Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Siliskar Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Siliskar Jel Kremi Nedir?

Siliskar Jel krem, özellikle deri yüzeyinde ameliyat, kaza yada hastalıklarla oluşabilecek cilt deformasyonunda yada iyileşme esnasında deri üzerinde aşırı iz kalmasını engellemek için kullanılan üründür. Siliskar jel krem düzenli kullanımda gerçekten oldukça etkili bir kremdir.

Siliskar Jel Krem İşe Yarar mı?

Son zamanlarda oldukça merak edilen kremler arasında yer alan siliskar jel krem, kişilerin cildinde farklı nedenlerle oluşan birçok yara izinde kullanılmaktadır. Siliskar jel, hızlı sonuç veren bir yapıya sahiptir. Birçok cilt deformasyonu sırasında kullanılan bu ürün iyileşmeyi destekleyici yanlarının yanında aynı zamanda ten üzerinde leke oluşumunu da en aza indirir. Siliskar jel, kullanımı son derece basit olması en önemli avantajları arasında gösterilir.

Siliskar jel kremi herhangi bir nedene bağlı olarak oluşan cilt yaraları üzerinde kullanabilirsiniz. Dikiş atılmış ise bu dikişlerin görünürlüğünün azaltılması ve yara izlerinin kalmasını engellemek için kullanıma uygundur. Siliskar jel, yara izleri dışında cilt yüzeyinde oluşabilecek enfeksiyonlar konusunda da oldukça etkili ürünlerdendir. Enfeksiyon oluşumunu engellemek için belirli periyotlarda uygulanması önerilen durumlar arasındadır. Keloidlerin önlenmesi konusunda da yine kullanılabilir. Keloid oluşumu gerçekleşmiş ise bunların tedavisinde önemli bir destekleyicidir.

Siliskar Jel Kremi İçeriği

Siliskar krem, Yaranın üzerini kaplar ve hava ile temasını keserek iz oluşumunu en aza indirgemeye yardımcıdır. Siliskar krem, içeriğinde yüksek molekül ağırlıklı silikon bulunmaktadır.

Siliskar Jel Kremi Fiyatı

Siliskar krem fiyatı 129 TL’dir. Ama etkisi düşünüldüğü zaman fiyatını sonuna kadar hak eden bir krem diyebilirim.

Siliskar Jel Kremi Nasıl Kullanılır

Siliskar kremi, ameliyat sonrası dikişler alındıktan ya da yara bulunan yer kapandıktan sonra sabah ve akşam olmak üzere mevcut yere ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Siliskar kremi, İz kalmaması için 3-6 ay süre ile uygulanması önerilmektedir.

Siliskar Jel Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Silikon tarzı kıvamı ile yara üzerini tamamen kaplayarak hava almasını gerçekten engelliyor. Sabah akşam düzenli kullanımda dikiş etrafındaki kabarıklık ve kızarıklıklar oluşmadı.

Kullanıcı: Ürünü dikiş izi için aldım. Kaşıntı önleme ve görüntü için faydalı olur diye düşünüyorum. Zamanla göreceğiz. 3 ay kullanmak gerekiyor düzenli olarak.
Kullanıcı: Doktorumun tavsiyesi üzerine sezeryan yara izim için aldım hala kullanıyorum iyi sonuç verecek gibi duruyor.
Kullanıcı: Ameliyat sonrası dikiş izlerinde başarılı bir ürün
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.