Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Procsin Body Boom Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Body boom vücut peelingi, cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olarak, cildin arındırılmasına ve beslenmesine yardımcı olur.

Procsin Body Boom El Ayak Peelingi Ne İşe Yarar

Düzenli olarak kullanılan vücut peelingi cilt sorunlarının önlenmesine yardımcı olarak cildin daha pürüzsüz ve yenilenmiş bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar. Body boom vücut peelingi, cildin batık ve benzeri sorunlara karşı daha dayanıklı hale gelmesine destek olur. Cildin solgun ve donuk görünümünün yerine daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasına zemin hazırlar.

procsin body boom, procsin body boom vücut spreyi, procsin body boom peeling, procsin body boom sleeping mask, procsin body boom sleeping mask aloe veralı uyuyan cilt bakım maskesi 100ml, procsin body boom sleeping mask kullananlar, procsin body boom vücut spreyi kullananlar, procsin body boom kullananlar, procsin body boom peeling kullananlar, procsin body boom amber, procsin body scrub, procsin body scrub kullananların yorumları, procsin body scrub kullanıcı yorumları, 

Procsin Body Boom epilasyon sonrası kullanımda tüylerinizin yeniden çıkma süresini geciktirici özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile kullanıcıların beğenisini toplayan body boom ürününe karşı talep oldukça fazla diyebiliriz.

Procsin Body Boom El Ayak Peelingi Fiyatı

Procsin Body Boom fiyatı 116,86 TL’dir.

Procsin Body Boom El Ayak Peelingi İçeriği

Procsin Body Boom içeriğindeki etken maddesi gurmar bitkisidir.

Procsin Body Boom El Ayak Peelingi Nasıl Kullanılır

Body Boom Vücut Peelingi Islak cildinize duştan 5 dakika önce dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Haftada iki kez kullanmanızı öneririz. Uygulama sonrası durulayınız. Peelingin kullanım miktarını cildinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Procsin Body Boom El Ayak Peelingi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: her üründe olduğu gibi bu ürününde kokusu muhteşem, ben vücuduma kese ile birlikte yedirerek yapıyorum ve aşırı yumuşak yapiyor sonrasinda nemli bir cilt gibi nemlendiriciye gerek kalmıyor.
Kullanıcı Yorumu: Daha önce neden denemedim dediklerimden elleri yumuşacık yapıyor ve aynı zamanda parlatıyor mutlaka deneyin.
Kullanıcı Yorumu: Lazere gidiyorum ve bu peeling o kadar işime yaradı ki. Gerçekten ilk kullandığımda kıllar elimde kaldı gerçekten bu performansına hayran kaldım. Şiddetle tavsiye edilirrrr
Kullanıcı Yorumu: Şimdiye kadar kullandığım en güzel peeling bayıldım !!!
Kullanıcı Yorumu: Bugün ilk defa kullandım ve etkisi gerçekten çok güzel tenim yumuşacık neme doyuruyor resmen favorim oldu
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.