Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

SugarBear Hair Vitamins Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Sugarbear hair vitamins, dünyanın ilk çiğnenebilir vejetaryen vitaminidir. Kardashian ailesinin de tercihi olan sugarbear vitamins tüm dünyada oldukça seviliyor ve tercih ediliyor.

SugarBear Hair Vitamins Nedir? ve Ne İşe Yarar

Sugarbear hair vitamins,

  • Saçların hızlı ve güçlü uzamasına yardımcı olur.
  • Saçın elastikiyetini ve kalitesini arttırmayı hedefler.
  • Saç dökülmelerini azaltmaya ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.
  • Hormon içermediği için vücudun diğer bölgelerinde tüylerin uzamasına veya kalınlaşmasına sebep olmaz.
  • Buğday, Gluten, Soya, Süt Ürünleri, Sığır Eti, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yer Fıstığı içermez.

SugarBear Hair Vitamins İçeriği

VİTAMİN A: Kanda oksijen dolaşımını arttırmaya yardımcı olarak cilt ve saç derisi sağlığına katkıda bulunur. Daha güçlü sağlar elde edilmesini sağlar.

VİTAMİN C: Vücutta güçlü saç uzaması için hayati rolü olan kolajen üretimini destekler. Saç derisini serbest radikal hasarına karşı korur.

VİTAMİN D3: Normal kemik gelişimi ve diş sağlığı için gerekli vitamindir. Sağlıklı bir kas sistemi için yeterli miktarda alımı önemlidir.

 

VİTAMİN E: Saç yapısını iyileştirmeye ve saç derisini hasara karşı korumaya yardımcı önemli bir vitamindir. Vitamin C ile beraber alındığında saçları güçlendirir ve elastikiyetini arttırır.

VİTAMİN B6: Vücudun yeni hücre oluşturmasına ve saç derisine oksijen aktarımı sağlanmasına yardımcı olarak saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar.

FOLİK ASİT: DNA onarımı için çok önemli bir vitamindir. Hücre bölünmesini destekleyerek saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar. Saç dökülmelerini ve incelmelerini önlemede önemli rol alır.

 

VİTAMİN B12: Vücudun enerji ve kırmızı kan hücre üretim sürecini destekleyerek sağlıklı saç büyümesini sağlayan çok önemli bir vitamindir. Daha uzun saçlar elde edilmesine yardımcı olur.

BİOTİN: Sağlıklı saç büyümesini destekleyen en önemli vitaminlerden biridir. Vücutta yağ asidi üreterek saç derisi sağlığını destekler. Saç kayıplarıyla savaşmaya ve saçları güçlendirmeye yardımcı olur.

VİTAMİN B5: Saçın doğal keratinini destekleyerek saç büyümesini harekete geçirir. Aşırı dökülme veya kırılmadan dolayı kaybedilen saçların yenilenmesini ve saçın istikrarlı bir şekilde uzamasını sağlar.

 

İYOT: Saç, cilt ve tırnak sağlığını destekleyen çok önemli bir bileşendir. Saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur, kırılmaları engeller. Zayıf tırnakları güçlendirir. Cilt üzerinde onarıcı etkiye sahiptir.

ÇİNKO: Sağlıklı bir metabolizma ve bağışıklık sistemi için önemli bir besindir. Hamilelik bebeklik ve ergenlik döneminde normal büyümeyi ve gelişmeyi destekler.

KOLİN: Normal vücut fonksiyonları ve sağlık için önemli bir öğedir.

INOSTOL: Zihin de dahil olmak üzere vücuttan gelen emirlerin devamlılığını sağlamakta önemli rol oynar.

SugarBear Hair Vitamins Fiyatı

Sugarbear hair vitamins fiyatı, 429 TL’dir.

SugarBear Hair Vitamins Nasıl Kullanılır

Saç hedeflerinize ulaşırken gereken tüm besinleri almak için günde 2 adet sugerbears vitamin sakızını çiğneyin ve yutun. Geleneksel büyük  vitaminlerin aksine, sugarbear vitamin sakızlarının alınması kolaydır ve midenizi rahatsız etmez.

SugarBear Hair Vitamins Vegan Mıdır?

Sugarbear hair vitamins, Buğday, Gluten, Soya, Süt Ürünleri, Sığır Eti, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yer Fıstığı içermez. Dolayısıyla vegan bir üründür.

SugarBear Hair Vitamins Kimler Kullanabilir?

13 yaş ve üstü herkesin kullanımına uygun olan sugarbears vitaminsi 18 yaşın altındaki herkesin velisinin veya sağlık uzmanının iznini alarak kullanması önerilmektedir.

SugarBear Hair Vitamins Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Son kemom 11 Ağustos’du. Kemoterapiden yaklaşık 1 ay sonra şeker ayı almaya başladım. Şimdi 4 aya yaklaşıyorum ve saçlarım bir inçten uzun ve bu yaklaşık bir ay önce bir kesimden sonra. Saçım hızla büyüyor! Aydan aya farkı görmek çok heyecan verici.
Kullanıcı: Saçımla sonsuza kadar gergin bir kene olarak oynadım, sonunda kel bir nokta oluştuğunu fark edene kadar. SugarBearHair’i bulana kadar mümkün olan her şeyi denedim. İlk şişeyi aldım ve kelimenin tam anlamıyla çok fazla yeniden büyümeyi fark ettim. 90. günde sonuçlar karşısında şoktaydım. Ayrıca tadı harika! Eğer bunu denemediyseniz, kaçırıyorsunuz!
Kullanıcı: Bu sakızları neredeyse 8 aydır alıyorum ve onlara tamamen takıntılıyım! Süper lezzetliler ve saçlarımın daha kalın ve daha uzun olmasına yardımcı oldular! Onları tüm aile üyelerime tavsiye ediyorum ve onlar da onlara aşık oldular. Biraz pahalılar ama buna değer
Kullanıcı: Eskiden çok uzun, güzel, kalın ve sağlıklı saçlarım vardı. Onu sevdim. Sonra gerçekten şiddetli anoreksi geliştirdim ve üç yıldan fazla bir süre iki kez hastaneye kaldırıldım. Bu süre zarfında saçımın çoğu düştü, kısa, dağınık, ince ve birkaç kel bölgem vardı. O kadar perişan olmuştum ki, saçımın dökülmesinden daha çok üzüldüm. Sugarbears Vitaminleri sayesinde saçlarım yeniden uzuyor ve her zamankinden daha sağlıklı Üstelik artık kel bölge yok
Kullanıcı: Biraz pahalı ama buna kesinlikle değer. Aldığım 3 aylık tedarik ile bitmedi ama şu ana kadar elde ettiğim sonuçları çok beğendim. Saçlarımı geriye çekerken ya da saç bandı takarken nefret ettiğim başımın yan taraflarındaki çıplaklığı dolduruyor. Büyüyen küçük tüyleri görebiliyorum … ve tadı çok güzel! Daha fazla sipariş vereceğim
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.