Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Pure Beauty CC Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Pure beauty cc krem, nemlendirici özelliği bulunan bir cc kremdir. CC krem aynı zamanda “colour correcting” (renk eşitsizliklerini giderici) ya da “complexion correcting” (cilt dengeleyici) olarak biliniyor.

BB kremlerle aynı GKF ve antioksidan özellikleri taşıyor oluşunun yanında, önemli bir ekstra özelliği de cilt rengini aydınlatan bir makyaj bazı olmasıdır. Pure Beauty cc kreminizi makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Cildinizi daha parlak gösterecektir.

Pure Beauty CC Krem İşe Yarar mı?

İpeksi yapısıyla tüm cildi nazikçe saran Pure Beauty CC krem ​​parlak, ışıltılı, esnek ve kusursuz görünümlü bir ten yaratmaya yardımcı oluyor. Özel formülü sayesinde çok işlevli bir yapıya sahip olan CC krem cilt bakımı yaparken aynı zamanda kirlilik karşıtı kapsülleri ile cildi zararlı etkenlerden ve Spf 50 sayesinde de cildi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı oluyor.

Pure Beauty CC Kremin İçeriği

Pure beauty cc krem, İçeriğinde pembe çiçek kapsülü ve kırmızı görünüm önleyici inci teknolojisi ile nemlendirmeye yardımcı olur.

Pure Beauty CC Kremin Fiyatı

Pure beauty cc krem fiyatı, 159 TL’dir.

Pure Beauty CC Krem Nasıl Kullanılır

Pure beauty cc kremi bir miktar alarak yüzünüze ince bir tabaka halinde olacak şekilde makyaj fırçanız ve ya süngeriniz yardımıyla uygulayabilirsiniz.

Pure Beauty CC Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: O kadar güzel ki yüzünüzdeki hafif parlaklık mutlu ediyo insanı çok sevdim
Kullanıcı: ÇOK SEVEREK KULLANDIĞIM BİR ÜRÜN DENEMEK İÇİN ALMIŞTIM ÇOK MEMNUN KALDIM TAVSİYE EDERİM IŞIL IŞIL BİR CİLT İSTİYORSANIZ ALIN
Kullanıcı: Ürün sahane cildimi cok parlak ve isilti canli gosterdi cok memnun kaldim teşekkürler
Kullanıcı: Gayet başarılı yıllardır kullanıyorum 39 yaşındayım bence cilt ürünlerini alırken yaşla orantılı almak lazım tavsiye ederim
Kullanıcı: Ürünü çok beğendim çok hafif ışıltısı göz yormuyor. Fakat kalıcılığını az buldum 3 4 saatte etkisi gidiyor sadece nemlendirici sürmüş gibi bir etki kalıyor
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.