Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid, 30 tablet içerikli bir takviye edici gıdadır.

Kollajen hidrolizatı tek bağlı bir peptit formdadır. Resveratrol molekül yapısı olarak trans formdadır. Tip 1 Balık Kollajeni 2000 Dalton boyutundadır.

 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
 • Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız.
 • Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid Ne İşe Yarar?

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid, İnsan vücudunu oluşturan tüm doku ve organların yapı taşları proteinlerden oluşur. Bu yapısal proteinler arasında vücudumuzda en çok bulunan kolajen olarak adlandırılan proteindir. Kolajenin temel görevleri arasında bağ dokusunu güçlendirmek ve desteklemek böylece vücut bütünlüğünü korumak yer alır. Kolajen sadece ciltte değil aynı zamanda kas, kemik ve tendonlarda da yer almaktadır. Kolajen Eksikliği Ne Zaman Görülür? Yaşlanmayla beraber vücutta kolajen üretimi azalır. Azalan kolajen üretimi, ciltte kırışıklıkların ve sarkmaların oluşmasına sebebiyet verir. Yaşlanmanın dışında yaşam tarzı faktörleri de kolajen üretiminin azalmasına sebep olur. Bu faktörler arasında aşağıdaki nedenler bulunur:

 • Sigara tüketimi ( Sigara tüketimi kolajen üretimini azaltır. )
 • Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak ( UV ışınları kolajen üretimini azaltır. )
 • Fazla şeker ve rafine edilmiş karbonhidrat tüketimi ( Şeker kolajenin kendini onarma yeteneğine müdahale eder. )
 • Sağlıksız beslenme
 • Hava kirliliği
 • Yetersiz uyku
 • Hareketsizlik
 • Genetik faktörler
 • Bazı otoimmün hastalıklar

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid Nasıl Kullanılır?

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid, 11 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından günde 1 tablet, yemeklerden sonra alınması önerilir.

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid Fiyatı

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid fiyatı 119 TL’dir.

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid İçeriği

İçindekiler
AKTİF BİLEŞEN 1 TABLETTE
Hidrolize kollajen 750 mg
Hiyaluronik asit 150 mg
Resveratrol (%80’lik) 50 mg
Nar çekirdeği yağı 20 mg

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Kullanmaya başlayalı 5 gün oldu. Çok fark göremedim ama kuru olan cildim eskisi gibi kuru değil. En azından bol krem sürme ihtiyacı duymuyorum.

Kullanıcı Yorumu: 4. kutum devamlı alıyorum. çok da memnunum. alnımdaki çizgiler azaldı , yüzümün rengi canlandı. tonu düzeldi, parladı. basit bir kutuda geliyor izlenimi olanlar kutuya değil, işlevine bakın. kuru bir cildim var, benim cildime yaradı.

Kullanıcı Yorumu: eczacıbaşı güvencesi olduğu için tercih etmiştim. Günlük almamız gereken collagenden tabi ki çok az 25 yaşında başlamak gerekiyor tam yaşımda başlamış oldum bakalım etkilerini görücez inşallah

Kullanıcı Yorumu: Ilk kutudayim. 4 kutu kullanmayi dusunuyorum. Sac dokulmem azaldi, ciltle ilgili degerlendirme yapmak icin cok erken. Daha once kullandigim bu urunden cok cok daha pahali olan kolajen de 2 aydan sonra etkisini gostermist. Erken yorumlar yaniltici olur. Kullanimi kolay bir urun. Kokusuz, tatsiz. Tavsiye ederim su an icin.

Kullanıcı Yorumu: 3 haftadır kullanıyorum gayet memnunum… Tırnaklarım uzadı ve lekelerim sanki biraz açıldı… Kullanmaya devam…

Kullanıcı Yorumu: 28. Gunum sanki cildim dolgunlasti 30 yasindayim. 2. Kutumu aldim . Sanki etki etti gibi goruyorum duzenli kullanacagim. 5. Ya da 6. Ayima geldim saniyorum ki bu ay gozle gorulur farki hissettim cildim daha genc parlak ve dolgun gorunuyor . Devam edecegim kullanmaya ek olarak bakik yagina basladim gecen ay

Kullanıcı Yorumu: İlk kutu bitmek üzere sanki cildim daha parlak lekelerim biraz daha açılmış gibi hissediyorum. Belki ikinci kutuyu bitirdiğimde cildim daha da güzel olabilir. Özellikle saç dökülmesinde inanılmaz derecede azalma oldu 👍

Eczacıbaşı Selfit Collagen & Hyaluronic Acid kullanan kullanıcıların kendi kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşmasını rica ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.