Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex Nedir, Ne İşe Yarıyor, Kullananların Yorumları

0

Solgar hyaluronic acid collagen complex, kolajen ve hyaluronic asic içeren bir takviye edici gıdadır.

Hyluronic asit,

 • Vücuttaki bağ dokularında, eklemler ve ciltte yer alan glikozaminoglikan isimli aminoasit içeren polisakkarit formunda bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenler bağ dokusunun esneklik ve sağlamlığını sağlamaktadır. Hyaluronik asit (hyaluronic acid) bu bileşenlerden biridir.
 • Yaşlanmaya bağlı olarak vücuttaki hyluronic asit üretimi giderek yavaşlar. Bu da bağ dokuların ve cildin esnekliğini kaybetmesine neden olur.
 • Hyluronic asit desteği sağlayan besin takviyeleri, vücutta azalan hyaluronik asit seviyesini dengeler. Özellikle 30’lu yaşlardan sonra hyaluronik asit takviyesi önem kazanmaktadır.

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex İşe Yarıyor mu?

Solgar hyaluronic acid collagen complex,

 • Normal enerji oluşum metabolizmasına,,
 • Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna
 • Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına,
 • Dişlerin ve cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complexin Fiyatı

Solgar hyaluronic acid collagen complex resmi site satış fiyatı, 234.50 TL’dir.

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complexin İçeriği

Solgar hyaluronic acid collagen complex içeriğinde,

 • Biocell Kolajen 2 Ekstresi
 • Tip 2 Kolajen
 • Kondroitin
 • Hyaluronik Asit
 • C Vitamini (Kalsiyum Askorbat) bulunmaktadır.

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex Nasıl Kullanılır

Solgar hyaluronic acid collagen complex’i, Günde bir tablet yemek zamanında kullanabilirsiniz.

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Profesyonel koşucuyum bu yüzden her gün 10-15 km civarı antrenman yapıyorum. Dizlerimde ağrılar oluyordu ve uzun araştırmalar sonucunda bu ürünü Solgar Glucosamine Chondroitin Complex ile birlikte kullanmaya başladım. Kısa sürede ağrılarım geçti ve eklemlerim güçlendi. İçerik olarak piyasanın en iyisi.

Kullanıcı Yorumu: Urunu 3 haftadir kullaniyorum. Bag dokularimi guclendirdi diz agrilarim cok azaldi.. cildimde aman aman bir degisim gormedim kismen canlilik kazandigini soyleyebilirim.

Kullanıcı Yorumu: cilt için pek bir şey beklemeyin arkadaşlar. Sadece tip 2 kolajen içeriyor. Tip2 kolajen eklem için faydalı. Cilt, kas ve tendonlar için tip1 ve tip3 kolajen kullanmanız gerekiyor. Cilde fayda sağlarsa hyaluronic acid fayda sağlar. Ben eklem rahatsızlığım için üç ay düzenli tip2 kolajen kullanıcam doktor tavsiyesi ile. Cilt ve kas için tip1 ve tip3 kolajen içeren farklı markaları inceliyorum şuan. İhtiyacınıza göre almanızda fayda var.
Kullanıcı Yorumu: Ürün tam gününde kargolandı. Cam kabın etrafında jelatin vardı ve son kullanma tarihi 1 yıl sonraydı. Paketleme şahane. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Kullanıcı Yorumu: 4 kutu kullandim ara ara. Kesinlikle faydasini goreceksiniz. Hem cildim hem de dizlerimdeki agri icin kullaniyorum. Gozle gorulur ciltte parlaklik 2 hafta sonra ve diz agrinizi hemen etki
Kullanıcı Yorumu: içmeye başlayalı 5 gün oldu diğer sorunlardan çok cilt için aldık fayda ederse iyi olur yıllardır sivilce sorunu var aknelere iyi gelirse tekrar çıkmasını engellerse memnun kalırsak tekrar alırız haplar biraz büyük herkes içemez bol suyla içerseniz sorun olmaz benim boğazım geniş takılmıyor bazı insanlar dar boğazlı olur bu hap onlara büyük gelebilir 30 tablet bitince fayda sağlarsa tekrar yazarız daha yeni başladık hepsiburada çok iyi bir firma güvenebilirsiniz

Kullanıcı Yorumu: Ürünü 61 yaşındaki annemin geçmeyen diz ve eklem ağrıları için aldım. 1 hafta içinde etkisini gösterdi ağrıdan eser kalmadı. 1 aylık kullanımdan sonra artık hareket ederken zorlammıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.