Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

T-Brush Diş Macunu Tableti Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

T-Brush Diş Macunu Tableti Nedir?

Özellikle salgın hastalıklarda, her zaman kullandığımız geleneksel diş macunlarının kullanılması aile bireyleri arasındaki hastalıkların paylaşılmasına yol açmaktadır.

Geleneksel yöntemlerin aksine diş fırçasının diş macunu ile temasını tamamen ortadan kaldıran diş macunu tabletleri günümüz pandemi sürecinde oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Yeni nesil, kişiye özel, diş tabletleri ile aile bireyleri arasında yayılan bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunu engelleyerek hijyenik kullanım sağlanmış oluyor.

T-Brush Diş Macunu Tableti Ne İşe Yarar?

T-brush diş macunu tableti,

  • Her kullanım sonrasında ağızda ferahlık hissi bırakır.
  • Tabletlerde Organik tarımdan elde edilmiş esanslar kullanılmıştır.
  • Zararlı kimyasal içermez.
  • %100 vegan bir üründür.
  • Özel geliştirilmiş efervesan özelliği sayesinde doğal köpüklenme sağlar.
  • “Paylaşımlık Diş Macunu” olarak adlandırılmıştır.

T-Brush Diş Macunu Tableti İçeriği

T-brush diş macunu tableti içeriğindeki bileşenler aşağıdaki gibidir. Ayrıca T-brush diş macunu tabletinin portakal, çilek, nane ve aktif karbon içerikli olanları da mevcut. Çilekli diş macunu tableti çocuklar için özel olarak üretilmiştir.

Sodium Bicarbonate, Tartaric Acid , Citric Acid Anhydrous, Microcrystalline Cellulose, Spearmint, Calcium Carbonate, Polyethylene Glycol 6000, Sodium Cocoyl Glutamate, Steviol Glycosides Rebaudiana Extract, Sodium Fluoride 1400ppm

T-Brush Diş Macunu Tableti Fiyatı

T-brush diş macunu tableti fiyatı, 69 TL’dir.

T-Brush Diş Macunu Tableti Nasıl Kullanılır?

Ağıza alınan tablet arka tarafta bulunan dişler yardımı ile ısırılır ve çiğnenir sonrasında diş fırçası ile minimum 2 dakika fırçalama yapılarak dişler temizlenir ve ağız bol su ile çalkalanır.

  • Her cam şişenin içinde 90 adet diş macunu tableti mevcuttur.
  • Günlük 2 kez diş fırçalamanızda 45 günlük kullanım sağlar.

T-Brush Diş Macunu Tableti Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: plastik ve fazla su kullanımının önüne geçme amacıyla üretilen, ağızınızda parçalayarak ve çiğneyerek kullanmanız önerilen diş macunu tableti. sls ve gluten içermiyormuş, aynı zamanda vegan olduğunu belirtmişler sitelerinde. ürünleri gönderirken kullandıkları kutular ise %100 geri dönüşümlü malzemelerden elde ediliyormuş.

Kullanıcı Yorumu: 90 tablet fiyatı 69 lira, günde 2 kez diş fırçaladığımızı düşünürsek; fiyatları çok da uygun değil. ancak, benimsedikleri fikir nedeni ile denemeye değer bir ürün bana kalırsa.

Kullanıcı Yorumu: Efervesan tablet gibi ağızda köpürüyor. Temizlik hissini de sevdim ama şart mı değil. Fiyat olarak çok yüksek daha uygun fiyatlı doğal macun alırım bitince
Kullanıcı Yorumu: Dişleri her yıkamada bembeyaz yapıyor, bambaşka bir şey bu. Normal macunlardan asla bu beyazlığı göremiyorum ben.
Kullanıcı Yorumu: Beklediğimden çok daha güzel temizlik hissi veriyor. Atıksız yaşama geçmek için ilk başta her gün kullandığımız bir şeyi değiştirmek bence güzel bir başlangıç. Herkese öneririm
Kullanıcı Yorumu: Ürün çok güzel bir doğa dostu ambalajla geliyor, sayfasında da inceledim çok güvenilir bi ürün . doğaya çöp olan plastik tüplerden, yapışık macundan kurtulmak istiyorsanız deneyin derim . kullanımı çok kolay çiğneyip dişinizi fırçalıyorsunuz gayet güzel temizliyor ve ferahlık veriyor.
Kullanıcı Yorumu: Markanın vizyonunu çok beğendim, bir yorumda tavsiye üzerine aldım, diş fırçalamaya üşenmekten kurtardı, florür için söylenenlerden ötürü florürsüz aldım, tam doğal olsun diye de sade olanını seçtim ama orada bir hata ettim bence, naneli ya da aromalı seçebilirmişim o zaman daha keyifli olurdu sanırım.Diş macunundan çok daha kolay ve rahat kullanımı, kısacası beğendim, bitince aromalı alacağım
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.