Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Rüyada Tavus Kuşu Görmek, Beyaz Tavus Kuşu Görmek

0

Rüyada tavus kuşu ile ilgili görülen rüyalar da rüya sahipleri tarafından merak edilmektedir. Rüyada beyaz tavus kuşu görmek sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin bu zor günlerinin ardında yeniden feraha kavuşacağı ve rahat bir hayata kavuşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda beyaz tavus kuşu görmek kazanılacak olan yeni paralara da işarettir. Tavus kuşunun beyaz renkte olması görülen rüyanın daha hayırlı ve bereketli olduğu anlamına da gelmektedir. Her bakımdan beyaz tavus kuşu görmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Beyaz Tavus Kuşu Görmek

Kişinim rüyasında beyaz tavus kuşu görmesi her bakımdan hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada beyaz tavus kuşu görmek kişinin ailesi ile birlikte çok huzurlu ve mutlu zaman dilimleri geçireceğine işarettir. Zor ve sıkıntılı günlerin yakında son bulacağı ve daha ferah bi,r hayata kavuşulacağının habercisidir. Sabırlı olunduğu takdirde rüya sahibi için iyi günlerin çok yakında olduğu anlamını taşır.

Rüya sahibi için beyaz tavus kuşu görmek kişi için çok bereketli ve hayırlıdır. Yakın zamanda iyi bir geleceğin onu beklediği ve mutluluğun giderek artacağı ve ferah içinde bir döneme girileceğinin habercisidir.

Rüyada Tavus Kuşu Yavrusu Görmek

 

Rüyada tavus kuşu ile ilgili görülen rüyalar içinde tavus kuşu yavrusu görmek de kişinin merak ettiği tabirler arasındadır. Rüyada tavus kuşu yavrusu görmek rüya sahibinin çekmiş olduğu sıkıntıların artık son bulacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibi yoğun iş yaşamında kurtularak sevdikleri ile birlikte güzel bir tatile çıkacaktır.

Kişi rüyasında tavus kuşu yavrusu görürse haline her zaman için hamd etmesi ve bunun sonucunda sabrettiği ölçüde hayallerini ve isteklerini gerçekleştireceği anlamına gelir. Eğer kişi sabırlı olursa ve bulunduğu şartlardan dolayı isyan etmezse çok yakında onu sürpriz gelişmeler ve olumlu değişimler bekleyebilir. Hayatını daha iyi bir şekilde yola koymak isteyen kişi sabrederek ve tevekkül ederek yaşamını devam ettirmesi gerekir.

Rüyada Tavus Kuşu Tüyü Toplamak

 

Rüyasında tavus kuşunun tüylerini toplamak da görülebilecek rüyalardan birisi. Rüyada tavus kuşu tüyü toplamak kişinin yakın zamanda zengin olacağı ve geçimini çok daha kolay bir şekilde kazanacağı anlamlarına gelir. Rüya sahibinin yakında mal ve mülkünün önemli ölçüde artacağı ve gelirinin katlanarak artacağı anlamlarını taşımaktadır.

Rüya bu rüya rüya sahibinin iş yaşamında da olumlun değişikliklerin habercisidir. Kişinin sabırlı olduğu takdirde işinde önemli başarılara imza atacağı ve yaşamını daha kaliteli bir şekilde sürdüreceği anlamına gelir. İş hayatındaki başarılı girişimleri sonucu rüya sahibi istediği makam ve mevkiye kavuşacaktır.

Rüyada Mavi Tavus Kuşu Görmek

Tavus kuşu ile ilgili görülen rüyalarda kuşun rengi de tabir açısından önemlidir. Rüyada mavi tavus kuşu görmek baht ve şans açıklığı demektir. Rüya sahibinin şanslı bir döneme gireceği ve fırsatları değerlendirirse kendini çok güzel günlerin beklediğini haber verir. Rüya sahibin,n sıkıntıları varsa yakın zamanda bu sıkıntılarının son bulacağına da işarettir.

Mavi renk tavus kuşu rüyada görmek aynı zamanda güzel ve yeni dostlukların da kazanılacağını gösterir. Rüya sahibinin yakında yeni bir ortama gireceği ve bu yeni ortamda yeni ve eğlenceli arkadaşlıklar edineceğine işarettir. Rüya sahibinin günlerini nasıl geçireceğini anlamayacağı, hoş sohbet kişilerle güzel dostluklar kazanacağına işarettir. Rüya sahibinin bu güzel ortamda kendisini çok mutlu hissedeceğini gösterir.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek İhya

 

Rüyada tavus kuşu görmek ile ilgili rüya tabirlerimize devam ediyoruz. Rüyada tavus kuşu görmek ihya olarak Molla Camiinin tabirine bakacak olursak güzel ve aynı zamanda zenginliği başa bela bir kadını işaret etmektedir. Tavus kuşunun çok güzel görünümü kadının güzelliğini, tüyleri malını, kuşun kesilmesi ise kadının ölümüne işarettir. Tavus kuşunu  eti yeniyorsa kadının malına ortak olunacağı anlamına gelir.

Diyanet tavus kuşu görmenin anlamını devlet ile ilişkilendirir. Rüyayı gören kişinin devletin koruması altına gireceğini belirtir. Kişinin rüyada dişi tavus kuşunun etini yemesi kişinin kötü bir kadın aracılığı ile para kazanacağı, eğer tavus kuşu kendisi ile konuşursa kişinin herkesin gıpta edeceği bir mevkiye kavuşacağıma işarettir.

Mağribi’ye göre evde dişi tavus kuşunun uçtuğunun görülmesi kişinin eşini boşayacağı anlamına gelir. Bir tavus kuşu kesmek eve yeni ve genç bir hizmetçi alınacağının işaretçisidir.

Rüyada Tavus Kuşu Yumurtası Görmek

Tavus kuşu ile ilgili görülen rüyalardan birisi de tavus kuşu yumurtası görmektir.  Rüyada tavus kuşu yumurtası görmek rüya sahibinin erkek evladı olacağına işarettir. Rüya sahibinin yakında kadınsa hamile kalacağı ve erkek evlat dünyaya getireceği erkekse eşinin gebe kalıp erkek çocuk doğuracağı anlamına gelir.

Tavus kuşu yumurtası görmek bazı rüya tabircileri tarafından ise kişinin çocukları yüzünden zor günler yaşayacağı anlamına gelir. Çocuklar yüzünden kişinin maddi açıdan zorluk çekeceği ve bu yüzden hayatının zor bir dönemden geçebileceği anlamını da taşımaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.