Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Saxenda Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Saxenda iğne hakkında merak ettiğiniz ve akınız takılan tüm soruların cevaplarını bu yazıda bulacaksınız. Öncelikli olarak saxenda hakkında arama motorlarında yapılan sık aramalar olan “saxenda, saxenda doktor yorumları, saxenda fiyat, saxenda iğne fiyat, saxenda iğne nedir, saxenda ilaç, saxenda kullananlar, saxenda kullanımı, saxenda muadili, saxenda nedir, saxenda yan etkileri, saxenda yorgunluk, saxenda yorgunluk yapar mı, saxenda yorumlar, saxenda yorumları kadınlar kulübü, saxenda youtube, saxenda youtube deutsch, saxenda youtube how to use, saxenda youtube review,” arama terimlerine de cevaben bu yazıyı kaleme aldık.

Saxenda Nedir?

Saxenda, liraglutid etkin maddesini içeren ve kilo verme konusunda oldukça etkili olan ilaçlardan bir tanesidir.

Saxenda Ne İşe Yarar?

Saxenda iğne, vücutta doğal olarak bulunan ve yiyeceklerden sonra bağırsaktan salgılanan Glp-1 hormonuna çok benzemektedir. Bu sayede de dengeli bir şekilde kilo vermeye destek olmaktadır.

Saxenda Nasıl Kullanılır?

Saxendayı kullanırken mutlaka uzman hekiminiz size nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bunun yanısıra saxendayı ilk kullanmaya başladığınızda başlangıç dozu en az bir hafta süreyle günde bir kez 0.6 miligramdır.

Saxenda Muadili

  • Victoza

Saxenda Yan Etkileri

Saxenda yan etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de yaygın olarak gözlemlenenler şöyle. Bulantı, kusma, ishal, kabızlık, zayıf veya güçsüz hissetme, tat alma duyusunda değişiklik, sersemlik hali, safra kesesi taşı, uyuma güçlüğü, kaşıntı ve döküntü.

Saxenda Fiyatı

Saxenda eczane fiyatı 1783,09₺ dir.

Saxenda Kullanıcı Yorumları

Saxenda kullanan kullanıcıların kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşmasını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.