Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

SEPHORA İLE GÜZELLİKTE İLERİ DÖNÜŞÜM –

0

Sephora’nın lansmanları kozmetik sektörünün en keyifli günlerinden biridir. Yeni bir sezonun geldiğinin , mevsimin değiştiğinin habercisidir. Geçtiğimiz günlerde 2022 yazına ait yenilikleri yine çok keyifli ve özel bir davet eşliğinde tanıttılar. 

Bu bir gerçek, Sephora tüm dünyada güzellik ve kozmetik sektörüne yön veren, trendleri belirleyen bir marka. Haliyle yaptıkları organizasyonlar da bu yönde oluyor, gösterişli, keyifli ve kozmetiğin konuşulduğu…

Sephora “Yaza Merhaba” etkinliği  Zorlu PSM – Meydan Fuaye alanında Sephora Türkiye CMO’su Ayça Kaya ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Makyaj, cilt bakım ve stil odaklı tanınmış birçok Influencer ve Makeup Artist’in katılımına ek olarak bu davete çok sayıda iş, sanat ve cemiyet hayatından da isimlerin katıldığını söyleyebilirim. Kimler vardı derseniz; Tülin Şahin,Dilara Koçak, Gül Gölge, Jessica Mey, Hande Gülşen Yontuç, Ece Vahapoğlu, Pınar Hotiç, Tuvana Büyükçınar, Pınar Tezcan, Cemre Kemer Medina, Simay Bülbül, Bahar Kongel Fransez, Batya Kebudi gibi isimler ilk aklıma gelenler arasında.

Dediğim gibi bir çok ünlü ismi görmek mümkündü davette. Sephora‘daki markalar yenilikleri kendilerine özel standlarında tanıttılar, katılımcılar saç, makyaj, bakım trendleri hakkında bilgi sahibi olurken aynı zamanda da standlarda uygulamalar da yaptırdılar. Bence bu uygulama bölümü çok keyifliydi, ben de arada makyajımı tazellettim ve Huda Beauty’e ait meşhur highlighter’ların profesyonel bir makyaj artisti elinde nasıl da farklı kullanıldığını gördüm. (Yeri gelmişken highlight az sürülmemeli, yatay bir fırça ile uygulanmalı ve tende etkisi ortaya çıkana kadar beklenmeli ve gerekirse tazelenmeli)

HUDA BEAUTY ÜRÜNLERİNİ DENERKEN

Evet davete geri dönersek bu yıl her zamankinden farklı bir heyecanımız daha vardı Güzellik Yayında olarak, sadece konuk değil aynı zamanda lansman içerisinde yer alan çok keyifli bir atölyenin de parçasıydık. Sürdürülebilirlik konusunda iş ortağımız PlumeMag ile ortaklaşa Sephora’nın sürdürülebilirlik vizyonu odağında özgün bir ileri dönüşüm atölye çalışması düzenledik,  Happy Me’nin yardımları ile konuklarımız boş ve kullanılmış kozmetik şişelerini boyayarak, süsleyerek ileri dönüşüm workshop’una katıldılar bizimle birlikte.

DAVETLİLERİMİZ ‘HAPPY ME‘ İLE WORKSHOP YAPARAK BOŞ KOZMETİK ŞİŞELERİNİ ÇOK ŞIK VAZOLARA ÇEVİRDİLER, GÜZELLİĞİ İLERİ DÖNÜŞTÜRDÜLER.

Sürdürülebilirlik, her konuda olduğu gibi güzelliğin de geleceğini oluşturuyor ve Sephora da bu konuda yine bir öncü olmayı başarıyor. Sephora Türkiye CMO’su Ayça Kaya etkinlik sırasında yaptığı konuşmada bu konuyu şu şekilde özetledi:

‘’Kapsayıcılık, çeşitlilik ve sürdürülebilirliğe odaklandığımız bu dönemde de ‘’Güzelliğin sınır tanımayan gücü’’ vizyonu ile attığımız her adımda, güzellik topluluğumuza ilham vermek için çalışıyoruz. Güzellik olgusunun, bir standarda, bedene veya filtreye ihtiyacı olmadan, gücümüzü ve özgüvenimizi ortaya koyan bir araç olduğunun altını çizmeyi önemsiyoruz.  Bu perspektifle beraber Sephora olarak yaz sezonunda da en yeni makyaj, cilt ve saç bakımı ürünlerimizle tutkunlarımızın yanındayız’’.

Yaz enerjisini yansıtan makyaj ürünlerinden, etkili formülasyonlara sahip cilt bakım ürünlerine, saç bakımından parfümlere kadar farklı kategorileri tek çatı altında sunan Sephora,  sürdürülebilir güzellik kapsamında bizlere kendimizi daha iyi hissettirmeyi başarıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.