Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

0

Ne yazık ki cinsel problemler insanların yaşamını zorlaştırmaktadır. Bu yüzden sorunlar yaşayanlar sanılanın çok daha üstündedir. Her dört erkekten biri sertleşme sorunu yaşamaktadır. Sorunlar büyümeden mutlaka en kısa zamanda sertleşme sorunu tedavisi yollarına gidilmesi mutlaka şarttır. Aksi taktirde sorun daha da büyüyecek, her iki taraf da sorundan etkilenecektir.

Sertleşme Sorununun Çözümü Nedir?

Sertleşme sorunu yaşayanların ilk yapacakları şey bir Üroloji Uzmanına başvurmak olacaktır. Uzman doktor sorunu dinledikten sonra bir dizi test ya da tetkik isteyebilir. En kısa zamandan durumun incelenmesi hastanın sorununun en kısa zamanda çözüme ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Eğer sorun psikolojik sebepler ile oluşuyor ise psikiyatriden özel bir tedavi süreci görülebilir.

Doktorun önerdiği tedavilerin denenmesi ve sonunda istenen sonucu alınmaması durumunda tek çözüm kalacaktır.

Bu çözüm de küçük bir kesi yapılarak penise penis protezi yerleştirilmesi olacaktır. Bu protez ile tüm sorunlara radikal ve kalıcı bir çözüm yaratılmış olacaktır.

penis-protezi-1
sertleşme sorunu tedavisi ve penis protezi ameliyatı 2

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Kolay mıdır?

Oldukça kolay ve başarılı sonuçlar alınan bir ameliyat ile penis protezi takılabilir. Öncesinde yapılması gereken önemli bir hazırlık yoktur. Sadece kan sulandırıcı ilaçlar kullanılıyorsa doktor önerisi ile bu ilaçların kullanımı bırakılır.

Hastaneye giriş yapılan gün hemen ameliyat yapılır. Kısa bir ameliyattır. Riski de yeni tip mutluluk çubukları sayesinde çok kolaydır. Yeni tip mutluluk çubukları antibiyotik ile kaplanmış ürünlerdir. Bu sayede ameliyat sonrası mikrop kapma gibi komplikasyonlar yaşanmamış olur. Hızlı bir şekilde iyileşme süreci başlar.

Ameliyat sonrası bir miktar ağrı olabilir. Ama bu ağrılar hafif ağrılardır. O yüzden korkmaya, endişelenmeye gerek yoktur. Doktor önerisi ile alınan basit bir kaç ağrı kesici ile bu ağrılar diner. Kısa bir süre sonra da ağrı kesici kullanmaya ihtiyaç duyulmaz. Hızlı iyileşme süreci başlar.

Mutluluk Çubuğu Avantajları

Oldukça avantajlı bir tedavi yöntemidir. Çünkü penis protezi ameliyatı sonrası kısa bir sürede iş ve günlük yaşama kolaylıkla dönülür. Kısa bir süre hastanede kalmayı gerektirdiği için çevredeki insanlara söylenmeden ameliyat olunabilir.

Ameliyat sonrası yukarıda anlatıldığı şekilde mikrop alma riski antibiyotik kaplı protezler ile önlenmiştir. Bunun dışında bir süre ağızdan da antibiyotik kullanılır. Sonrasında sadece iyileşme süreci beklenilir. Dört ya da altı haftalık bir bekleme süreci sonunda normal cinsel yaşam başlar. Artık sertleşme ile ilgili hiç bir sorun yaşanmaz. Bu sayede istenilen sayı ve sürede ilişki yaşanabilir. Her iki eş için de sağlıklı bir süreç başlamış olur. Daha fazla bilgi için https://www.andromed.com.tr/sertlesme-sorunu-tedavisi-ve-penis-protezi sitesini ziyaret ediniz.


Okunma: 2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.