Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Svr Sebiaclear Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Svr sebiaclear serum, berrak, pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturmayı hedefler. Antioksidan kirlilik önleyici formülü, cildi çevresel hasarlardan korumak için uzun süreli koruma sağlar.

Aktif yaşlanma karşıtı kompleks; Aroelat Samphira+ Hyaluronik asit yaşlanma belirtileri ile savaşır. Cildi korur ve dolgunlaştırır. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gidermeye yardımcı olur.​ Mükemmel, hızlı emilen doku, mükemmel bir makyaj tabanı sağlamak için anında ciltle bütünleşir.

Svr Sebiaclear Serum İşe Yarar mı

Svr sebiaclear serum içeriğindeki, %14 Gluconolactone ve %4 Niainamide aşırı sebumu düzenlemek ve gözenekleri sıkılaştırmak için leke önleyici etkiye sahiptir. Cilt lekelerini, siyah noktaları ve sivilce izlerini giderir. Ayrıca içeriğindeki aktif yaşlanma karşıtı kompleks: Aroelat Samphıra ve Hyaluronik Asit, yaşlanma belirtileri ile savaşır. Cildi korur ve dolgunlaştırır. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gidermeye yardımcı olur. Svr sebiaclear serum içeriğindeki, Bitkisel Antioksidant ve Kirlilik karşıtı bariyer oluşturucu şeker yapılı moleküller cildi hassaslaştırmayı sınırlamak için dış etkenlerden korur. Makyaj bazı olarak uygulanabilir.

 • 7 gün içinde kahverengi ve kırmızı lekelerde azalma
 • Genişlemiş gözeneklerde azalma:%84
 • Anında matlaştırma etkisi:%80
 • Cilt dokusu daha pürüzsüz:%75
 • 8 saat boyunca nemlendirme

Svr Sebiaclear Serumun İçeriği

Svr sebiaclear serum, 7 gün sonra hızlı sonuçlar için % 28 dermatolojik aktifler ile formüle edilmiştir.

Svr sebiaclear serum içeriğinde,

 • %14 Gluconolactone,
 • %4 Niainamide,
 • Aroelat Samphıra,
 • Hyaluronik Asit,
 • Bitkisel Antioksidant, 
 • Kirlilik karşıtı bariyer oluşturucu şeker yapılı moleküller bulunmaktadır.

Svr Sebiaclear Serumun Fiyatı

Svr sebiaclear serum fiyatı, 158 TL’dir.

Svr Sebiaclear Serum Nasıl Kullanılır

Svr sebiaclear serumu sabah ve akşamları tüm yüze uygulayın. Karma ciltler için, serum ve normal gündüz kremi uygulayın. Yağlı ciltler için, cilde gerekli nemi sağlarken tek başına uygulanabilir.

Svr Sebiaclear Serum Kullanıcı Yorumları

Esin: Almayı düşünenler için bu ürünü öneririm , çok güzel bir hissiyat veriyor yüze ve var olan akneleri yatıştırıyor. gözenek görünümünü de daha yeni kullanmama rağmen güzel bir görünüm kazandırdı.

Mine: Tek kelimeyle harika bir serum. Anında emiliyor cildine nem verip matlaştırıyor, gözenekleri küçültüp cilt tonunu da düzeltiyor ve aydınlatıyor. Sivilce vs yapmadı muhteşem de bir kokusu var. Yüzünde ağırlık yapmıyor makyaj bazı olarak da kullanıma uygun.

Meral: Bugüne kadar aldığım en iyi serum olabilir. benim cildime çok iyi geldi.

Sevcan: Özellikle corona sürecinde maskeden oluşan sivilceler için birebir
Emel: fiyat performans olarak ben çok başarılı buldum. mucize yaratmayacaktır muhtemelen, zaten pha lar çok nazik asitlerdir, aha lar gibi kısa süreli kullanımda bile dramatik etkiler vaad etmezler de göstermezler de. ama asit kullanmadığı sürece hemen yüzünde beyaz noktaları beliren benim gibi insanlar için yazın da güvenle kullanılabilecek iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.