Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Simple Işıltı Veren SPF30 Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

Simple ışıltı veren serum, cildinize yumuşaklık ve ışıltı sağlarken aynı zamanda cildinizi çevresel faktörlere karşı da koruyan bir cilt bakım serumudur.

Simple Işıltı Veren SPF30 Serum İşe Yarar mı?

Simple ışıltı veren serum,

 • cildinizi güneş ışığı, mavi ışık ve çevresel kirliliğe karşı korur,
 • cildinize parlaklık katar,
 • daha yumuşak bir cilt sağlar,
 • cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini sağlar.

Simple Işıltı Veren SPF30 Serumun İçeriği

Simple ışıltı veren serum, gücünü içindeki doğal içerikler ve vitaminlerden alıyor. Simple ışıltı veren serum içeriğinde,

 • Zencefil kökü,
 • vitamin E,
 • SPF 30,
 • alg yağı ve
 • antioksidan ile hem cildine yumuşaklık ve ışıltı sağlar hem de cildini çevresel faktörlere karşı korur.

Simple Işıltı Veren SPF30 Serumun Fiyatı

Simple ışıltı veren serum fiyatı, 74.80 TL’dir.

Simple Işıltı Veren SPF30 Serum Nasıl Kullanılır

Simple ışıltı veren serumu avcunuza birkaç damla olacak şekilde damlatın. Yüzünüze nazikçe bastırarak dağılmasını sağlayın. Günlük nemlendiricinizden önce veya sonra kullanabilirsiniz.

Simple Işıltı Veren SPF30 Serum Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Hayatımda çok fazla serum kullanmadım ama BU ÜRÜN BİR BAŞKA. 3 DAMLA tamamen yeterli. Yüzünüze dokunduğu an yumuşacık oluyor ve öyle kalıyor. Şu an günde 1 defa ve yumuşaklık etkisi hiç yok olmadı. Parlak, aydınlık cilt ortaya çıkıyor. Kesinlikle yağlı his veya yağlı cilt olmadı, ben 3 damla dan fazla da şimdiye kadar kullanmadım, kılavuza uydum. Sivilce yapmadı, hiç bir ürün kötü veya çok parfümlü kokmadı. Hepsi nötr kokulu, ne kimyasal ne başka yapay koku yok. Kokulu olmamasını da çok beğendim. Harika ürünler.
Kullanıcı: Ürünün sadece birkaç damlası tüm yüz için yeterli oluyor. Verdiği ışıltı çok hoş ama hafif yağlı bir his bırakıyor. O yüzden çok az kullanmak lazım. Spf içermesi ayrıca çok güzel. Güneş kremi kullanmayı sevmeyenler için belki alternatif olabilir. Üzerine bir nemlendirici ürün uygulamak daha iyi tabi ki. Kokusu yok gibi. Zaten yüzde bir koku bırakmıyor. Sivilce ve akne yapmadı. Cildim karma ve akneye çok yatkın. Ayrıca tahriş ve kızarıklık da oluşmadı. Alerjik bir cildim var ama temiz içerikli olduğu için bir sıkıntı yaşamadım.
Kullanıcı: Cildim çok hassas ve her kremi kullanamıyorum. Yüzümde roza olduğu için kimyasal içerik kullanmamam ve sürekli nemli tutmam gerekiyor. Bu serumu çok küçük bir damla olarak yüzüme yaydığımda tazeleme etkisini hissedebiliyorum. Simple zaten temiz içerikli bir marka olduğu için kullanabildiğim nadir kozmetik markalar arasında. Cildi ışıl ışıl yapıyor ve çok güzel uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Kokusunu da sevdim. Ayrıca ben bütün gün bilgisayar ekranı karşısında çalışıyorum ve mavi ışıktan koruması da çok hoşuma gitti. Bu ürünler bitince kesinlikle kullanmaya devam edeceğim.
Kullanıcı: Guzel bir urun cok guzel nemlendirip parlatiyor ordinary kullanici olarak cok begendim acikcasi bu kadar etki beklemiyordum. Sadece kokusu pek hos degil
Kullanıcı: Güzel ürün az bir miktar kullanmak yeterli. İlk fazla bir parlaklık veriyor ama daha sonra o fazla parlaklık gidiyor daha iyi duruyor.
Kullanıcı: genel olarak beğendim, daha çok yağ gibi ama sonradan emiliyor 5-10dk vermek lazım, sonrasında bıraktığı görüntü tam istediğim gibi yağlı durmayan ama parlak bir cilt. standart güneş koruyucularımin yerini alacak gibi.
Kullanıcı: Güzel ürün az bir miktar kullanmak yeterli. İlk fazla bir parlaklık veriyor ama daha sonra o fazla parlaklık gidiyor daha iyi duruyor.
Kullanıcı: Inanılmaz nemlendırdı yuzumu ve ışıltı verdı daha saglıklı gosterıyor cıldı cok basarılı buldum ayrıca ıcerıgıde temız gonul rahatlıgıyla alınmalı
Kullanıcı: çok güzel emiliyor , çok güzel bir parlaklık veriyor. 2 damlası bile bütün yüzüme yetiyor 5-10 dk emildikten sonra yumuşacık da yapıyor

Kullanıcı: Muhteşem bir ürün. Düzenli bir hafta kullanımda bile cildinizdeki parlaklığı fark edeceksiniz. Azıcık almak yettiği için uzun süre kullanılır.

Kullanıcı: Ben ellerime gece yatmadan önce sürüyorum üzerine de biraz nemlendirici krem. Sabaha dezenfektan ve deterjanlardan mahvolan ellerim yumuşacık oluyor. Bir sürü şey deniyordum ama bu kadar etkili olmuyordu.
1 yorum
 1. meryem diyor

  simple markasının ürünlerini seviyorum bunu alıp deneyen varsa yorum atabilir mi bende alıcamda cok kararsız kaldım etkilerinden

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.