Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Snow Kitten Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

1

Snow Kitten Krem Nedir?

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz satış rekorları kırdığı iddia edilen mucize krem snow kitten menthol balmı sizlerde mutlaka duymuşsunuzdur. Snow kitten krem bir ağrı kesici krem olarak karşımıza çıkıyor.

Benim şahsi görüşüm böyle ürünlere aldanmamanız yönünde. Eczanelerde satılan ve doktorunuzun tavsiye etmediği bu tarz ürünlere paranızı kaptırıp aynı zamanda sağlığınızdan da olmayın derim.

Snow Kitten Krem Ne İşe Yarar?

Özellikle televizyonda bazı uydu kanallarında Snow Kitten adlı yeni bir mucize krem satışı için Mahmut Tuncer’in de dahil olduğu bazı şarkıcıların yer aldığı tanıtım kampanyaları başlatılmış durumda.

Snow Kitten kremin bir çok ağrıyı, sızıyı dakikalar içerisinde ortadan kaldırdığı, hatta ameliyatların dahi fayda etmediği sağlık sorunlarına çözüm getirdiği iddialarıyla tanıtılmaktadır. Bu noktada biz biraz güven sorunu yaşadık diyebiliriz. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki rtük kararı ile yayından kaldırılmıştır.

Snow Kitten Krem İçeriği

Snow Kitten krem içeriğinde Mentol, kafur ağacı yağı, nane yağı, okaliptüs yağı, baz bulunmaktadır.

Snow Kitten Krem Fiyatı

Snow Kitten kremin 10’lu paket halinde kargo dahil fiyatı ise 99 TL’dir.

Snow kitten kremi online e-ticaret sitelerinde de görmekteyiz oradaki fiyatlar ise 2 kutu 99 TL şeklindedir. Arada bu kadar fiyat farkı olması da şaşırtıcı.

Snow Kitten Krem Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Vücut yağı olarak da bilinmektedir. Elinize aldığınız bir miktar ürünü homojen olarak uygulama yapmak istediğiniz bölge üzerine nazik bir şekilde sürebilirsiniz. Orijinal ambalaj üzerindeki açıklamaları dikkatle okumanız önerilmektedir.

Snow Kitten Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Televizyonda gösterdiğiniz kadar büyük gelmedi kremleriniz kusura bakmayın tanıtıcı reklamınızda zannedersin ki büyük kutu içinde 100 gr.lık 2 adet krem ama maalesef beklediğimiz gibi gelmedi

Kullanıcı Yorumu: Bel fıtığı için aldım 2adet hiçbir faydasını görmedim. Tv de reklamlarda pisokolojik baskıyla almak zorunda kalıyorsun. çare arıyorsun denize düşen yılana sarılırmış misali gözün hiçbir şeyi görmüyor. Bel fıtığım kalça ve bacağıma vuruyor geceleri uyku yok.2kortizon 11tane iğne vuruldum bana mısın demedi tam bu durumda aldım bana faydası olmadı.

Kullanıcı Yorumu: Daha önceki krem iyidi bu değişmiş ve dahada küçük yapmışlar

Kullanıcı Yorumu: ürünü televizyondan sipariş vermiştik. o çok faydalı olmuştu fakat bu ürünün içeriği değiştirilmis gibi görünüyor. mentol kokusu yok denecek gibiydi.
1 yorum
  1. Hasan diyor

    Kapıda ödeme imkanı varmı ve cam şişemi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.