Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Roox Beauty Güneş Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Roox beauty güneş kremi, mineral bazlı, UVA ve UVB filtreleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarını süzer.

Bu sayede cilt lekelerinin oluşumunun önlemesine ve mevcut cilt lekelerin oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Vitamin E serbest radikallere karşı korur ve güçlü antioksidan etki yaratır.

Bisabolol kuruluğa karşı nemlendirme sağlarken cildi rahatlatır.

UVA’nın Zararları

UVA ışınlarının zararları cildi kırıştırır, erken yaşlanmaya neden olur, cilt lekelerinin koyulaşmasını sağlar (ama oluşturmaz), UVA’nın zararı cildi oksitlemesidir.

UVB nin Zararları

Güneş yanığına, alerjilere veya kızarmaya neden olur. UVB ışınları derideki hücrelerde, bağ dokusunda ve deri damarlarındaki hasarın başlıca sebebidir.

Roox Beauty Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Titanium dioxide; UV ışınlarına karşı kalkandır.

Allantoin; cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir. Cildi uzun süre nemli tutmaya yardımcı olur, tahrişi yatıştırır ve hücre yenilenmesini hızlandırır.

Panthenol (Vitamin B5); Güçlü bir nemlendiricidir. Cildin elastikiyetini arttırır. Cildin en dış tabakasındaki lipitlerin sentezini arttırarak cildin koruyucu/bariyer görevinin gelişmesinde rol alır.

Calendula Officinalis Flower Oil (Aynı Sefa Yağı); cildi yumuşatır, besler.

Bisabolol; Bisabolol kuruluğa karşı nemlendirme sağlarken cildi rahatlatır.

Tocopheryl Acetate (Vitamin E); Nemlendirici etkisi bulunan bu antioksidan molekülü cildimizi serbest radikallerin hasarlarından korur.

Sodium Hyaluronate; Düşük molekül ağırlığı özelliği sayesinde cilde kolay penetre olur. Uygun miktarda nem muhafaza ederek cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye ve cildi beslemeye yardımcı olur.

Retinyl Palmitate (Vitamin A); Cildin nem dengesini sağlar.

roox beauty güneş kremi, roox beauty güneş kremi kullanıcı yorumları, roox beauty güneş kremi süslü, roox beauty güneş kremi ekşi, roox beauty güneş kremi yorum, roox beauty güneş kremi yorumları, roox beauty güneş kremi fiyatı, roox beauty güneş kremi kullananlar kadınlar kulübü, roox beauty güneş kremi kullananlar, roox beauty güneş kremi ne işe yarar, roox beauty güneş kremi sivilce, roox beauty güneş kremi şikayet, roox beauty güneş kremi içerik, roox beauty güneş kremi en ucuzTendeki Renk Tonu Eşitsizliklerini Dengeler. Cildi Güneşin Zararlı UV Işınlarından Korur.

 

Roox Beauty Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Roox beauty güneş kremini güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulanır. Güneş koruyucu ürünlerin her 3- 4 saatte bir uygulanması önerilir. Yüzme, aşırı terleme ve kurulanma sonrasında tekrar uygulayınız. Dikkat: 11:00 ile 16:00 saatleri arası güneşe çıkmayınız. Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneş ışınlarına maruz bırakmayınız.

Roox Beauty Güneş Kremi Fiyatı

Roox beauty güneş kremi 100 ml içeriğe sahiptir ve fiyatı 109 TL’dir.

Roox Beauty Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Daha önce Roox beauty güneş kremini kullananların kendi kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.