Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Roza Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Roza Krem İşe Yarar mı?

Gül Hastalığı denilen cilt problemi üniversite yıllarımda bende de olmuştu. Doktorum strese bağlı olarak ortaya çıktığını söylemişti. Yüzüm hariç her yerimde pembe lekeler vardı. Roza krem sayesinde kısa sürede bu izlerden kurtulduğumu söyleyebilirim.

Roza Kremin İçeriği

Roza kremin etken maddesi Metronidazol, Üre’dir. 

Roza Kremin Fiyatı

Roza krem fiyatı 115 TL’dir.

Roza Krem Nasıl Kullanılır

  1. Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince lütfen doktorunuzun direktiflerine uyunuz.
  2. Tedavi edilecek bölgeyi yumuşak bir sabun ile temizleyip ılık su ile durulayınız. Kuruladıktan sonra yeterli miktarda ROZA Krem‘i hastalıklı bölgeye uygulayınız, hafif hareketlerle masaj yaparak yediriniz. Genellikle sabah ve yatmadan önce olmak üzere günde iki kez uygulanır. Tedavi süresi ortalama 3-4 aydır.

Roza Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: hiç uzatmayacağım, tek başına işe yaramayan kremdir. roza zaten kremle geçen bir hastalık değildir. sadece bir şekilde nöbet semptomlarını hafifletebilirsiniz. kullanmayın demiyorum tabii ki sadece ana görevi yapan ilacın bu olmadığını bilin. 6 senedir bu kremi kullanıyorum, nemlendirmesini çok seviyorum çünkü. ayrıca içinde kızarıklılıklarımı ciddi manada hafifleten bileşenler mevcut.

gidip dünya para verip dermo kozmetiğe para vereceğime doktor reçetesi ve tavsiyesiyle 10tl ye roza kremi kullanırım daha iyi tabii ki. i̇şlevleri her yönden aynı zaten. lakin dediğimi de unutmayın; bu hastalık kremle geçebilen bir hastalık değil roaccutane gibi içerik maddesi olan ilaç türevlerinin tedavisiyle sadece geçiyor onda bile %100 kesinlik vermiyorlar ama %85 civarı olduğunu söyledi doktor. bence hiç tedavisinin olmamasından iyidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.