin hızla geri kazanılmasına yardımcı olur. Bölgenin başlangıçta hafif soğumasına yardımcı olur. Bölgenin başlangıçta hafif soğumasına yardımcı olur.

Genel olarak ağrı kesici ve kaş gevşetici olarak bilinir. Bu ilacı alırken doktor tavsiyesi üzerine almanız gerekir. İlaç sadece eczanelerde satılmaktadır

Thermove Krem Fiyatı

Thermove Krem fiyatları değişkendir50 gramlık kutu ve tüplerde satılır ve sarı-kırmızı kutuda gelir. Ciltte kullanılır ve kortizon içermez. Bu kremin analjezik ve anti-inflamatuar (anti-inflamatuar) etkileri vardır. Reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerde bulunur. Bu yaygın bir reçeteli kremdir. Reçete edildiğinde devlet tarafından karşılanan bir kremdir.

Thermove Krem Ne İçin Kullanılır?

Bu krem, artrit ve benzeri durumlardan kaynaklanan ağrı ve şişliği gideren hızlı etkili bir üründür. Bu krem, topikal uygulama için özel olarak geliştirilmiştir. Büyük miktarda aktif bileşen (etofenamat), eklem ve kas problemlerinin hızlı ve etkili iyileşmesi için iltihaplı dokulara ulaşmak için deriden hızla emilir.

Bu krem, artrit ağrısı, kas ağrısı, tendon ağrısı, eklem ve sırt ağrısı, spor yaralanmalarından kaynaklanan künt kuvvet travması, morluklar, burkulmalar, burkulmalar, morluklar ve kesikler ezilme yaralanmalarını tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca bu krem, kas romatizması, bel ağrısı, siyatik, tenosinovit ve bursit gibi akut veya kronik romatizmal hastalıkların tedavisinde de uygulanmaktadır.

Thermove Kremin Kullanım Alanları

Thermove kullanım alanları; kas ağrısı, kas ağrısı, eklem ağrısı gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Bu krem, ilaç kılavuzunda listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir. Bu krem, aşağıdaki etken maddeleri etofenamat içerir.

Bu krem, prostaglandin sentezini inhibe ederek ve siklooksijenaz yolunu bloke ederek çalışır. Bu kremin kullanımı, içeriği, dozu, yan etkileri ve incelemeleri hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir. Bu krem, miyalji, spinal ağrı, eklem ağrısı gibi hastalıkların, sendromların ve semptomların tedavisinde, kontrolünde, önlenmesinde ve iyileştirilmesinde kullanılır.

Thermob Krem’i Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bu kremi kullanmadan önce, mevcut ilaçlar, reçetesiz ilaçlar, vitaminler, bitkisel takviyeler, alerjiler, mevcut tıbbi durumlar ve mevcut sağlık durumlarının bir listesi ile sağlık uzmanınıza bilgi verin. Sağlığınıza bağlı olarak, ilacın yan etkilerine karşı daha duyarlı olabilirsiniz.

Doktorunuzun önerdiği şekilde alın veya ürün ekleri için talimatları izleyin. Dozaj durumunuza bağlıdır. Durumunuzun devam edip etmeyeceğini veya kötüleşip kötüleşmeyeceğini doktorunuza söyleyiniz. İşte bazı önemli bilgiler: Bu kremi ağızdan almayın.

Bu ilacı açık yaralar, kuru, çatlamış, iltihaplı veya bronzlaşmış cilt üzerinde kullanmadan önce doktorunuzla konuşun. Bu kremi uygulamadan önce ve sonra ellerinizi yıkayınız. Tedavi edilecek cilt bölgesini temizleyin ve kurulayın.  Bu kremi uyguladıktan sonra tedavi edilen bölgeyi hemen yıkamayın.

Ayrıca doktorunuz tarafından talimat verilmedikçe tedavi bölgesinde başka ürünler kullanmaktan kaçının.  Bu kremin aşırı uygulanması inci gibi parlaklığa neden olabilir. Saç büyümesini önlemek için daha ince bir tabaka veya az miktarda ilaç kullanın.  Bu ilacı gözünüze, burnunuza veya ağzınıza koymayın.

Thermove Krem Yan etkileri

Thermove kreminin yan etkileri olabilir. Nadiren bu kremi kullanırken kızarıklık, kaşıntı, yanma gibi lokal cilt reaksiyonları meydana gelebilir. Bazen sivilce veya kızarıklıklara ek olarak ciltte hisler ve kızarıklıklar gelişebilir. Nadir durumlarda, bu krem ??aşırı duyarlılık reaksiyonlarına, kontakt dermatite veya lokal alerjilere neden olabilir.

Bu krem cildin geniş bölgelerine ve daha uzun süre uygulanırsa ilacın sistemik absorpsiyonuna bağlı yan etkiler ortaya çıkacaktır. Doz aşımı durumunda baş ağrısı, baş dönmesi veya mide rahatsızlığı meydana gelebilir. Yan etkilerden herhangi biri ciddileşirse veya burada listelenmeyen herhangi bir yan etki fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza durumu belirtiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.