Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Şanlı Kapsikumlu Merhem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Şanlı Kapsikumlu Merhem İşe Yarar mı

Şanlı kapsikumlu merhem kullanım alanları,

Romatizma ağrıları: Romatizmal ağrılarda ilaç tedavisine ek olarak haricen bu kremden faydalanılabilir. Tek başına ağrıyı tamamen geçirmez belki ama yine hafifletici etki gösterebilir.

Baş ağrısı: Soğuk algınlığından dolayı oluşan baş ağrısında alın kısmına bir miktar sürülebilir.

Şeker hastalığına bağlı ağrılar: Bilindiği gibi şeker hastalığı sinirleri tahrip ettiğinden dolayı ayaklarda ağrı yapabiliyor. Bu tür ağrıları hafifletmek için kullanılabilir.

Burkulma: Genelde ayak bileğinde meydana gelen bir travmadır. Burkulma sonrasında ağrı, şişkinlik ve morarma meydana gelir. Ağrıyı hafifletmek için şanlı kapsikumlu merhemi dairesel hareketlerle hafifçe sürebilirsiniz.

Bel ağrısı ve sırt ağrısı: Bel ağrısının çeşitli nedenleri olabilir. Zorlamaya bağlı, fıtık, üşütme gibi nedenlerden dolayı oluşan bel ağrılarında, ağrıyan yere sürülür. Sürülen bölgeyi ısıtarak ağrıların çözülmesine yardımcı olur.

şanlı kapsikumlu merhem, şanlı kapsikumlu merhem 40 gr, şanlı kapsikumlu merhem nedir, şanlı kapsikumlu merhem faydaları, şanlı kapsikumlu merhem kullananlar, şanlı kapsikumlu merhem 3 5 gr, şanlı kapsikumlu merhem dudak, şanlı kapsikumlu merhem nasıl kullanılır, şanlı kapsikumlu merhem ekşi, şanlı kapsikumlu merhem eczane, şanlı kapsikumlu merhem kullanımı, şanlı kapsikumlu merhem kullanıcı yorumları, şanlı kapsikumlu merhem kullanım alanları, şanlı mentollü merhem kullanımı, şanlı mentollü merhem hamilelikte kullanılır mıxşanlı mentollü merhem nasıl kullanılır, şanlı mentollü merhem hamilelikte kullanımı,

Şanlı Kapsikumlu Merhem Fiyatı

  • Şanlı kapsikumlu merhem 40 gram satış fiyatı 29 TL’dir
  • Şanlı kapsikumlu merhem 3,5 gram satış fiyatı 5.50 TL’dir.

Şanlı Kapsikumlu Merhem İçeriği

Şanlı kapsikumlu merhem içindekiler,

%0.05 Kapsaisin: Kırmızı biberin yakıcı olmasını sağlayan maddedir. Yakıcı etkisi ile vücut ağrılarına fayda sağlayabilir.

%5 doğal kafur: Kafur çiçeğinden elde edilen bir maddedir. Haricen sürüldüğünde ağrı kesici etki gösterir.

%5 Menthol: Nane yağından veya sentetik olarak elde edilir. Harici kullanımda bir çok faydası vardır. Nefes açar, ağrı kesici etki gösterebilir, öksürük gibi rahatsızlıklarda menthollü merhemler sürülebilir. Menthol bir çok krem losyon vb ürünün içerisinde bulunur.

%3 metil salisilat: Sürülen bölgedeki kan dolaşımını rahatlatarak ağrı kesici etki gösterebilir.

Yardımcı madde olarak sıvı parafin ve vazelin içerir.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Nasıl Kullanılır

Ağrıyan bölgeye günde 3-4 defa sürülebilir. Kullanılacak bölge terli, kirli, yağlı olmamalıdır. Kuru ve temiz cilde uygulamanız daha sağlıklı olur. Uyguladıktan yaklaşık bir kaç dakika sonra sürülen bölgede ısınma hissi olur. Etkisini kısa zamanda göstermeye başlar.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Kullananların Yorumları

Şanlı kapsikumlu merhemi siz de daha önce kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: Ağrılara çok iyi geliyor yıllarca şanlı yakı kullanırdım. Eczaneden 3 gramlık küçüklerinden almıştım. Büyük boy bulunca hemen aldım. Tavsiye ederim.

Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: İkinci kürde faydasını gördük Eşimin dizleri katlanmiyordu Dizinin arkasına aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak sürdük. Üzerine dizlik taktık Bir kaç hafta içinde dizleri katlandı yere oturabildi
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: Yakı ile aynı maddeden yapıldığı için uygulandığı bölgede bir süre sonra yanma hissediyorsunuz fakat kas ağrılarında vs başarılı bir ürün.
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: Ürün tek kelimeyle muhteşem. Ağrı geçene kadar biraz sizi yakıyor ama sonunda ağrıyı da kesiyor. Düzenli kullanmada da oldukça fayda sağlıyor.
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: Diz için aldım. Dizin altına masaj yaparak uyguladık ve faydasını gördük. Dizi katlanmıyordu. Şimdi daha rahat hareket ediyor. Yanma oluyor ama beş on dakika sonra geçiyor.
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: Eczanelerde ürün sadece mini ambalajında bulunabiliyor. Ayrıca çok çabuk elime ulaştı. Çok teşekkür ederim.
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: aşırı keskin kokusu var allerjik astimlar dikkatli kullansin evet agrida gelisme var sürdüğünüz küçük bir bölgede aşırı yanma oldu diğer yerlerde olmadı anlayamadık paketleme iyiydi hızlı gönderim teşekkürler
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: Daha önceden kullandığım bir üründü. Biraz yakıyor ama o yakması zaten ağrıyı azaltıyor. Bel fıtığı için kullanıyorum ağrılarımı hemen azaltıyor. Ürünü sürdükten sonra ağrıyan yeri biraz ovarsanız çok daha etkili olur. Çok güzel bir ürün, tavsiye ederim herkese.
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: bu kremi yıllardır kullanırım ne hikmetse hiç yakmıyor ve ısıtmıyor…denemek için eczaneden aldım yakma ve ısıtma yapıyor..ne iş anlamadım yani memnun kalmadım
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: Merheme puanım 5 yıldız böyle merhem böyle agri kesici yok kesinlikle her evde olması gereken bir ilaç
Şanlı Krem Kullanıcı Yorumu: bant şeklinde yaki alıp sırtımıza yapistirdigimiz bantın krem hali sadece ağrıyan yere ve az miktarda kullanmak yeterli oluyor fazla sürerseniz aşırı yanma yapıyor ben faydasını gordum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.